نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مسعود رجوی، سرکرده گروهک تروریستی منافقین در حال حاضر زنده و آخرین بار در 21 مهر ماه سال جاری از طریق ویدئو کنفرانس با اعضای باقی مانده در پادگان اشرف صحبت کرده است.

.

سخنگوی موسسه راهبردی دیده‌بان:
علی مرادی سخنگوی موسسه راهبردی دیده بان در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران با اشاره به باقی ماندن قریب به 100 نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین در پادگان اشرف، گفت: این تعداد از عناصر گروهک تروریستی منافقین تنها برای مقابله با دولت عراق در پادگان اشرف باقی مانده‌اند.

پادگان اشرف با تمام امکانات به ملت عراق تعلق دارد

وی ادامه داد: این عناصر گروهک تروریستی منافقین ادعا می‌کنند که برای فروش لوازم پادگان اشرف در آنجا هستند در حالی که تمامی اراضی این پادگان حق ملت عراق بوده چرا که تمامی امکانات موجود در پادگان اشرف با فروش بشکه‌های نفت توسط دیکتاتور سابق عراق خریداری و به منافقین تحویل داده شده بنابراین تمام تجهیزات این پادگان مخوف به ملت عراق تعلق دارد.

مرادی افزود: افرادی که در پادگان اشرف باقی مانده‌اند؛ مهمترین و باسابقه ترین عناصر گروهک تروریستی منافقین هستند.


مسعود رجوی، سرکرده گروهک تروریستی منافقین زنده است

سخنگوی موسسه راهبردی دیده بان با اشاره به زنده بودن سرکرده گروهک تروریستی منافقین، تصریح کرد: مسعود رجوی، سرکرده گروهک تروریستی منافقین در حال حاضر زنده است و آخرین بار در 21 مهر ماه سال جاری از طریق ویدئو کنفرانس با اعضای باقی مانده در پادگان اشرف صحبت کرده است.

وی ادامه داد: سالهاست که این سرکرده از همین طریق با اعضای گروهک تروریستی منافقین در ارتباط بوده و از سال 2003 همزمان با حمله آمریکا به عراق از این کشور متواری و تا کنون هم جرأت خروج نداشته است.

مرادی با بیان اینکه منافقین در شرایط کنونی گروهکی از هم پاشیده هستند، تاکید کرد: حتی اگر مسعود رجوی هم از مخفیگاه خود بیرون بیاید هیچ تغییری در شرایط اسفبار گروهک تروریستی منافقین ایجاد نخواهد شد.

نقش مزدوری منافقین در سوریه برای جلوگیری از فرو پاشی

سخنگوی موسسه راهبردی دیده بان با اشاره به حضور گروهک تروریستی منافقین برای انجام عملیات تروریستی در سوریه، افزود: سرکردگان این گروهک تروریستی پیوسته در سایت‌ها و رسانه‌های وابسته از تروریست‌های معارض در سوریه حمایت کرده و حتی بعضی از افراد جداشده از این گروهک از کمک های این گروهک تروریستی به معارضین تروریست برای تشدید ناآرامی ها در سوریه خبر دادند.

وی ادامه داد: منافقین بعد از اخراج از پادگان اشرف، عملاً پایگاهی برای استقرار نیروهایشان نداشته و حضور در سوریه  برای عملیات تروریستی فرصتی برای آنها به وجود آورده که عناصرشان را در مکانی وارد و از فروپاشی اعضا جلوگیری کنند.

مرادی افزود: اعلام خبر استقرار منافقین در سوریه برای جلب حمایت آمریکا، غرب و کشورهای مرتجع منطقه صورت گرفته و آن‌ها قصد دارند از اینگونه حمایت‌ها بهره مند شوند و این همان نقش مزدوری است که پیش از این هم برای دیکتاتور سابق عراق، آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی بازی کردند.

سخنگوی موسسه راهبردی دیده بان تأکید کرد: نکته حائز اهمیت این بوده که اعضای گروهک تروریستی منافقین در سطحی نیستند که بتوانند درناآرامی‌های سوریه نقشی ایفا کنند.

تلاش منافقین برای نابودی اسناد رسوایی‌ این گروهک تروریستی

وی با اشاره به اخبار رسیده مبنی برامحا اسناد موجود در پادگان اشرف از سوی عناصر باقی مانده در این پادگان مخوف اظهار داشت: اعضای منافقین سعی دارند تمامی اسناد موجود در پادگان اشرف را از بین ببرند چراکه این‌ها، سند فعالیت 25ساله منافقین در عراق بوده و در آینده می‌تواند علیه این گروهک تروریستی استفاه شود بنابراین منافقین تلاش می کنند این اسناد به دست پلیس عراق نیفتد.

مرادی در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا خروج منافین از لیست سازمان‌های تروریستی در ماهیت این گروهک تغییری ایجاد کرده است، گفت: خروج از لیست سازمان‌های تروریستی تنها برای جلوگیری از فروپاشی این گروهک بوده و فرار هر یک از اعضای این گروهک تروریستی نشانگر این مهم بوده که این تشکیلات، گروهکی تروریستی برای انجام عملیات خرابکارانه و جنایتکارانه باقی خواهد ماند.

  .........................

91/08/02
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  سران فرقه رجوی، 
برچسب ها: منافقین، سوریه، تروریست، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی