نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

روزنامه نگار و وبلاگ نویس برجسته یهودی خروج احتمالی منافقین از فهرست تروریستی آمریکا را اقدام سیاسی اوباما علیه ایران و همچنین یک امتیاز برای او در کمپین تبلیغاتی ریاست جمهوری این کشور خواند. «ریچارد سیلورستین» روزنامه نگار مشهور یهودی در مقاله اخیر خود که روز گذشته در روزنامه انگلیسی «گاردین» منتشر شد نوشت که خروج احتمالی منافقین از فهرست تروریستی آمریکا صرفا یک اقدام سیاسی و حقه بازی است.
ریچارد سیلورستین
ریچارد سیلورستین

یک‌شنبه، ۰۲ مهر ۱۳۹۱ / ۰۷ ذیقعده ۱۴۳۳ / ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۲

این نویسنده یهودی ضمن اشاره به ادعاهای این گروهک مبنی بر پایان بخشیدن به ماهیت تروریستی خویش به اعترافات برخی از مقامات جداشده از این گروهک پرداخت که حاکی از سنگدلی و نفاق این گروه است و اینکه ایران اگر تحت حاکمیت این گروه قرار بگیرد تبدیل به یک دیکتاتوری می شود.

سیلورستین در ادامه افزود که یکی از منابع اسرائیلی که یکی از وزرای سابق اسرائیل و افسر IDF (نیروهای دفاعی اسرائیل) بوده به وی گفته که موساد سالها از این سازمان استفاده می کرده تا هم اسنادی منتسب به دولت ایران را منتشر کنند و هم اقدامات خرابکارانه ای بر علیه شخصیتهای مهم ایرانی انجام دهد.

وی افزود: خروج این گروه از فهرست تروریستی آمریکا یک حقه بازی است.

این نویسنده آمریکایی که در شهر سیاتل در ایالت واشنگتون زندگی می کند در ادامه خاطرنشان کرد که دولت اوباما حتی ادعا نمی کند که این گروه دست از تروریسم برداشته، زیرا می داند که در صورت افشای فعالیت های تروریستی آن به ضرر آمریکا تمام می شود.

وی تصریح کرد: تنها استدلال آمریکا در دفاع از تغییر موضع خویش موافقت این گروه در انتقال از کمپ اشرف به یکی از مراکز (سابق نظامی) آمریکا بوده است.

وی افزود: پس ما یک گروه تروریستی را از فهرست خارج می کنیم نه به خاطر اینکه دیگر یک گروه تروریستی نیست بلکه به خاطر اینکه تن به خروج از عراق که عامل بی ثباتی در آنجا بوده داده است.

این روزنامه نگار آمریکایی در ادامه این اقدام آمریکا را اقدامی صرفاً مبتنی بر محاسبات سیاسی خواند چرا که این گروهک برای جنگهای پنهان آمریکا و اسرائیل بسیار مفید است.

ریچارد سیلورستین در ادامه به مزایای خروج منافقین از فهرست سیاه آمریکا برای اوباما اشاره کرد و افزود: اوباما می تواند (با این اقدام) در مقابل ایران و جمهوری خواهان عرض اندام کند.

وی در تشریح این موضوع خاطرنشان کرد که پیام تلویحی اوباما به ایران این است که به دلیل عدم حضور آنها در پای میز مذاکره با بدترین دشمن آنها متحد خواهد شد و به میت رومنی هم می فهماند که به دنبال برخورد جدی با ایران است. به عبارت دیگر این اقدام اوباما، او را از محکوم شدن به نرم بودن در برابر ایران در کمپین انتخاباتی ریاست جمهوری مصون می دارد.

وی افزود: شرط می بندم یکی از محورهای سخنان اوباما در کمپین انتخاباتی این موضوع خواهد بود که او مجاهدین خلق را از فهرست (تروریستی آمریکا) خارج کرده است.

سیلورستین در انتها خاطرنشان کرد: مهر تایید اوباما به مجاهدین خلق نشانه ی عدم تعهد او به دیپلماسی و مذاکره به عنوان وسیله ای برای حل و فصل اختلافات بین المللی می باشد.

..........................
91/07/02طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین،  لیست تروریستی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: ریچارد سیلورستین، روزنامه نگار، اسراییل، اوباما مجاهدین، امریكا تروریست، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی