نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 17 مهر 1391

سران گروه تروریستی مجاهدین و حامیان آنها برای خروج این گروه از لیست سازمانهای تروریستی، میلیون ها دلار به اعضای کنگره آمریکا رشوه پرداخته اند. به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، روزنامه گاردین با اشاره به تحقیقات صورت گرفته، در گزارشی از پرداخت میلیون ها دلار از سوی گروه تروریستی مجاهدین برای حذف شدن از فهرست گروههای تروریستی وزارت خارجه آمریكا، پرده برداشت.

رشوه

منبع:  شبکه العالم

این روزنامه نوشت، گروه تروریستی مذكور این مبلغ را به برخی از اعضای كنگره، شركت‌های لابی امریكا و مسئولان سابق این كشور پرداخته است.

گاردین در این تحقیق از یک مركز امریكایی به نام "تلاش برای سیاست تعامل گرا" كه در زمینه تأثیر اموال در سیاست تحقیق می كند، كمك گرفته است.

براساس این تحقیق ویژه، راز موفقیت گروه تروریستی مجاهدین برای خروج از فهرست یاد شده، در جلب رضایت اعضای كنگره و مسئولان سابق امریكا كه همچنان از نفوذ در دولت و كنگره برخوردار هستند، نهفته است.

این روزنامه انگلیسی در ادامه به افشای برخی اسامی در این رسوایی می پردازد و از جمله افرادی كه از آنها نام می برد الیانا روس لیهنتن رئیس كمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان امریكا است كه براساس تحقیق مذكور 20 هزار دلار از یك گروه مرتبط با مجاهدین دریافت كرده است.

متهم دیگر باب فیلنر عضو كنگره است كه، هزینه سفر وی به پاریس برای سخنرانی در برابر طرفداران مجاهدین از سوی یک گروه مرتبط با مجاهدین پرداخت شده است. این هزینه حدود 14 هزار دلار برآورد شده است.

این گروه تروریستی همچنین حدود یك میلیون دلار به یك شركت لابی آمریکایی برای كمك به حذف نام مجاهدین از فهرست گروههای تروریستی پرداخت كرده است.

همچنین تید پو نماینده ایالت تگزاس در كنگره امریكا هزاران دلار از یك گروه حامی مجاهدین دریافت كرده است، تا در سخنرانی هایش از آنها دفاع كند.

.................................

91/07/05
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  حامیان اجاره ای رجوی،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین،  جامعه بین الملل،  حامیان فرقه رجوی،  لیست تروریستی، 
برچسب ها: رشوه، دلار تروریستی، امریکا، لیست تروریستی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی