نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 26 مهر 1391
ناگفته‌های مترجم رجوی از آخرین دیدار منافقین با دیکتاتور سابق عراق : حسین‌نژاد مترجم سركرده گروهك تروریستی منافقین درباره آخرین دیدار منافقین با دیکتاتور سابق عراق گفت: «آخرین دیدار منافقین با مسئولان عراقی با حضور دیکتاتور پیشین این کشور و ژنرال حبوش و 3نفر دیگر از فرماندهان ارتش عراق صورت گرفت و در این دیدار من مترجم رجوی بودم.»...
صدام رجوی
تاریخ انتشار:  25مهر1391

مترجم سركرده گروهك تروریستی منافقین درخواست‌های منافقین را در آخرین دیدار رجوی و دیکتاتور سابق عراق شرح داد.




وی ادامه داد: آخرین دیدار رجوی و دیکتاتور سابق عراق در 21سپتامبر2000 صورت گرفت که رجوی در این دیدار سه درخواست مطرح کرد.

اولین درخواست وی افزایش سهمیه نفت منافقین از 70هزار بشکه در روز به 100هزار بشکه در روز بود و دومین درخواست، دریافت تعداد زیادی تانک برای تجهیز و نوسازی نظامی این گروهک تروریستی بود.

رجوی در سومین درخواستش به این دیکتاتور گفت که در صورت حمله دوباره منافقین به ایران ارتش عراق باید تا 10کیلومتر داخل خاک ایران نیروهای وی را همراهی کند و پشتیبانی آنها را به عهده بگیرد.

وی ادامه داد: از سه درخواست رجوی فقط درخواست اول مورد قبول واقع شد و سهمیه منافقین از 70هزار بشکه به 100هزار بشکه نفت در روز ارتقا پیدا کرد که معادل با 3میلیون بشکه در ماه می‌باشد.

این مقدار نفت به صورت کوپن در اختیار منافقین قرار می‌گرفت و آنها کوپن‌ها را در بازار‌های خارجی تبدیل به دلار می‌کردند، این مبالغ در شرکت‌های اقتصادی وابسته به منافقین در اروپا و آمریکا سرمایه‌گذاری می‌شد.

منافقین هنوز هم در حال خرج کردن پول‌هایی هستند که از فروش نفت عراق به جیب زده بودند.
 
حسین‌نژاد اضافه کرد که غیر از سهمیه نفت ماهانه هرگاه که  دیکتاتور سابق عراق به دلیل محدودیت‌های اوپک اجازه فروش نفت بیشتر را نداشت، از طریق دلالی منافقین نفت عراق را می‌فروخت و منافقین نیز در این بین حق دلالی‌های کلان دریافت می‌کردند.

آخرین نمونه از این اقدامات سپتامبر2002 یعنی6 ماه قبل از حمله آمریکا بود که عراق 18میلیون بشکه نفت خود را برای فروش به منافقین تحویل داد.

مترجم سركرده گروهك تروریستی منافقین با اشاره به امتیازات بسیار دیکتاتور پیشین عراق به رجوی به دلیل بهره‌برداری‌های سیاسی از گروهك وی ادامه داد: این امتیازات از حق ملت عراق پرداخت می‌شد و باعث شده بود رجوی خود را صاحب حق بداند.

سرکرده منافقین وقتی صدای جنگ را شنید به مسئولین عراق گفت که به دلیل امکان شروع جنگ، شما دیگر قادر نخواهید بود نفت استخراج کرده و به ما تحویل دهید، پس باید سهمیه ما را 6ماه جلوتر بپردازید! این سهمیه شامل 18میلیون بشکه نفت بود که در سال 2002 و قبل از حمله آمریکا به عراق، به منافقین پرداخت شد.



طبقه بندی: افشاگری،  نجات یافتگان،  ایران ستیزی،  سران فرقه رجوی، 
برچسب ها: مترجم رجوی، صدام رجوی، حمله نظامی، منافقین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی