نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

«بار دیگر در یک حادثه تروریستی در استان سیستان و بلوچستان و در شهرستان چابهار، متأسفانه دو تن از هموطنان شیعه و سنی‌مان به شهادت رسیدند و چندین نفر از عابران شامل چند زن و مرد مجروح شدند. وقوع این اقدام تروریستی بزدلانه و بر عهده گرفتن آن توسط یک جریان ضدایرانی به نام «حرکت انصار ایران» نشانگر آغاز دور جدیدی از توطئه‌های دشمنان ایران در منطقه است که با هدف ناامن نمودن کشور و اختلاف‌افکنی بین شیعه و سنی طراحی شده و دنبال می‌شود.

ترور
خانواده شهدای ترور کشور با محکوم نمودن حادثه تروریستی چابهار این اقدام را نشانگر آغاز دور جدیدی از توطئه‌های دشمنان ایران در منطقه دانست .

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) متن بیانیه بدین شرح است:

«بار دیگر در یک حادثه تروریستی در استان سیستان و بلوچستان و در شهرستان چابهار، متأسفانه دو تن از هموطنان شیعه و سنی‌مان به شهادت رسیدند و چندین نفر از عابران شامل چند زن و مرد مجروح شدند.

وقوع این اقدام تروریستی بزدلانه و بر عهده گرفتن آن توسط یک جریان ضدایرانی به نام «حرکت انصار ایران» نشانگر آغاز دور جدیدی از توطئه‌های دشمنان ایران در منطقه است که با هدف ناامن نمودن کشور و اختلاف‌افکنی بین شیعه و سنی طراحی شده و دنبال می‌شود.


اگرچه تجربه نشان داده است که این گونه تحرکات و توطئه‌ها با هوشیاری اقوام غیور در هر خطه از ایران خنثی و دشمنان ایران همواره از آغاز کردن چنین فتنه‌هایی پشیمان شده و در مقابل ملت بزرگ ایران به زانو درآمده‌اند، اما خسارات این گونه اقدامات را که متأسفانه توده مردم و غیرنظامیان را آماج خود قرار می‌دهد، نمی‌توان نادیده گرفت.

حقیقت آن است که مسئول اصلی این جنایات، ناتو و نیروهای نظامی چند کشور غربی حاضر در افغانستان هستند که براساس اسناد و شواهد متعدد، پیش از این نیز گروهک «جندالله»(جندالشیطان) را تجهیز و ترغیب به انجام اقدامات غیرانسانی و تروریستی کردند و تا زمانی که افغانستان و بخش‌هایی از خاک پاکستان جولانگاه سرویس‌های جاسوسی بیگانگان است، هر از چندگاهی شاهد اینگونه رویدادها خواهیم بود.

بنیاد هابیلیان ضمن محکوم نمودن این اقدام تروریستی، نسبت به ظهور یک گروهک تروریستی مشابه باند ریگی هشدار می‌دهد و توجه دبیرکل سازمان ملل متحد، رئیس شورای امنیت سازمان ملل را به این مسئله جلب می‌نماید و آنان را موظف می‌داند بر اساس تعهدات بین‌المللی، همانگونه که حادثه تروریستی بمب‌گذاری در بیروت را محکوم نمودند، این حادثه تروریستی در چابهار را  نیز محکوم نمایند.

خانواده شهدای ترور کشور با تسلیت به مردم غیور سیستان و بلوچستان و خانواده شهدای این حادثه تروریستی از خداوند متعال برای آن شهیدان علوّ درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارد.»
...........................

بنیاد هابیلیان
شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۱ / ۰۴ ذیحجه ۱۴۳۳ / ۲۰ اکتبر ۲۰۱۲

 طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  قربانیان خشونت و ترور،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: ترور چهاه بهار، ترور شیعه و سنی، تروریست امریكایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی