نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

نامه انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خاورمیانه به هیلاری کلینتون وزیر خارجه آمریکا

امریکا مجاهدین تروریست

... شما ممکن است مخالف شدید سیاست های جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و جهان باشید . اما این دلیل منطقی نیست که تا این حد خطر یک گروه تروریستی را نادیده بگیرید. این گروه سابقه ترور هفت شهروند آمریکایی را در پرونده اش دارد. شما چه جوابی برای خانواده های آمریکایی قربانی حملات تروریستی مجاهدین خلق دارید؟ چه پاسخی برای افکار عمومی آمریکا دارید؟ شما می توانید برای مردم آمریکا تضمین کنید که با ورود این گروهک به آمریکا شاهد حملات خرابکارانه و تروریسی آنها نخواهید بود؟ اقدامات هولناکی چون دستور خودسوزی به اعضا در ژوئن 2003 در ده کشور اروپایی ...

انجمن عدالت، تهران، بیست و دوم سپتامبر 2012

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خاورمیانه با ارسال نامه ای به هیلاری کلینتون وزیر خارجه آمریکا ضمن اشاره به سوابق تبهکارانه، تروریستی و خطرات بالقوه این گروهک برای جامعه آمریکا خواستار تامل بیشتر و نگاه غیر سیاسی در تصمیم گیری راجع به خارج کردن نام این گروهک از فهرست گروههای تروریستی شد. متن نامه به شرخ زیر است:

شکی نیست رسیدن به هدف بزرگ دنیای عاری از ترور نیازمند همکاری جهانی است. این همکاری ها چنانچه برخواسته از تمایل روز افزون خانواده های قربانی تروریسم به سمت صلح و کاهش تروریسم باشد می تواند مثمر ثمر باشد.

با این حال موضوعات سیاسی همواره به عنوان یک متغیر مداخله گر چالشی اساسی بر سر راه همکاری های فراگیر در مقابله با تروریسم بوده است. مواجهه با فرقه مجاهدین خلق ساده ترین مورد در این زمینه است. فرقه مجاهدین خلق از شناخته شده ترین گروه های تروریستی در جهان است. بخش اعظم اعضای تشکل این انجمن از خانوده های قربانی حملات تروریستی این گروهک هستند. رویکرد به این گروه در مقاطعی چون تمایل وزارت خارجه برای خروج نام این گروه از لیست تروریست ها تحت تاثیر مسایل سیاسی است.

خانم کلینتون !

آنچه در مواجهه وزارت خارجه آمریکا با فرقه مجاهدین خلق باعث حیرت است نادیده گرفتن سوابق تبهکارانه و تروریستی و تهدیدهای بالقوه این گروه است.

اقدامات تبهکارانه

فرقه مجاهدین خلق مسئول اقدامات تبهکارانه زیادی در آمریکاست. گزارش اف بی آی حاوی جزئیات دقیقتری از خطرات و اقدامات تبهکارانه این گروه بیان می کند. بر اساس این گزارش اعضای زیادی از مجاهدین خلق در آمریکا به دلیل دست داشتن در جعل اسناد و مدارک، حمل مواد مخدر و پولشویی محاکمه و زندانی شده اند.

امیر حقیقت گو، محسن عارفی، مهشید عارفی، رضا ویسه، مجید علائی، شهین شایسته تنها چند عضو و طرفدار مجاهدین خلق هستند که در گزارش اف بی آی در اوایل 200 میلادی به جرم جعل و فروش اسناد محکمه و زندانی شدند.

در گزارش اف بی آی اذعان شده است که " اعضا و حامیان مجاهدین خلق اغلب با مدارک شناسایی جعلی سفر کرده و درخواست ارائه پاسپورت اروپایی یا آمریکایی اعضای مجاهدین برای استفاده توسط حامیان آنها امری عادی در این سازمان به شمار می رود. "

تهدیدهای تروریستی

پرونده فرقه مجاهدین خلق محدود به اقدامات تبهکارانه نیست. حمله به دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن و نمایندگی ایران در سازمان ملل از جمله اقدامات تروریستی این گروه در آمریکاست .

خانم وزیر!

شما ممکن است مخالف شدید سیاست های جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و جهان باشید . این امر طبیعی و در دنیای سیاست پذیرفته شده است اما این دلیل منطقی نیست که تا این حد خطر یک گروه تروریستی را نادیده بگیرید. این گروه سابقه ترور هفت شهروند آمریکایی را در پرونده اش دارد. شما چه جوابی برای خانواده های آمریکایی قربانی حملات تروریستی مجاهدین خلق دارید؟ چه پاسخی برای افکار عمومی آمریکا دارید؟ شما می توانید برای مردم آمریکا تضمین کنید که با ورود این گروهک به آمریکا شاهد حملات خرابکارانه و تروریسی آنها نخواهید بود؟ اقدامات هولناکی چون دستور خودسوزی به اعضا در ژوئن 2003 در ده کشور اروپایی در اعتراض به دستگیری مریم رجوی در پاریس نتیجه امثال این اهمال کاری ها نبود؟ آیا این اقدام وحشتناک دلیلی بر پتانسل بالای ضد بشری این گروه نیست؟

خودسوزی های ژوئن 2003 در حالی رخ داد که مریم رجوی به دستور پلیس یک کشور کاملا دموکراتیک برای انجام پرسش و پاسخ راجع به یک سری اتهامات مطرح شده که مرتبط با حملات تروریستی و پولشویی بود صورت گرفت. در شرایطی مثل دستگیری مریم رجوی قاون پذیری ایجاب می کند پروسه قانونی موضوع طی شود نه اینکه مانند آنچه فرقه مجاهدین خلق عمل کرد با واداشتن اعضاء به خودسوزی و ایجاد جو ناخوشایند و قربانی کردن عده ای بی گناه، فراتر از قانون به دنبال خواسته های فرقه ای خود بود. شما تضمین می کنید فرقه مجاهدین خلق در آمریکا دست به چنین اقداماتی نزند؟

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خاورمیانه که تلاش می کند منادی صلح بوده و با مقابله فرهنگی با تروریسم در راستای تحقق آرمان جهان بدون ترور گام بردارد، خطر تروریستی فرقه مجاهدین خلق برای همگان را به شما یاددآوری کرده و خواستار تامل بیشتر و نگاه غیر سیاسی در خصوص مواجهه با این گروهک و تصمیم گیری در خصوص آن است.

--------

91/07/02 

 
طبقه بندی: افشاگری،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  قربانیان خشونت و ترور،  لیست تروریستی،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: مجاهدین تروریست، لیست تروریستی، امریکا تروریست، نوید رهایی، نامه قربانیان ترور،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی