نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 16 مهر 1391
نزدیک به دوسال ما پشت درب اشرف حنجره خودمان را پاره کردیم که شاید رجوی و سرانش دل شان به رحم آید و یک ملاقات چند دقیقه ای بین ما و فرزندان مان که سال هاست آن ها را ندیده ایم صورت گیرد. ولی متاسفانه مثل این که دل آن ها از سنگ تراشیده شده است...

مادری در جستجوی فرزند

 
 
برای پی بردن به ماهیت پلید رجوی باید فرقه بیگانه پرست و صد در صد آمریكایی رجوی را شناخت
از زبان یکی از مادران چشم انتظار


... طی این دو سال انواع برچسب ها را به ما زدند. به ما گفتند که شما خیابانی هستید، ساندیس خور هستید، مزدور هستید و گدا گرسنه و مهم تر از آن به ما گفتند که شما هیچ فرزندی در پادگان اشرف ندارید.

ما به خاطر فرزندان مان خم به ابرو نیاوردیم .از این گوش می شنیدیم و از آن گوش حرف ها و برچسب ها را بیرون می زدیم. ما در عطش دیدار با فرزندان و دلبندانمان طی این مدت در عراق سختی و مشکلات زیادی را تحمل کردیم.

آیا رجوی و سرانش یک سر سوزن عاطفه را می فهمند ؟ ما در کنار اشرف کاری نمی توانستیم بکنیم. فقط فرزندانمان را صدا می کردیم . در مقابل یک سری افراد مغزشویی شده که بیشتر به ماشین های برنامه ریزی شده شبیه بودند تا انسان، از داخل پادگان اشرف به ما سنگ می زدند.

چند مورد مادرها را زخمی کردند و ما همچنان با دست خالی و قلبی پر مهر و درد بدون این که یک سنگ به سمت آن ها پرتاب کنیم به کارمان ادامه می دادیم.

ما هدفی غیر از آزادی فرزندان مان نداریم. هر موقع به زیارت می رفتم رجوی و سرانش را از ته دل نفرین می کردم. مابقی مادران هم همین طور به خواست خدا آه ما مادران رجوی و سرانش را گرفت.
جای مادرانی خالی ست که در حسرت دیدن تعطیلی پادگان اشرف به دیار باقی شتافتند.

رجوی و سرانش منتظر عواقب بعدی باشند چون خواسته ما حق است و رجوی و سرانش ناحق . امید وارم و دعا می کنم به زودی کمپ موقت تعطیل شود و تمامی اسیران در بند رجوی دنبال زندگی آزاد بروند و دل ما مادران شاد شود .

به امید آن روز

-----------------------------------------------
منبع:  انجمن نجات مرکز اراک
چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۱
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  افشاگری،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  ایران ستیزی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  فرقه گرایی،  نامه خانواده ها ،  نقض حقوق خانواده ها،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: خانواده، ملاقات، اشرف، رجوی، تروریست امركایی، نوید رهایی، اراك،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی