نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اقدام دولت آمریکا در حذف نام گروهک منافقین از فهرست سازمان‌‌های تروریستی را یک حرکت انفعالی در برابر موج دوم بیداری اسلامی دانست. علاءالدین بروجردی با اشاره به اقدام دولت آمریکا در حذف نام گروهک منافقین از فهرست سازمان‌های تروریستی، گفت: بعد از موج دوم بیداری اسلامی و فضای بسیار تند و منفی و عکس‌العمل گسترده ملت‌ها در کشورهای اسلامی در برابر اهانت به ساحت مقدس پیامبر عظیم‌الشان(ص)، آمریکایی‌ها با حذف نام منافقین، حرکت منفعلانه‌ای را رقم زدند...

امریكا تروریست
 ایسنا دوشنبه، ۰۳ مهر ۱۳۹۱ / ۰۸ ذیقعده ۱۴۳۳ / ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۲


رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اقدام دولت آمریکا در حذف نام گروهک منافقین از فهرست سازمان‌‌های تروریستی را یک حرکت انفعالی در برابر موج دوم بیداری اسلامی دانست.

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به اقدام دولت آمریکا در حذف نام گروهک منافقین از فهرست سازمان‌های تروریستی، گفت: بعد از موج دوم بیداری اسلامی و فضای بسیار تند و منفی و عکس‌العمل گسترده ملت‌ها در کشورهای اسلامی در برابر اهانت به ساحت مقدس پیامبر عظیم‌الشان(ص)، آمریکایی‌ها با حذف نام منافقین، حرکت منفعلانه‌ای را رقم زدند.

وی با بیان اینکه اقدام دولت آمریکا عکس‌العملی در برابر موج دوم بیداری اسلامی، گفت: غربی‌ها معتقدند که عکس‌العمل‌‌های گسترده در برابر اهانت به ساحت مقدس پیامبر (ص) متاثر از دیدگاه‌های انقلابی جمهوری اسلامی است به همین دلیل با حذف نام منافقین از فهرست سازمان‌های تروریستی به نوعی عکس‌العمل در برابر این موضوع نشان دادند تا نوعی فشار به جمهوری اسلامی وارد کنند.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: آمریکایی‌ها با این اقدام در تلاشند تا با خبرسازی، افکار عمومی را از وضعیت متمرکز کنونی نسبت به اهانت به پیامبر (ص) منحرف کنند.

بروجردی در ادامه با تاکید بر اینکه هدف دولت آمریکا از حذف نام منافقین از فهرست سازمان‌های تروریستی فشار به جمهوری اسلامی است، گفت: گروهک منافقین سازمانی بسیار منفور در کشورمان است که بسیاری از مردم را به شهادت رسانده و ترور کرده است. موضوعی که انعکاس آن در افکار عمومی جهانیان به خوبی مشاهده می‌شود.

وی افزود: وضعیت منافقین به گونه‌ای است که عراقی‌ها حضور آنها را در اردوگاه متمرکزشان علیرغم تمامی فشارهای آمریکا و کشورهای غربی تحمل نکردند و منافقین را از اردوگاه‌شان اخراج کردند. تمامی این موارد نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها از این اقدام خود نتیجه‌ عکسی خواهند گرفت و خروجی اقدام علیه آمریکا تمام خواهد شد.
.............................
91/07/03
 طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین،  حامیان فرقه رجوی،  لیست تروریستی، 
برچسب ها: ایران، امریكا، تروریست، لیست تروریستی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی