نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

ما به طور كامل از شر اردوگاه اشرف خلاص شدیم و عناصر این اردوگاه را كه شامل سه هزار تن بودند به بغداد منتقل كردیم. عناصری كه علیه عراق توطئه می‌كردند و بسیاری از آنان تحت پیگرد سازمان قضایی عراق بودند و علیه كشور همسایه یعنی جمهوری اسلامی نیز سرگرم توطئه و خرابکاری بودند. وی افزود: ما نمی‌پذیریم كه هیچ كسی از اراضی كشورمان برای دخالت در امور كشورهای همسایه سوء استفاده كند و نمی‌پذیریم كه سازمانی تروریستی در روابط ما با ایران دخالت كرده یا از طریق عملیات خرابكارانه بر ضد ایران بر روابط ما با این كشور تاثیر منفی بگذارد. حتی اگر این عملیات تخریبی از نظر ایران ناچیز شمرده شود ... 

عراق

العالم، بغداد، بیست و یکم سپتامبر 2012

سرپرست وزارت كشور عراق، خروج گروهك تروریستی منافقین خلق از عراق را به مثابه پایان پرونده جنایی مهمی دانست كه پیامدهای آن دامنگیر عراق شده بود.

"عدنان الاسدی" چهارشنبه شب در گفت‌وگو با شبكه خبری العالم اظهار داشت: ما به طور كامل از شر اردوگاه اشرف خلاص شدیم و عناصر این اردوگاه را كه شامل سه هزار تن بودند به بغداد منتقل كردیم. عناصری كه علیه عراق توطئه می‌كردند و بسیاری از آنان تحت پیگرد سازمان قضایی عراق بودند و علیه كشور همسایه یعنی جمهوری اسلامی نیز سرگرم توطئه و خرابکاری بودند.

وی افزود: ما نمی‌پذیریم كه هیچ كسی از اراضی كشورمان برای دخالت در امور كشورهای همسایه سوء استفاده كند و نمی‌پذیریم كه سازمانی تروریستی در روابط ما با ایران دخالت كرده یا از طریق عملیات خرابكارانه بر ضد ایران بر روابط ما با این كشور تاثیر منفی بگذارد. حتی اگر این عملیات تخریبی از نظر ایران ناچیز شمرده شود.

سرپرست وزارت كشور عراق خاطر نشان كرد: این سازمان، سازمانی تروریستی است كه در گذشته بر اوضاع عراق تاثیر گذاشته و جنایت هایی در حق مردم عراق و مردم ایران مرتكب شده است به همین سبب ادامه حضور آن ها در اردوگاه اشرف ، اشتباهی بزرگ بود به همین سبب نخست وزیر ، رئیس شورای امنیت ملی و كابینه در تصمیمی قاطعانه برای انتقال همه اعضای این سازمان به بغداد به امید انتقال آن ها به خارج از عراق اتخاذ كرد.

 

جاسوسان غربی و عربی در عراق

عدنان الاسدی تصریح كرد: شركت های امنیتی بیگانه كه در عراق فعالیت می‌كنند، از مهم‌ترین عوامل وقایع امنیتی در این كشور است، تا جایی كه شماری از افراد آمریكایی و انگلیسی را به سبب دست داشتن در عملیات تروریستی بازداشت كردیم.

سرپرست وزارت كشور عراق افزود: همه كشورهای غربی، به ویژه آمریكا و همچنین كشورهای عربی و برخی از كشورهای منطقه، عواملی اطلاعاتی و جاسوسانی در عراق دارند به همین سبب وزارت كشور هر از گاهی این جاسوسان را كه به تروریست‌ها در اجرای عملیات تروریستی كمك می‌كنند، بازداشت می‌كند.

الاسدی سپس با رد ادعای هرگونه دخالت آمریكا در پرونده امنیت عراق یا در كار وزارت كشور تاكید كرد: نیروهای امنیتی آمریكا به طور كامل از عراق خارج شدند بنابراین میزان تاثیر نیروهای آمریكایی در امنیت عراق، صفر درصد است.

القاعده در عراق هیچ پایگاهی ندارد

الاسدی درباره حضور سازمان‌های تروریستی در عراق گفت: دولت عراق بر اراضی این كشور كنترل كامل دارد و در عراق هیچ گونه اماكن مخصوص به القاعده یا سازمان‌های مسلح دیگر وجود ندارد.

وی تاكید كرد: شهروندان عراقی در همه مناطق عراق آزادانه تردد می‌كنند و هیچ موانعی امنیتی جلوی تردد آن ها را نمی گیرد.

سرپرست وزارت كشور عراق سپس با تاكید بر قدرت تسلط كامل نیروهای عراقی بر سراسر اراضی این كشور خاطر نشان كرد: ما نیروی كوبنده‌ای در اختیار داریم كه قادر است به هر جایی در عراق كه شائبه وجود گروه مسلح در آن باشد، حمله كند.

بازداشت باندهای قاچاق سلاح از عراق به سوریه

سرپرست وزارت كشور عراق درباره اوضاع سوریه و تاثیر آن بر عراق گفت: ما برای برنامه‌ریزی جهت رسیدگی به هرگونه وضع فوق‌العاده كه در سوریه به وجود آید آمادگی داریم و می‌توانیم به پناهجویان، پناه داده به آنان رسیدگی كنیم.

وی افزود: عراق، تاكنون 21 هزار پناهجو را پذیرفته است كه در اردوگاه‌های مختلف مستقر شده‌اند.

" عدنان الاسدی" خاطر نشان كرد: ما مرزها را از نزدیك تحت كنترل داریم و با باندهای قاچاق سلاح از عراق به گروه های مسلح در سوریه نیز مقابله می كنیم. و تاكنون بسیاری از باندهای قاچاق را بازداشت كرده ایم.

سرپرست وزارت كشور عراق در پایان تاكید كرد: نیروهای امنیتی گاهی حتی تا 1500 قبضه سلاح را ضبط كرده‌اند، در هر صورت ما اوضاع امنیتی مناطق مرزی مشترك با سوریه را كاملا تحت كنترل داریم

------------

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: عراق، پرونده تروریستی، منافقین، اخراج تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی