نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

وقتی که خروج از لیست تروریستی امریکا برای سازمان مجاهدین خلق تبدیل به بزرگترین پیروزی می شود، پس آن همه دم زدن از خلق، انقلاب، ایران، مبارزه با امپریالسم،چه می شود؟کجا می رود؟ اگر سازمان مجاهدین خلق بخصوص مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو به اندازه سر سوزنی هویت و ماهیت ایرانی بودن داشتند،اینطور این ذلت و خواری ها را برای خود بزرکترین پیروزی قلم داد می کردند.در واقع امرمسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو که عنوان رهبران اول این فرقه مسیر و راه خود را گم کرده اند.

آقای محمد کرمی

از مجاهد بعثی تا مجاهدین آمریکایی

فرقه رجوی در فرار به جلو ، مزدوری امریکا ، امپریالیزم تروریزم جهانی را پذیرفت

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، دوم اکتبر 2012

...دقیقا نمی دانند که دنبال چی هستند و سر از ناکجا آباد در آورده اند.نمونه ای از صدها نمونه آن که سخنگویان، سران طراز اول این فرقه در مصاحبه های که با آنان شده است توجه بفرمائید. در تاریخ ….. کانال تلویزون 24 فرانسه با دولت نوروزی یکی از سران طراز اول و سخنگوی اصلی این فرقه در امریکا که بفرانسه آمده است انجام داده .

مجری سوال می کند.: چرا خروج از لیست تروریستی این قدر مهم بود؟
دولت نوروزی: همان طوری که شاید بدانید این بزرگترین پیروزی و دستآورد برای اصلیترین جنبش اپوزیسیون مردم ایران علیه دیکتاتوری مذهبی در ایران است. سالهای متمادی از کارزار قانونی و سیاسی علیه این دروغپردازی توسط رژیم ایران، این اقدام نامشروع که همه گونه محرومیت و محدویت علیه جنبش اصلی اپوزیسیون اعمال کرد، اکنون برداشته شده است. لذا این این یک دست آورد عمده است.
این سوال پیش می آید مگر دولت بریتانیا در سال 2008 و اتحادیه اروپا در سال 2009 نام سازمان مجاهدین خلق را از لیست تروریستی خود بیرون نیاوردند. در این 4 سال در اروپا چه دست آوردی داشتند؟ در اروپا که هیچ گونه محدودیت نداشتند. آنقدر دستشان باز بود که اعضاء جدا شده خود را در کشور های مختلف اروپائی بشدت مورد ضرب وشتم قرار می دادند مورد تهدید جانی قرار می دادند ، بهجلسات و اکسیون های مخالفین حمله می کردند بدون آنکه مورد پیگرد قانونی قرار بگیرند . این آزادی عمل را از کجا بدست آوردند .

سوال دوم خبرنگار خیلی جالب است و جوابی که سخنگو می دهد مرغ پخته را بخنده می اندازد . مجری: شما الآن چه کاری می توانید بکنید که قبلاً نمی توانستید؟
دولت نوروزی: البته روشن است و همان طوری که شاید بدانید، در نتیجه این لیست گذاری، آنها فقط به بی اعتبار کردن این جنبش اصلی مبادرت نمی کردند، بلکه تلاشی از سوی رژیم ایران بود تا دست به همه نوع توطئه علیه اپوزیسیون اصلی بزند، خصوصاً علیه ۳۴۰۰ مخالف ایرانی در اشرف در عراق که بیش از 26سال است در عراق زندگی می کنند و تا کنون دو بار توسط دولت مالکی به بهانه بودن در لیست تروریستی آمریکا مورد حمله قرار گرفته اند. به عبارت دیگر این به نوعی برای مشروع کردن حملات و قتل و استفاده از خشونت برای آنها علیه ساکنان مطلقاً بی دفاع چه مرد و چه زن بود. از یک موضع ما باید از حقوق آنها در برابر قانون بی المللی دفاع کنیم و مانع شویم که عراقیها از این بهانه برای انجام خشونتهای هولناک مشابهی که طی چهار سال گذشته انجام داده اند، باز هم استفاده کنند. خروج از لیست همچنین مانع دادن دست باز به رژیم ایران و دیکتاتوری مذهبی حاکم بر ایران برای پیش بردن دستگیریهای خودسرانه، شکنجه و اعدام علیه دهها هزار تن از هواداران و طرفداران این جنبش خصوصاً دانشجویان دانشگاهها و بخش روشنفکر و آکادمیک ایران که خواستار آزادی و دموکراسی علیه دیکتاتوری مذهبی هستند می شود. بنابراین ما تردیدی نداریم که با برداشتن این مانع، واقعیت در حقیقت پدیدار خواهد شد و مانع پیش بردن سیاست استمالت که به رژیم ایران کمک می کند به سرکوب خود و حکومت ترور در ایران ادامه دهد، می شود.

این خانم هم مانند رجوی و قجر عضدانلو در دنیای رویائی خود سیر می کند، طی این چهار سال گذشته افرادی که دستگیر شده اند چند نفر از هوادران شما بودند آیا به اندازه انگشتان یک دست می شود؟بقیه حرف ها پیش کش شما باد. با وقاحت تمام در رسانه ها دروغ می گویند و فکر می کنند که با دسته کورها طرف هستند .

این لیست دو دست آورد برای فرقه رجوی داشت : اول اینکه دست آنها باز شد برای جمع آوری و گرفتن پول از لابی های صهیونیستی شان و داشتن رابطه مستقیم ،دیگر سیاست بازانی راکه اجاره می کردند آنها مورد پی گرد قانونی امریکا قرار نمی گیرند. دوماً دست آورد هم کمک کرد که بدون به کشتن دادن افراد اسیر در عراق آنها ابرومندانه اردوگاه اشرف را ترک کنند.

خبرنگار دو سوال واضح و مشخص کرد. چرا خروج از لیست تروریستی این قدر مهم بود؟

سوال بعدی : شما الآن چه کاری می توانید بکنید که قبلاً نمی توانستید؟

این همه صغرا و کبری بافت اما از جواب دادن طفره رفت

----------------------------------

91/07/12

 

 
طبقه بندی: افشاگری،  نجات یافتگان،  همایون کهزادی ، محمد کرمی، 
برچسب ها: مصاحبه، محمد کرمی، رادیو زمانه، مجاهدین امریکایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی