نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

عمار الشبلی، نماینده دولت قانون گفت که برخی احزاب از وجود گروهک منافقین در عراق نفع سیاسی می برند همچنین حذف گروهک منافقین از فهرست تروریست ها نشانه دوگانگی در برخورد سیاسی است.
اهداف اصلی حذف نام گروهک منافقین کاملا سیاسی و برخلاف خواسته عراق است اما با این وجود عراقی ها همچنان بر اخراج این گروه از عراق تاکید دارند.

  عراق


عمار الشبلی، نماینده دولت قانون گفت که برخی احزاب از وجود گروهک منافقین در عراق نفع سیاسی می برند همچنین حذف گروهک منافقین از فهرست تروریست ها نشانه دوگانگی در برخورد سیاسی است.


به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم به نقل از اشرف نیوز، عمار الشبلی، نماینده مجلس عراق گفت: این اقدام آمریکا کاملا با مفهوم تروریستی که آمریکا آن را توصیف می کند در تضاد است.

الشبلی افزود: آمریکا گروهک منافقین را از فهرست تروریسم خارج می کند اما همچنان به آنها اجازه ورود به خاک خود را نمی دهد و این جزو دوگانگی سیاست امریکا است.

وی اظهار داشت: اهداف اصلی حذف نام گروهک منافقین کاملا سیاسی و برخلاف خواسته عراق است اما با این وجود عراقی ها همچنان بر اخراج این گروه از عراق تاکید دارند.

الشبلی در پایان ادامه داد که دولت عراق مصمم به اخراج این گروهک علی رغم منفعت سیاسی برخی احزاب از خاک این کشور است. گفتنی است، گروهک منافقین به اردوگاهی در بغداد منتقل شده اند و طی گفتگویی که بین مارتین کوبلر، نماینده سازمان ملل با دولت عراق انجام شده در صورت لزوم این گروهک تروریستی به طور موقت در عراق می ماند.

17مهر1391
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)، 
برچسب ها: عراق، نماینده، دولت عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی