نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 25 مهر 1391
ببین خیانت و مزدوری تا کجا یک روز صدام حسین روز بعد امریکا و حالا صاحبخانه جدید در سوریه ؛ مسعود رجوی که هنوز جرات نمی کند در ویلای دختران اربابش صدام حسین رغد و رانا ، در یکی از بهترین محله های اردن در یک خانه دو طبقه بین خانه نخست وزیر سابق اردن و رئیس بازنشسته سازمان اطلاعاتی اردن قرار دارد. زندگی می کند بیرون بیایید چگونه به دنبال رسیدن به قدرت است.

آقای همایون كهزادی
همایون کهزادی، انجمن یاران، پاریس، نهم اکتبر 2012
 
سران فرقه با قراردادی بین بقول خودشان مجاهدان سوریه با این توافق رسیدن ما شما را به لحاظ مالی و تبلیغاتی ساپورت می کنیم اگر شما به قدرت رسیدین شما هم باید ما را ساپورت کنید مثل دولت سابق عراق که به ما یک قرارگاه داد و در کنار هم و متحد با هم کار می کنیم دولت فرضی سوریه این پیشنهاد را پذیرفته است و سازمان الان در کمال بیشرمانه و مزدوری خالص تحت امر سوریه شده است.

حتی در سوریه هم با احداث یک سرپل مزدوری می کند تلویزیون خودش را هم در اختیار انها گذاشته و پولهای هنگفت خود را در اختیار مجاهدان سوریه صرف تبلیغات و تنور جنگ می کند این تشنه قدرت به خیال خودش فکر می کند از سوریه هم مثل اربابش صدام حسین آی برایش گرم می شود

مالک الکردی معاون فرمانده تروریست های موسوم به ارتش آزاد سوریه با صدور پیامی به نشست مشترک فرقه و برخی از چهره های ارشد گروههای مسلح و شورشی سوریه در پاریس گفت: مجاهدین خلق الگو و سرمشق ما هستند و به آنها اعلام می کنیم که درهای خانه های ما در سوریه به روی همه آنها باز است.

همچنین یکی دیگر از سرکردگان ارشد شورشیان به نام عدنان نورس، مراتب تشکر خود و ارتش آزاد را از فرقه تروریستی رجوی به دلیل همبستگی با شورشیان سوریه اعلام کرد.

علی صفوی یکی از سرکردگان تروریستی در امور آموزشهای نظامی برای آموزشهای جنگ و گریز با مجاهدان سوریه اعلام آمادگی کرد که وی حاضر است این مسولیت را بپذیرد.

خیانت و رذالت و خودفروختگی این فرقه هیچ حد و مرزیرا نمی شناسد زیرا فکر می کند که روزی به قدرت خواهد رسید اما نمی داند شتر در خواب بیند پنبه دانه

مسعود رجوی که هنوز جرات نمی کند در ویلای دختران اربابش صدام حسین رغد و رانا ، در یکی از بهترین محله های اردن در یک خانه دو طبقه بین خانه نخست وزیر سابق اردن و رئیس بازنشسته سازمان اطلاعاتی اردن قرار دارد. زندگی می کند بیرون بیایید چگونه به دنبال رسیدن به قدرت است.

همایون کهزادی پاریس ۱۲/۱۰/۲۰۱۲
....................................................
91/07/25
 طبقه بندی: افشاگری،  سوریه،  نجات یافتگان،  همایون کهزادی ، محمد کرمی، 
برچسب ها: كهزادی، رجوی، صدام رجوی، امریكا رجوی، سوریه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی