نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک منبع ارشد نظامی عراق امروز دوشنبه اعلام کرد فرماندهی عملیات دجله، در پادگان اشرف مستقر شده است تا مأموریت امنیتی خود را در استان های دیالی و کرکوک انجام دهد.

عراق
سه‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ / ۰۲ ذیقعده ۱۴۳۳ / ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۲


به گزارش سرویس بین الملل پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور)، این منبع ارشد نظامی که نخواست نامش فاش شود به خبرگزاری شفق نیوز عراق گفت: فرماندهی عملیات دجله درخواست بازگشت افسران سابق ارتش عراق را دریافت کرده است و این درخواست ها تحویل مقر فرماندهی عملیات شده است.

این منبع افزود: مقر اصلی فرماندهی عملیات دجله در پادگان اشرف خواهد بود و پس از خروج کامل عناصر گروه مجاهدین خلق (منافقین) در چند روز گذشته، این پادگان محل استقرار این نیروها شده است.

وزارت دفاع عراق ماه گذشته اعلام کرد به دستور نوری المالکی نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح این کشورقصد دارد با ادغام برخی تشکیلات امنیتی دو وزارتخانه کشور و دفاع تحت عنوان " فرماندهی عملیات دجله " پرونده امنیتی دو استان مهم دیالی و کرکوک را به این تشکیلات تازه تأسیس بسپارد.

هفته گذشته غالب العطیه سخنگوی پلیس استان دیالی خبر از ارائه یک پیشنهاد برای تبدیل پادگان اشرف به مقر فرماندهی عملیات دجله داده بود.
 .............................
91/06/28طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: سقوط اشرف، آزادی، ارتش عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی