نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 19 مهر 1391
... رجوی می خواهد با این اراجیف دو هدف را دنبال کند اول اینکه از سازمان ملل و دولت عراق طلبکار باشد که تاجر شریف انگلیسی حاضر به پرداخت نیم میلیارد دلار بود و همچنین به اسرای اردوگاه پناهندگی لیبرتی روحیه داده که ازرش اشرف اگر امکان فروش داشت بالغ به نیم میلیارد دلار بود...

تروریست
نگاه سایت آوا، دهم اکتبر 2012

خروج فرقه مجاهدین از لیست تروریستی امریکا و انگلیس اگر فایده ای به لحاظ سیاسی برای این جریان ورشکسته نداشت حداقل ضرر مالی آنرا کاهش داد.

چند سال قبل مسعود رجوی رهبر پنهان شده فرقه مجاهدین از همان مخفی گاه خود پیام داد و اعلام نمود که قرارگاه اشرف را حاضر است به مبلغ 220 میلیون دلار بفروشد، که البته فعلا نه تنها از آن پیام خبری نیست بلکه تمامی سوابق سیاسی و وطن فروشی این جریان غیر قابل دسترسی می باشد.

امروز بعد از تخلیه اشرف و تارومار شدن اسرای آن ناگهان تاجری انگلیسی !! و حتما خیلی بشردوست حاضر شده است که اموال منقول و غیر منقول اشرف را خریداری نماید البته به شرط اینکه قبرستان مجاهدین را دیوار کشیده و حفظ نماید و از مابقی مکان به عنوان پارک و مرکز تفریحی استفاده نماید.

تمامی این صغری کبری چیدن مجاهدین که از اعلامیه آن هیچ موضوع مشخصی دستگیر خواننده نمی شود به این خاطر است که مابقی افراد قرارگاه اشرف از اتلاف وقت خسته شده اند و فرقه مجاهدین میخواهد با این اراجیف دو هدف را دنبال کند اول اینکه از سازمان ملل و دولت عراق طلبکار باشد که تاجر شریف انگلیسی حاضر به پرداخت نیم میلیارد دلار بود و همچنین به اسرای اردوگاه پناهندگی لیبرتی روحیه داده که ازرش اشرف اگر امکان فروش داشت بالغ به نیم میلیارد دلار بود.

از نگاه آوا:

اعلام اینگونه ارقام خیالی و دهان پر کن از این جهت می باشد که فرقه مجاهدین تا کنون نتوانسته منابع مالی خود را کاملا شفاف توضیح بدهد وبا اینکار میخواهد پادگانی که را صدام حسین به یمن وطن فروشی رجوی به وی داده است را بفروشد و در این معرکه گیری جدید نه خریداری وجود دارد و نه معامله ای صورت خواهد گرفت بلکه فقط جهت سرکیسه کردن هواداران ساده این سازمان است که به بهانه بلوکه شدن ثروت و پول و اموال سازمان آنها را دوباره سرکیسه کند.

--------------
91/07/19طبقه بندی: اشرف نیوز،  اخبار (89 تا 92)، 
برچسب ها: رجوی، اشرف، دلال انگیسی‌، فروش،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی