نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... سردار سرتیپ پاسدار ˈرمضان شریفˈ در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، در خصوص اهداف واشنگتن از خارج کردن نام منافقین از فهرست سیاه ترور اظهارداشت:‌ آمریکا به دنبال بهره گیری از عناصر باقی مانده این گروهک تروریستی، علیه منافع ملی کشورمان است اما در این کار ناکام خواهد ماند. وی تصریح کرد:‌‌ پس از خارج کردن نام منافقین از فهرست گروههای تروریستی، هر جنایتی که علیه ملت و کشور ایران در هر نقطه‌ای رخ دهد مردم ما، مقصر آن را آمریکا و گروهک تروریستی منافقین خواهند دانست...

تروریست امریكایی
ایرنا، اول اکتبر 2012


سردار شریف در گفت و گو با ایرنا: آمریکا برای اقدامات خرابکارانه علیه ایران، منافقین را از فهرست تروریست‌ها خارج کرد

تهران- مسوول روابط عمومی کل سپاه پاسداران، گفت:‌ آمریکا با هدف استفاده از گروهک تروریستی منافقین برای ایجاد نا امنی و خرابکاری در مناطق مرزی و سایر مناطقی که منافع جمهوری اسلامی ایران در آن قرار دارد، نام این گروهک را از فهرست سیاه ترور خارج کرد.

سردار سرتیپ پاسدار ˈرمضان شریفˈ در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، در خصوص اهداف واشنگتن از خارج کردن نام منافقین از فهرست سیاه ترور اظهارداشت:‌ آمریکا به دنبال بهره گیری از عناصر باقی مانده این گروهک تروریستی، علیه منافع ملی کشورمان است اما در این کار ناکام خواهد ماند.

وی تصریح کرد:‌‌ پس از خارج کردن نام منافقین از فهرست گروههای تروریستی، هر جنایتی که علیه ملت و کشور ایران در هر نقطه‌ای رخ دهد مردم ما، مقصر آن را آمریکا و گروهک تروریستی منافقین خواهند دانست.

مسوول روابط عمومی کل سپاه با تاکید بر آمادگی نیروهای نظامی و امنیتی برای مقابله با هرگونه تهدیدی، گفت:‌ همان طور که درسال‌های گذشته نیروهای انتظامی با اقتدار کامل جلوی هرگونه اقدام تروریستی را گرفته‌اند از این پس نیز همه فعالیت‌های دشمنان را رصد می کنند.

سردار شریف افزود:‌ آمریکایی‌ها در حالی نام این گروهک تروریستی رااز فهرست گروه‌های تروریستی خارج کردند که در گذشته به دلیل فعالیت‌های تروریستی این گروهک، نام آن را در فهرست سیاه ترور قرار داده بودند.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها باید پاسخ دهند که آیا کارهای تروریستی این گروهک متوقف شده است که اقدام به حذف نام این گروهک از فهرست سیاه ترور کرده‌اند؟ یا این که اهداف دیگری را از این اقدام دنبال می‌کنند؟

مسوول روابط عمومی کل سپاه خاطرنشان کرد: منافقین از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی در فعالیت‌های تروریستی متعددی مانند ترور رییس جمهور و نخست وزیر کشورمان و شهادت هزاران نفر از مردم عادی دست داشته‌اند و حتی به طور رسمی این اقدامات تروریستی را پذیرفته‌اند.

سردار شریف اضافه کرد:‌ در دوران دفاع مقدس نیز اعضای منافقین نقش ستون پنجم ارتش بعثی عراق را ایفا کردند و در بسیاری از جنایات این رژیم علیه مردم ایران و عراق نیز شریک بودند.

مسوول روابط عمومی کل سپاه پاسداران همچنین با تاکید بر ضرورت آشنایی نسل جوان با گروهک منافقین، گفت:‌ رسانه‌های ایران باید تلاش کنند تا جوانان ایرانی به ویژه نسل جدید را با اقدامات تروریستی، خیانت‌ها و جنایاتی که این گروهک تروریستی در بیش از سه دهه گذشته علیه ملت ایران انجام داده‌اند، آشنا کنند.

سردار شریف افزود:‌ قوه قضاییه کشورمان نیز باید پیگیری پرونده‌های ترور و سایر اقدامات انجام شده توسط این گروهک تروریستی را در دستور کار خود قرار دهد.

وزارت امور خارجه آمریکا روز شنبه (هشتم مهر ماه) با انتشار اطلاعیه‌ای رسما اعلام کرد که نام سازمان مجاهدین خلق(گروهک تروریستی منافقین) رااز فهرست گروه‌ها و سازمان‌های تروریستی حذف کرد.

این تصمیم وزارت خارجه آمریکا فعالیت‌ منافقین را در این کشور تسهیل می‌کند.

--------------
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  ایران ستیزی،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین، 
برچسب ها: ایران، ‌تروریت امریكایی، ترور، ایران ستیزی، سپاه پاسداران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی