نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

در خبری خواندم که یکی از کادرهای سازمان در فرانسه جدیدا در سانحه رانندگی کشته شده است. واقعیت اینست که رجوی در حذف فیزیکی نیروهای خود هم تبحر خاصی دارد وآنچنان موضوع را وارونه تعریف میکند و مریم را جلو میفرستد که اشک تمساح بریزد که نگو و نپرس! . ای دوستان دیروز که همچنان در اردوی رجوی باقی مانده اید بدایند که هرلحظه ممکن است دچار (سانحه رانندگی) شوید یا به (مرگ تحمیلی) از بین بروید. چون تشکیلات سازمان نفس های آخر خود را میکشد و این قانون فرقه های مذهبی است که در چنین شرایطی افراد ناراضی که خصوصا حامل اطلاعات باشند را از بین میبرد!

نوید رهایی

همه با هم خطاب به رجوی می گوییم :

رجوی بفرما مرگ ، جهنم پیشکش و ذلت مزدوری امریکا گوارای وجودت

اکنون که برنامه خروج مجاهدین از کشور عراق قطعی شده است بایستی منتظر مرگ اعضاء این سازمان بدلایل مختلف از جمله سکته یا سانحه رانندگی یا ... باشیم! این موضوع خیلی دور از انتظار نبود و سازمان مجاهدین خیلی پیشتر از اینها گفته بود که اگر روزی حس کنیم که اطلاعات سازمان در خطر است هر کاری برای حفظ اسرار سازمان خواهیم کرد! الان که خروج نیروها و کادرهای سازمان از زیر چتر تشکیلات دیکتاتوری رجوی در چشم انداز نزدیک قرار دارد بدیهی است که سازمان این طرح پاکسازی کادرهای ناراضی را به اجرا درآورد.

بخوبی بیاد دارم که شخص رجوی در نشستی اعلام کرده بود که هیچ چیز مهمتر از اطلاعات سازمان نیست و هرچقدر لازم باشد برای این شهید میدهیم! الان که دیگر توپ و تانک و طرح های عملیاتی در کار نیست که او بخاطرش نگران باشد.... نگرانی او فقط از رو شدن جزیی تر گندکاریهایش طی چند دهه اخیر در سازمان بوده است. نگرانی اش لو رفتن با جزییات تمامی جنایات و همکاریهای پشت پرده اش با تنها دوست و برادرش صدام در راستای خیانتهایش به ایران و ایرانی بوده است. نگرانی اش لو رفتن تمامی کثافتکاریهایش در تشکیلات سازمان و سوء استفاده های او از زنان و دختران نگون بختی که با سادگی گول ژستهای توخالی او را خورده بودند است!
در خبری خواندم که یکی از کادرهای سازمان در فرانسه جدیدا در سانحه رانندگی کشته شده است. واقعیت اینست که رجوی در حذف فیزیکی نیروهای خود هم تبحر خاصی دارد وآنچنان موضوع را وارونه تعریف میکند و مریم را جلو میفرستد که اشک تمساح بریزد که نگو و نپرس! مانند مرگ مهدی افتخاری (فرمانده فتح ا... ) که بعد از سالیان که او را درنشستهای مختلف خفت دادند و کوچکش کردند آخر هم گفتند که به مرگ طبیعی و یا بیماری فوت شده است! در صورتیکه همگان میدانند که اواز ابتدا مریم و انقلاب خودساخته رجوی را قبول نداشت و بارها گفته بود که میخواهد جدا شود اما این جدایی بسیار برای سازمان گران تمام میشد! چرا که جزیی ترین اطلاعات را داشت و نمیخواستند که با خروج او از سازمان این اطلاعات پخش شود!
پس ای دوستان دیروز که همچنان در اردوی رجوی باقی مانده اید بدایند که هرلحظه ممکن است دچار (سانحه رانندگی) شوید یا به (مرگ طبیعی) از بین بروید. چون تشکیلات سازمان نفس های آخر خود را میکشد و این قانون فرقه های مذهبی است که در چنین شرایطی افراد ناراضی که خصوصا حامل اطلاعات باشند را از بین میبرد!
مراد

منبع:  انجمن نجات مرکز فارس 
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۱
طبقه بندی: افشاگری،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نجات یافتگان،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  قربانیان خشونت و ترور ، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی