نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یكی از اعضای فرقه جاسوس تروریست رجوی در اروپا كه در موضوع دادگاه های 67 علیه جمهوری اسلامی ایران فعالیت می كند، ضمن حمله به این اقدام در حاشیه اجلاس نم، سعی كرد عاملین ترور دانشمندان هسته ای را بی گناه نشان داده و اتهامات این افراد را بی اساس جلوه دهد...

اجلاس نم
خبرگزاری فارس:

این عضو گروهک منافقین كه خود از زندانیان سال 67 بوده و به لطف ادعای منافقانه مبنی بر جدایی از جریان نفاق با عفو روبه رو شده است و هم اكنون در اروپا فعالیت می كند، تلاش های حقوق بشری و پیام صلح ایران را نمایش خیمه شب بازی نامیده است.

وی با لحنی توهین آمیز از حضور خانواده شهدای ترور هسته ای در حاشیه اجلاس یاد و سعی كرد تا این اقدام ایران را بی اثر و كم رنگ جلوه دهد.

این عنصر گروهک منافقین بدون اشاره به بازتاب های بین المللی حضور خودروهای دانشمندان هسته ای و نمایشگاه ایران قربانی تروریسم در حاشیه اجلاس، به شرح زندگی و فعالیت های چند تن از كسانی می پردازد كه نقششان در ترور دانشمندان هسته ای اثبات شده و پس از محاكمه به اعدام محكوم شده اند.

وی نه تنها سعی كرده افرادی چون جمال فشی، عامل ترور شهید علیمحمدی را بیگناه نشان دهد، بلكه منكر نقش موساد و گروهك منافقین در ترور دانشمندان هسته ای شده است.

بر پایه این خبر در حاشیه اجلاس عدم تعهد، برنامه هایی با هدف معرفی مظلومیت ایران در مواجهه با تروریسم دولتی از قبیل برگزاری نمایشگاه «ایران قربانی تروریسم»، اهدای گل از سوی فرزندان خانواده های شهدای ترور به شهدای هسته ای و دیدار آرمیتا رضایی نژاد دختر شهید دانشمند داریوش رضایی نژاد با دبیركل سازمان ملل به همت موسسه راهبردی دیده بان به اجرا در آمد.

این اقدامات نه تنها باعث واكنش بسیاری از شركت كنندگان در اجلاس مبنی بر همدردی با ملت ایران و خانواده شهدای ترور شد، بلكه سبب شد تا دبیركل سازمان ملل در دیدار با رئیس جمهور ایران اذعان كند كه ایران قربانی تروریسم است.

 .....................................
91/06/30طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  نجات یافتگان،  ایران ستیزی، 
برچسب ها: واكنش رجوی، اجلاس نم، تروریست، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی