نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

حال که پرده های پشتیبانی مستقیم سازمان اطلاعاتی اسرائیل از گروه رجوی یکی پس از دیگری پایین می افتد،جای هیچ تردیدی نیست که حتی به کارناوال و پایکوبی مشترک نیز بپردازند. خبرها حکایت از تظاهرات گروه رجوی با جنگ طلبان اسرائیلی در برابر هتل محل اقامت احمدی نژاد در نیویورک داشت.اما جالب اینکه درسمت دیگر هتل نیز تعداد قابل توجهی از یهودیان مخالف جنگ و صهیونیزم در حال تظاهرات بوده و شعارهایی بر علیه جنگ طلبی اسرائیل می دادند...

رجوی اسراییل

کارناوال مشترک مجاهدین خلق و اسرائیل در نیویورک

منبع:  انجمن آریا

حال که پرده های پشتیبانی مستقیم سازمان اطلاعاتی اسرائیل از گروه رجوی یکی پس از دیگری پایین می افتد،جای هیچ تردیدی نیست که حتی به کارناوال و پایکوبی مشترک نیز بپردازند.

خبرها حکایت از تظاهرات گروه رجوی با جنگ طلبان اسرائیلی در برابر هتل محل اقامت احمدی نژاد در نیویورک داشت.اما جالب اینکه درسمت دیگر هتل نیز تعداد قابل توجهی از یهودیان مخالف جنگ و صهیونیزم در حال تظاهرات بوده و شعارهایی بر علیه جنگ طلبی اسرائیل می دادند.آنها با در دست داشتن پلاکاردهایی که روی آن نوشته بود ؛”ایران مشکل جهان نیست و این اسرائیل است که برای جهان مشکل درست می کند”،خواستار محکومیت اسرائیل در سازمان ملل متحد شدند.

اما خودباختگانی که جز با زر و تزویر و جاسوسی برای بیگانگان امورات شان نمی گذرد،از یک ماه پیش تظاهرات در چنین روزی را به بهانه حضور محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران اعلام و تدارک دیده بودند.

از همان ابتدا مشخص بود که «هدف» آنان را هر وسیله ای حتی آویختن به دامن اسرائیلی ها توجیه می کند.کسب و کار پر در آمدی که تا امروز مسیر اهداف اسرائیلی ها را هموار نموده و ننگ ابدی را برای گروه رجوی خریدار گشته است.

دقیقا از همین نشانه ها می توان فهمید که خروج مجاهدین از لیست سیاه آمریکا نه مرهون تلاش چند ساله این فرقه و نه اجرای عدالت و دادخواهی در آمریکا است.بلکه به اذعان لابی های جنگ طلب آمریکا مدیون مزدوری سازمان های اطلاعاتی غرب،ترور دانشمندان هسته ای و جاسوسی بر علیه پرونده هسته ای ایران است.باقی بهانه است!

در کارناوال مشترک گروه رجوی با صهیونیست های ساکن آمریکا که خواستار دستگیری احمدی نژاد شده بودند،گروه های تبلیغاتی که برای هر ساعت ۱۵ دلار دستمزد دریافت می کردند از شرکت کنندگان اصلی بوده و هیچ گروه ایرانی دیگری در بین آنان حضور نداشت.

اکنون این سئوال مطرح می شود که آیا مخالفت با حکومت ایران،جاسوسی و مشارکت مجاهدین در پروژه های اسرائیل و جنگ طلبان آمریکا بر علیه ایران را مباح کرده است؟

محمد علوی

....................................

91/07/07
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  اسراییل، مجاهدین، 
برچسب ها: منافقین اسراییل، رجوی، موساد رجوی، نیویورک، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی