نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

گاردین می‌نویسد: یک گروه 20 نفری از منافقین ساکن آمریکا با اختصاص میلیون‌ها دلار به سیاستمداران آمریکایی و به راه اندازی کمپین‌های تبلیغاتی به ستایش از عمل اخیر دولت آمریکا پرداخته‌اند. اعضای گروهک منافقین می‌گویند که با این اقدام صورت گرفته هم اکنون می‌توانند با کمک سیاستمداران آمریکایی, سازمان سیا و پلیس فدرال آمریکا با راه اندازی کمپین‌های تبلیغاتی و برخی عملیات تروریستی، جمهوری اسلامی را سرنگون کنند!

تروریست
به گزارش باشگاه خبرنگاران، هم اکنون اعضای این اپوزوسیون ایرانی در حال تحت فشار قرار دادن اوباما در به رسمیت شناختنشان هستند.

بنابراین گزارش، قرار است "هیلاری کلینتون" روز 1 اکتبر به طور رسمی خارج شدن نام گروهک منافقین را از فهرست سیاه وزارت خارجه آمریکا اعلام کند اما تحلیلگران می‌گویند که گروهک منافقین هیچ هواداری را در داخل ایران ندارند و این اقدام دولت آمریکا تنها مذاکرات هسته‌ای را پیچیده‌تر می‌کند.

گاردین می‌نویسد: یک گروه 20 نفری از منافقین ساکن آمریکا با اختصاص میلیون‌ها دلار به سیاستمداران آمریکایی و به راه اندازی کمپین‌های تبلیغاتی به ستایش از عمل اخیر دولت آمریکا پرداخته‌اند.

اعضای گروهک منافقین می‌گویند که با این اقدام صورت گرفته هم اکنون می‌توانند با کمک سیاستمداران آمریکایی, سازمان سیا و پلیس فدرال آمریکا با راه اندازی کمپین‌های تبلیغاتی و برخی عملیات تروریستی، جمهوری اسلامی را سرنگون کنند!

در این میان "باب فیلنر", نماینده کنگره آمریکا از ایالت تگزاس, گروهک منافقین را متحد بزرگ آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران می‌داند.

"دینا راهراباچر"، دیگر نماینده کنگره آمریکا نیز با اظهار شعف از خارج شدن نام این گروهک از فهرست سازمان‌های خرابکار، عنوان می‌کند که گروهک منافقین با همکاری با اسراییل باید دانشمندان هسته‌ای ایران را از سر راه بردارند.

گاردین در ادامه نوشت: با وجود اقدامات صورت گرفته، مقامات رسمی آمریکایی این گروهک را درجه دوم دانسته و به خوبی مطلع هستند که آن‌ها هیچ هوادارای در ایران ندارند و افکار عمومی ایران به خاطر همکاری گروهک منافقین با "صدام حسین" در طول جنگ عراق علیه ایران، به شکل گسترده‌ای در تضاد با منافقین هستند.

این روزنامه با صراحت نوشت: در ایران، اهالی این کشور گروهک منافقین را ابزار دست دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و موساد اسراییل شناخته می‌شناسند.

این گزارش می‌افزاید، "جان لیمبرت"، دیپلمات اسبق آمریکایی که در ماجرای گروگانگیری سفارت آمریکا بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز حضور داشت در این باره گفت: این‌ها (گروهک منافقین) تاریخچه بسیار مشکوکی داشته و دارند. اقدام آمریکا در خارج کردن نام آن‌ها از فهرست سیاه عجیب و نا امیدکننده است.
 
.................................
91/07/10طبقه بندی: افشاگری،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین، 
برچسب ها: رشوه، هزینه تروریستی، امریكا، لیست تروریستی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی