نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یکی دیگر از اعضای گروهک تروریستی منافقین به نام «هوشنگ میرزا قربانی » از کمپ لیبرتی فرار و خود را تسلیم پلیس عراق کرد. بر اساس این خبر، خروج نام گروهک تروریستی منافقین از فهرست سازمان‌های تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا که به ادعای سرکردگان منافقین یک موفقیت بزرگ برای این گروهک تروریستی محسوب می‌شود و باعث اعتماد نیروهای ناراضی به این گروهک تروریستی خواهد شد، هیچ تاثیری در جلوگیری از فرار اعضای این گروهک نداشته و بسیاری از اعضای منافقین در صورت دستیابی به اولین فرصت از این گروهک تروریستی فرار خواهند کرد.

فرار
 پایان تاریخ مصرف، مسكن موقت "خروج فرقه تروریستی رجوی  از لیست   تروریستی آمریكا " و ادامه ریزش نیرو  و فرار اعضای فرقه از كمپ ترانزیت موقت بغداد (لیبرتی )

فرار یکی دیگر از اعضای منافقین از کمپ لیبرتی     
    

تاریخ انتشار:  29مهر1391


به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم به نقل از بشگاه خبرنگاران، یکی دیگر از اعضای گروهک تروریستی منافقین به نام «هوشنگ» از کمپ لیبرتی فرار و خود را تسلیم پلیس عراق کرد.
بر اساس این خبر، خروج نام گروهک تروریستی منافقین از فهرست سازمان‌های تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا که به ادعای سرکردگان منافقین یک موفقیت بزرگ برای این گروهک تروریستی محسوب می‌شود و باعث اعتماد نیروهای ناراضی به این گروهک تروریستی خواهد شد، هیچ تاثیری در جلوگیری از فرار اعضای این گروهک نداشته و بسیاری از اعضای منافقین در صورت دستیابی به اولین فرصت از این گروهک تروریستی فرار خواهند کرد.

گفتنی است با افزایش موج فرار اعضای منافقین، به دستور سرکردگان این گروهک اقدامات امنیتی و حفاظتی برای جلوگیری از خروج عناصر به شدت افزایش یافته است.
.........................
91/07/29

رهایی از چنگال رجوی
اشرف نیوز » الأخبار » الاخبار

إنشقاق أحد أعضاء منظمة خلق وتسلیم نفسه للقوات العراقیة

الأحد 21-10-2012 12:55 مساء

أكد مصدر مكلف بحمایة معسكر لیبرتی فی العاصمة بغداد، أن عضواً بارزاً فی منظمة خلق سلم نفسه للقوات الأمنیة بعد أن تمكن من الهروب لیعلن إنشقاقه عن المنظمة.

ونقل مراسل موقع "أشرف نیوز" عن المصدر المطلع، أن "وشنك میرزا قربانی هرب قبل یومین من معسكر لیبرتی وسلم نفسه للقوات العراقیة"، مضیفاً أن "هوشنك كان عضوًا بمنظمة خلق لأكثر من عقدین".

وأوضح المصدر أن المنشق هوشنك میرزا قربانی أكد أنه كان رهینة بید منظمة خلق فی معسكرات عدة خلال تواجد فی العراق، مشدداً على أن الكثیر من أعضاء المنظمة ینتضرون الفرصة المناسبة للإنشقاق وترك المنظمة.

------------

طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  لیبرت نیوز،  فرار ترانزیت موقت ها، 
برچسب ها: فرار، لیبرتی، بغداد، فرار هوشنگ، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی