نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 28 شهریور 1391
ما اشرفیان غیور که از اشرف در آمده و امید است که بزودی از لیست تروریستی هم در بیاییم , بزودی از خیلی چیزها و جاهای دیگر هم درخواهیم آمد و این تازه شروع حرکت انقلابی ماست, درآمدن اشک , درآمدن شلوار برای پوشیدن دامن , درآمدن قوزمان و همچنین موی سفیدمان در اشرف و لیبرتی و درآمدن دندان مصنوعی برادران و خواهران مسئول هنگام شعار دادن ,درآمدن از چاله برای رفتن به چاه , و البته در کنار این همه درآمدن ها امیدواریم که از نحسی و از خجالت برخی مخالفان و منتقدان هم همانطور که برادر مسعود دستور داده دربیاییم. بله ما درآمدیم و درخواهیم آمد...

اشرف
حسن زبل، وبلاگ حسن زبل، هجدهم سپتامبر 2012


دیدید که بار دیگر صحت سخنان برادر مسعود روشن شد و نشان داد که رهبر انقلاب نوین ایران و فرمانده کل ارتش آزادیبخش مثل همیشه هرچی گفته راست گفته و هر تحلیلی که کرده درست از آب در آمده ؟

دیدید که همانطور که برادر مسعود گفته بود اگر کوهها بجنبند اشرف از جا نخواهد جنبید ! ودیدید که همچنان اشرف پایدار و استوار درجای خود ایستاد درحالی که همه اشرفیها آنجا را ترک کردند و فقط چند نفر مانده اند برای فروش وسایل و امکانات آنجا؟

.

اشرف یک نمونه و تجربه و الگو برای ایران فرداست , ایرانی که خواهر مریم ریس جمهور مادام العمر آن خواهد بود و ما دورتا دور آن را دیوار و سییاج و سیم خاردار و خندق خواهیم کشید و کند و به همه ناپدری و نامادری هایی که اطراف ایران با بلندگو ادعا میکنند که اقوام ما هستند که در خارج بوده اند فحش خواهیم داد و سنگ خواهیم زد ؛ بله به امید روزی ما مجاهدین غیور و گوهران بی بدیل ایران فردا راهم مثل اشرف امروز ترک کنیم و فقط چند نفر برای فروش مملکت بمانند.

کلا فروش اخبار و اطلاعات و وطن و هموطن و شهر و دین و .....همیشه بعنوان یک شیوه مبارزه توسط سازمان بکار گرفته شده و خواهد شد و موفقیت های چشمگیر کنونی هم به دلیل همین مبارزه بی امان است .

ما اشرفیان غیور که از اشرف در آمده و امید است که بزودی از لیست تروریستی هم در بیاییم , بزودی از خیلی چیزها و جاهای دیگر هم درخواهیم آمد و این تازه شروع حرکت انقلابی ماست ,

درآمدن اشک , درآمدن شلواربرای پوشیدن دامن , درآمدن قوزمان و همچنین موی سفیدمان در اشرف و لیبرتی و درآمدن دندان مصنوعی برادران و خواهران مسئول هنگام شعار دادن ,درآمدن از چاله برای رفتن به چاه , و البته در کنار این همه درآمدن ها امیدواریم که از نحسی و ازخجالت برخی مخالفان و منتقدان هم همانطور که برادر مسعود دستور داده دربیاییم.

بله ما درآمدیم و درخواهیم آمد , از اشرف در آمدیم و از لیست تروریستی هم درخواهیم آمد , از اشرف در آمدیم اما همچنان اشرفی هستیم از لیست تروریستی هم که دربیاییم همچنان تروریست خواهیم ماند , گفتم که بعضی ها حواسشون به انتقاداتی که میکنند جمع باشه.

البته الان که همه ما اشرف نشینان به لیبرتی آمده ایم مشکلاتی که درلیبرتی هست ؛ با توجه به اصرار سازمان بر ثابت و دائم بودن لیبرتی باید خیلی سریع حل شود وگرنه انقلاب خواهر مریم و پیروزیهای بزرگ سازمان تحت شعاع قرار میگیرند .

مثلا ما در اشرف پارک مریم داشتیم و میدان اشرف و عکس بزرگ برادر را زده بودیم سر در موزه و مجسمه اشرف را گذاشته بودیم روی ساختمان مجللی که ساخته بودیم , اما در لیبرتی فقط فاضلاب سربازی داریم و یک سرویس بهداشتی که موقتا تا ساخت یک بنای بزرگ باید همان را به اسم فاضلاب مریم ثبت کنیم و عکس برادر و مجسمه اشرف و هرچه داریم را همانجا نصب کنیم .تاکم کم طی بیست سال اینده با همین شن ها یک بنای بزرگ شاید هم یک هرم بسازیم و تقدیم کنیم به ریس جمهور منتخب خودمان خانم مریم رجوی .

برای استمرار و دوام نشست های عملیات جاری و غسل هفتگی هم باید فکری کرد البته فعلا هواپیما هست و ما از پروازش لحظه داریم و میتوانیم فاکت های عملیات جاری را بنویسیم اما با توجه به وضعیت جسمی و روحی خواهران مسئول نگرانی از این است که مدتی بعد هیچ فاکتی برای نشست های غسل هفتگی نداشته باشیم که از سازمان میخواهیم که مقدمات این اقدام انقلابی و ایدئولوژیک را برای ما به طریقی فراهم کنند .

به امید ماندگاری در لیبرتی ومبارزه بی امان و تداوم ریاست جمهوری خواهرمریم وفروش اشرف .

---------
91/06/28
طبقه بندی: نجات یافتگان،  آقای بهزاد علیشاهی، 
برچسب ها: اشرف، جنبید، رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی