نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 1 آبان 1391

وضعیت گروهک تروریستی منافقین به گونه‌ای است که آمریکا و رژیم صهیونیستی برای انجام ماموریت‌های سطح پایین، دون و خارج از شان حتی گروه‌های تروریستی آنها را اسباب دست خود کردند و منافقین نیز برای جلب توجه ایالات متحده و رژیم صهیونیستی تلاش دارند به هر صورتی خود را در اختیار آنها قرار دهند.منافقین بیش از آنکه کارایی داشته باشند در جهت انجام عملیات روانی در منطقه از آنها استفاده می‌شود و آمریکا و رژیم صهیونیستی تنها درصدد استفاده ابزاری و روانی این مجموعه هستند...

.

سید احمدرضا دستغیب نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی درباره انتشار اخباری مبنی بر حضور عناصر گروهک تروریستی منافقین در کنار دیگر گروه‌های مسلح و تروریستی در خاک سوریه، گفت:کمیسیون امنیت ملی در حال‌حاضر بررسی صحت این خبر را در دست بررسی دارد، چرا که برحسب یک خبر یا موضع یک فرد از مجموعه گروهک تروریستی منافقین نمی‌توان در این خصوص اظهار نظری داشت، ضمن‌آنکه طبیعتا جمهوری اسلامی تحرک و فعالیت منافقین را رصد می‌کند و فعالیت آنها خارج از دیده‌بانی جمهوری اسلامی نخواهد بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی در ادامه با اشاره به وضعیت اسف‌باری که منافقین در حال‌حاضر گرفتار آن هستند، افزود: رسوایی و فضاحت گروهک تروریستی منافقین، ثمره خون شهدا و جنایاتی است که این گروهک تروریستی در طول این سال‌ها به مردم بی‌گناه روا داشته است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در ادامه تصریح کرد: وضعیت گروهک تروریستی منافقین به گونه‌ای است که آمریکا و رژیم صهیونیستی برای انجام ماموریت‌های سطح پایین، دون و خارج از شان حتی گروه‌های تروریستی آنها را اسباب دست خود کردند و منافقین نیز برای جلب توجه ایالات متحده و رژیم صهیونیستی تلاش دارند به هر صورتی خود را در اختیار آنها قرار دهند.

دستغیب با بیان اینکه گروهک تروریستی منافقین ماه‌های پایانی عمر خود را سپری می‌کند، اظهار داشت: منافقین بیش از آنکه کارایی داشته باشند در جهت انجام عملیات روانی در منطقه از آنها استفاده می‌شود و آمریکا و رژیم صهیونیستی تنها درصدد استفاده ابزاری و روانی این مجموعه هستند.

وی در ادامه به خارج کردن نام گروهک ترویستی منافقین از لیست سازمان‌های ترویستی و برخورد‌های دوگانه آمریکا با مقوله حقوق بشر اشاره کرد و گفت: این موضوع تنها نمونه این تناقض نیست، بلکه تضادهای بسیاری در سیاست‌خارجی ایالات متحده وجود دارد که رویکردهای متناقض آمریکا در ا رتباط با موضوعات مختلف را نشان می‌دهد.

نایب رئیس کمیسیون امینت ملی با بیان اینکه آمریکا به عنوان بزرگترین ناقض حقوق بشر و حامی اصلی گروهک‌های تروریستی در دنیاست، تصریح کرد: اولین و تنهاترین کشوری که از سلاح اتمی استفاده کرد، پیشرو‌ترین کشورها در نقض حقوق بشر در ارتباط با کشورهای آمریکای لاتین،‌ اولین کشور در تصرف، تجاوز و اجرای عملیات نظامی خلاف معاهدات بین المللی در منطقه از جمله اقداماتی است که ادعای احترام به حقوق بشر آمریکا را نقض می‌کند.

وی در ادامه با بیان اینکه قرار دادن نام گروهک تروریستی منافقین در لیست سیاه و خارج کردن نام آنها از این لیست تنها یک ژست سیاسی است، اظهار داشت: طبیعی است که آمریکا برای فرار از واقعیات موجود و انحراف افکار عمومی ژست‌های سیاسی به خود بگیرد و گاه به صورت مدعی وارد موضوعات مختلف شود، اما این مسئله برای بسیاری از کشورهای مختلف و انسان‌های آزاده شناخته شده است، هر چند برخی کشورهای وابسته نمی‌خواهند این موضوع را بپذیرند و همچنان در حال باز تولید و مشروعیت بخشی به این قدرت نامشروع در دنیا هستند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اعلام اینکه مجموعه‌ای از اسناد و مدارک جنایات گروهک تروریستی منافقین به محاکم بین‌المللی و حتی کشور عراق که محل استقرار این گروهک بود از سوی جمهوری اسلامی ارائه شده است، گفت: با توجه به عمق فاجعه، لازم است وزارت امور‌خارجه در این حوزه فعال‌تر ورود پیدا کند و با انتشار اسناد و مدارک کامل‌تر در سایت‌ها و رسانه‌ها، افکار عمومی دنیا را به این جنایت‌ها آگاه سازد تا زمانی رژیم صهیونیستی نتواند این چهره وحشتناک و تروریستی را به یک شرایط مطلوب و مظلوم نمایی این گروه تبدیل کند.

گفتنی است؛ چندی پیش،سخنگوی گروهک تروریستی منافقین رسما به حضور عناصر این گروهک در کنار گروه‌های مسلح و تروریست در سوریه اذعان کرده است.

......................
۱۳۹۱/۷/۳۰

 
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان، 
برچسب ها: اسناد، منافقین، ایران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی