نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 27 مهر 1391

مسابقات جام جهانی در حال برگزاری بود من در آن موقع مسئولیت «فرهنگی» را بعهده داشتم. «فرهنگی» كارش این است كه مواقع شام و ناهار و صبحانه هر كدام به مدت نیم ساعت تا یك ساعت برنامه آماده می كند و از تلویزیون های سالن غذاخوری  پخش می شود. این برنامه ها صرفا می بایست از تلویزیون خود مجاهدین تامین می شد.

فوتبال ایران

( خاطرات اعضای جدا شده از فرقه تروریستی رجوی )

البته این زمان بعد از شام بستگی به این داشت كه مسئولین كاری نداشته باشند و نشستی نباشد. بهرحال قرار شد كه این برنامه از تلویزیون عراق ضبط شود و بعد از شام پخش كنیم.

وقتی یك آنتن برپا كردیم و دنبال تلویزیون عراق گشتیم، دیدیم كه كیفیت بسیار پایین است بدلیل اینكه تازه  صدام سقوط كرده بود و تلویزیون دولتی عراق هنوز نمی توانست با كیفیت پخش شود، این مسابقات از ماهواره هم پخش نمی شد. یك ماهواره در اتاق فرمانده قرارگاه وجود داشت كه از طریق یك سیم به اتاق فرهنگی در سالن غذاخوری آمده بود و كانال ماهواره هم ثابت روی سیمای آزادی بود و هیچكس حق جابجا كردن آنرا نداشت. ولی ماهواره بدلیل قوانین بین المللی امتیاز پخش مسابقات جام جهانی را ندارند و تنها تلویزیونهای محلی می توانند پخش كنند.

بهرحال تصویر تلویزیون عراق قابل پخش نبود ولی تلویزیون شبكه سه ایران به راحتی و با كیفیت عالی قابل دریافت بود. من به مسئول مربوطه اطلاع دادم كه تنها كانالی كه می شود تصویر آنرا پخش كرد شبكه سه ایران می باشد. مسئول مربوطه گفت كه پخش تلویزیون رژیم در سالن غذاخوری  به هیچ عنوان امكان پذیر نیست. بهرحال فشار از بچه ها زیاد بود كه می خواستن مسابقات را ببینند و در هر نشستی هم به مسئولین می گفتند كه ما میخواهیم برنامه را ببینیم.

نهایتا فرمانده قرارگاه به اتاق فرهنگی آمد و گفت كه چكار باید كنیم؟ من گفتم تنها كانال دریافتی تلویزیون شبكه سه ایران است. او گفت به یك شرط می توانی این از تلویزیون رژیم استفاده كنی. به شرط اینكه صدای آنرا كاملا ببندی كه صدای تلویزیون رژیم در سالن پخش نشود و روی آرم تلویزیون رژیم را هم بپوشانی.

من تقریبا داشتم شاخ در می آوردم. كه چقدر این آدمها متحجر و عقب مانده هستند. صدای یك گزارشگر ورزشی نمی دانم چه تبلیغی برای رژیم است یا یك آرم كوچك مربوط به شبكه سه؟ آنهم برای كسانی كه به قول خودشان آگاهانه برای مبارزه با رژیم آمده اند و انتخاب كرده اند كه مبارزه كنند آیا این چه فاجعه ای می تواند به بار بیاورد كه اینطور باید آنها را تحقیر كرد و یك كانال بدون صدا و دست كاری شده را به آنها نشان داد.

بهرحال مجبور بودم كه دستورات را اجرا كنم. من وقتی كانال سه را ضبط كردم دوباره آن را با یك برنامه ویدئویی ادیت كردم و روی آرم شبكه سه را پوشاندم و صدای آنرا نیز حذف كردم. سپس آنرا شب برای بچه ها پخش كردم در حالی كه آن هیجان فوتبال بدون صدا و ساكت پخش می شد آخر سر مسئول مربوطه آمد و گفت كه خیل صوت و كور است بهتر است همراه آن یك موزیك پخش كنی.

حالا شما تصور كنید آن هیجان و داد و بیداد فوتبال لحظه حمله و هورای تماشاچیان، یك موزیك آرام بتهوون در سالن در حال پخش باشد.

این است سرنوشت گروهی كه ادعای مبارزه برای آزادی خلق دارد ولی در یك محیط بسته در خاك كشور خارجی، تبدیل به یك فرقه می شود و ارتباطات خود را بالكل با دنیای خارج قطع می كند و در درون خود می سازند و می خورند و می خوابند. و این داستان بیش از سی سال ادامه دارد...

كسانی كه در این خارجه نشسته اند و به اسم هوادار مجاهدین برای بچه های اشرف و لیبرتی  نسخه می پیچند و آنرا را تشویق به ماندن در آن بیابان بی آب و علف می كنند آیا می دانند آن بدبختهای مفلوك چگونه سی سال از زندگی خود را سپری كرده اند؟ آیا می دانند چه بلاها و دردسرهایی را كه نود درصد آنرا خود مسئولین تشكیلات وارد كرده اند بر سر آنها آمده است؟
محمد ب

................................

91/07/27

 
طبقه بندی: افشاگری،  ایران ستیزی،  خاطرات،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: خاطرات، فوتبال ایران، شبکه سه ممنوع، فرقه و فوتبال، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی