نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

عضو کنگره آمریکا: «مجاهدین خلق» دوست ماست و با اسرائیل در قتل دانشمندان هسته‌ای ایران همکاری کرده است.

حامیان فرقه امریكایی رجوی
گروه تروریستی مجاهدین که چند روز پیش از سوی کاخ سفید از لیست تروریست‌های بین‌المللی خارج شد، اکنون به دنبال رسمی شدن فعالیت‌های تروریستی خود علیه جمهوری اسلامی ایران به کمک ایالات متحده است؛ تا جایی که با هماهنگی کنگره این کشور می‌خواهد نام خود را به عنوان یکی از مخالفان و اپوزیسیون رسمی ایران مطرح کند و از بودجه دولت آمریکا برای این موضوع نیز بهره‌مند شود...
به گزارش رجانیوز، روزنامه بریتانیایی «گاردین» نوشته است که نمایندگان کنگره آمریکا و حامیان گروه مجاهدین، در پی‌ خروج این گروه از فهرست سازمان‌های تروریستی آمریکا، اکنون می‌‌خواهند که دولت اوباما این گروه را به عنوان «اپوزیسیون مشروع» علیه جمهوری اسلامی شناسایی کند. یک نماینده کنگره از تگزاس که از حامیان جدی این سازمان به شمار می‌رود، سازمان مجاهدین خلق را با عنوان «اپوزیسیون اصلی‌ ایران» و «متحد آمریکا» توصیف کرده است. «فیلنر»، نویسنده یک لایحه در حمایت از رفع ممنوعیت سازمان مجاهدین خلق در کنگره آمریکا بود.

یک عضو دیگر کنگره ، «دانا روراباشر» نیز در حال اعمال فشار بر دولت اوباما برای شناسایی این سازمان به عنوان «اپوزیسیون مشروع» علیه حکومت ایران است. وی از این گروه به عنوان یکی‌ از اولین گروه‌هایی‌ که «به ما در مورد برنامه هسته‌ای هشدار داد» تمجید کرده است، و گفت معتقد است این گروه با اسرائیل در قتل دانشمندان هسته‌ای ایران همکاری کرده است.

روراباشر همچنین از رفع ممنوعیت سازمان مجاهدین خلق استقبال کرده و گفته است: سازمان مجاهدین خلق در یک اقدام غلط توسط دولت کلینتون در لیست گروه‌های تروریستی قرار گرفت به امید اینکه روابط با دولت ایران بهبود یابد. اعضا این گروه ایرانیانی هستند که خواهان یک دولت سکولار، دمکراتیک و صلح آمیز هستند. هیچ چیز دیکتاتوری آخوندی را بیش از شفافیت تهدید نمی‌‌کند.

«تد پو»، عضو کنگره از شهر تگزاس که از ایرانیان آمریکایی‌ به منظور حمایت از سازمان مجاهدین خلق کمک مالی‌ دریافت می‌‌کرده، از این گروه با عنوان «سربازان آزادی» و در جنگ با «ملا‌های ایران» که به زعم او «تروریست‌های واقعی» هستند، یاد کرده. او نیز بر دولت اوباما برای شناسایی گروه فشار آورده است.

گفتنی است خوش خدمتی تروریست‌های گروه مجاهدین به کاخ سفید که در سفر اخیر رئیس جمهوری اسلامی ایران به نیویورک نیز به اوج خود رسید، نهایتا هفته گذشته نتیجه داد و آمریکا به صورت رسمی اعلام کرد که نام مجاهدین را از فهرست گروه‌های تروریستی حذف کرده است. «گاردین» چند هفته پیش هم درباره طرح مجاهدین برای خروج از لیست تروریستی نوشته بود که راز موفقیت گروه تروریستی مجاهدین برای خروج از فهرست یاد شده، در جلب رضایت اعضای کنگره و مسئولان سابق امریکا که همچنان از نفوذ در دولت و کنگره برخوردار هستند، نهفته است.

این روزنامه انگلیسی در ادامه به افشای برخی اسامی در این رسوایی ‌پرداخته و از جمله افرادی که از آن‌ها نام می‌برد، «الیانا روس لیهنتن»، رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان امریکا است که براساس تحقیق مذکور ۲۰ هزار دلار از یک گروه مرتبط با مجاهدین دریافت کرده است. متهم دیگر «باب فیلنر»، عضو کنگره است که هزینه سفر وی به پاریس برای سخنرانی در برابر طرفداران مجاهدین از سوی یک گروه مرتبط با مجاهدین پرداخت شده است. این هزینه حدود ۱۴ هزار دلار برآورد شده است. این گروه تروریستی همچنین حدود یک میلیون دلار به یک شرکت لابی آمریکایی برای کمک به حذف نام مجاهدین از فهرست گروههای تروریستی پرداخت کرده است.

همچنین «تید پو»، نماینده ایالت تگزاس در کنگره امریکا هزاران دلار از یک گروه حامی مجاهدین دریافت کرده است، تا در سخنرانی‌هایش از آن‌ها دفاع کند. از سوی دیگر، «مایک روجرز» رئیس کمیسیون اطلاعات و امنیت و دانا روراباچر رئیس کمیسیون فرعی نظارت بر امور خارجی مجلس نمایندگان امریکا نیز هزاران دلار برای حمایت از گروه مجاهدین در کنگره، دریافت کرده‌اند.

به نظر می‌رسد دلارهای مجاهدین این روزها به صورت ویژه ای صرف پر کردن جیب نمایندگان کنگره آمریکا می‌شود تا تروریسم علیه ملت ایران، وجهه و رنگ و بوی قانونی و حتی حقوق‌بشری! به خود بگیرد.

.............................
منبع:  رجا نیوز

18 مهر 1391
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  اروپا ، فرقه مجاهدین،  حامیان اجاره ای رجوی،  سران فرقه رجوی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: روزنامه گاردین، انگلیس، حامیان اجاره ای، حامیان تروریست، تروریست امریكایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی