نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سخنگوی گروهک تروریستی منافقین رسما به حضور عناصر این گروهک در کنار گروه های مسلح و تروریست در سوریه اذعان کرد. به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، سخنگوی گروهک تروریستی منافقین تأکید کرد که عناصر این گروهک از عناصر مسلح در سوریه حمایت می کنند؛ و حضور این عناصر در عملیات مسلحانه ضد نظام سوریه برای منافقین اولویت به شمار می اید.

تروریست سوریه

اعتراف فرانسه به حضور گروههای تروریستی خارجی درسوریه

...وی همچنین اعلام کرد که گروهک منافقین آمادگی دارد همه عناصر خود را به سوریه اعزام کند.

حدود دو ماه قبل نیروهای امنیتی سوری 5 تن از عناصر گروهک تروریستی منافقین را هنگام ورود به خاک سوریه دستگیر کرده بودند.

رسانه های سوری در آن‌ هنگام با اعلام این خبر تأکید کردند، که این تروریستها پس از بازجویی اعتراف کردند که اعضای این گروهک در حال آموزش عناصر مسلح و تروریستها در خاک ترکیه هستند.

"بسام الداده" مشاور سیاسی گروه های مسلح موسوم به "ارتش آزاد"، حدود دو هفته قبل تأکید کرده بود که مسئولان این گروه ها اکنون در حال بررسی پیشنهاد گروهک تروریستی منافقین برای ایجاد اردوگاهی دائمی در مناطق مرزی لبنان و سوریه هستند.

الداده ادعا کرد که هدف منافقین از ایجاد این اردوگاه، مقابله با حزب الله لبنان است، و مسئولان گروه های مسلح با این درخواست موافق هستند.

-----------------------------------------------------------

http://fa.alalam.ir/news/383294
1391, مهر 23 - 15:02

در همین رابطه:

اعتراف فرانسه به حضور گروههای تروریستی خارجی درسوریه
 
قاهره (العالم) - نماینده سابق مصر در اتحادیه عرب با اشاره به اعتراف فرانسه در زمینه حضور گروه های تروریستی خارجی در سوریه، ارائه طرحی برای حل و فصل بحران دمشق را با در نظر گرفتن مساله حضور تروریست های خارجی در این كشور خواستار شد. "هانی خلاف" یكشنبه در مصاحبه با شبكه خبری العالم با اشاره به اظهارات مسئولان فرانسوی درباره حضور تروریست های فرانسوی در سوریه گفت: همه طرف های ذیربط در بحران سوریه اعم از نظام حاكم و گروه های مخالف باید به این موضوع توجه داشته باشند و با توجه به آن، راهكاری مسالمت آمیز برای حل و فصل بحران ارایه دهند.
وی تصریح كرد: همه طرف ها اعم از نظام سوریه یا طرف های بین المللی باید در صدد متوقف كردن خشونت ها و عملیات گروه های تروریستی باشند تا از متشنج تر شدن اوضاع در این كشور جلوگیری و زمینه را برای حل بحران فراهم کنند.
خلاف ادامه داد : این مساله می تواند به اتخاذ مواضع بین المللی در زمینه جلوگیری از دخالت نظامی علیه سوریه بیانجامد.
نماینده سابق مصر در اتحادیه عرب با اشاره به گزارش های منابع اطلاعاتی آمریكا و نیز گزارش رسمی شورای حقوق بشر سازمان ملل درباره نقض حقوق بشر در سوریه و اعزام هیاتی برای تحقیق دراین باره گفت: در این گزارش ها علیرغم نبود توازن در نتیجه گیری نهایی كه تنها دولت سوریه را مسئول اصلی خشونت معرفی كرده، صراحتا" قید شده است كه شمار زیادی از عناصر تندروی خارجی در درگیری های سوریه نقش دارند و نیروهای مخالف دولت را به سوی تعصب و افراط گرایی بیشتر سوق می دهند.
وی از وجود مدارك و شواهدی دال بر متوسل شدن گروه های مسلح مخالف دولت سوریه به شیوه های وحشیانه خبر داد.
خلاف درباره اظهارات مسئولان فرانسوی مبنی بر حضور تروریست های فرانسوی در سوریه اظهار داشت: همه طرف های ذیربط در بحران سوریه باید به این مساله توجه داشته باشند و از جمله جنبش غیرمتعهد كه در حال حاضر ایران ریاست آنرا برعهده دارد ، باید از این اعتراف بهره برداری كند و طرحی سازنده را برای حل بحران سوریه ارائه دهد كه بر اساس آن تروریست ها از سوریه خارج شوند.
وی تصریح كرد: این اقدام باید یا از طریق متقاعد كردن طرف های حامی گروه های مسلح برای متوقف كردن حمایت های مالی و تسلیحاتی از گروه های مخالف و یا متقاعد كردن مخالفان برای دوری گزیدن از تروریست ها صورت گیرد.
نماینده سابق مصر در اتحادیه عرب با اشاره به تلاش برخی كشورها از جمله كشورهای عربی برای قانونی كردن عملیات انتقال سلاح به گروه های مخالف در سوریه ، اظهار داشت: هدف از مطرح كردن این موضوع ، جلب موافقت رسمی سازمان ملل دراین زمینه است.
وی گفت: وقتی مسكو از وجود پدیده تروریسم در سوریه سخن می گوید و براین باور است كه این پدیده قابل انتقال به دیگر طرف های منطقه است ، این مساله صحت دارد و باید آنرا جدی گرفت زیرا شواهدی دال بر صحت آن وجود دارد.
AM - 13 - 22:25


--------------------------------------------------------------------------------
http://fa.alalam.ir/news/383334
1391, مهر 23 - 16:29
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  سوریه، 
برچسب ها: منافقین، تروریست ریال العالم، سوریه، تروریست امریکایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی