نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

خواهر شهید سید حسن امینی گفت: منافقین به قدری پلید و جنایتکار هستند که با ادامه تیر اندازی به برادرم سر او را از بدنش جدا کردند. گروهک تروریستی منافقین طی اعمال جنایتکارانه بسیاری از هم‌وطنان بی گناهمان را به کام مرگ کشانده که برهمین اساس با یکی از خانواده قربانیان ترور به گفتگو نشستیم که در ذیل متن آن آمده است. خواهر شهید سید حسن امینی با بیان اینكه برادرم پیش از شهادت خود به طور مداوم از سوی منافقین مورد تهدید قرار می‌گرفت، گفت: برادرم در جبهه بیسم چی بود كه توسط دسیسه و خیانت دو نفر از نیروهای نفوذی منافقین همراه یك نفر دیگر از دوستانش به دست گروهك تروریستی منافقین سپرده شد...
تروریست
بازگشایی پرونده ترور منافقین از زبان خانواده‌های قربانیان ترور
منافقین با تیراندازی، سر برادرم را از تنش جدا کردند


... وی با اشاره به نحوه شهادت برادرش این چنین توصیف كرد: شب قبل از اسارت، سید حسن امینی به همراه یكی دیگر از دوستانش در حال پست دادن و نگهبانی كردن بودند كه پس از پایان نگهبانی خود که خسته و خواب آلود بودند آن دو نفوذی به برادرم پیشنهاد می‌دهند تا ساعتی را استراحت کند.

امینی افزود: شهید سید حسن امینی به همراه یكی از دوستانش در گودالی در آن نزدیكی استراحت می‎‌کردند كه پس از بیدار شدن متوجه حضور منافقین در بالای سر خود می شوند.

خواهر شهید سید حسن امینی ادامه داد : منافقین با یک بیل مکانیکی و تهدیدهای بسیار برادرم و دوستش را اسیر می‌کنند.

وی با بیان اینكه در طول مدت اسارت برادرم، به وی پیشنهاد همكاری با گروهك داده شده بود، افزود: شهید سید حسن امینی با مقاومت در برابر پیشنهادهای شوم منافقین سبب حساسیت بیش از پیش آنها نسبت به خودش می شود.

امینی تصریح كرد: پدرم پس  از مدت ها بی خبری با پرس و جو كردن از مقرهای مختلف به دنبال نشانی از فرزندش بود اما به نتیجه نمی‌رسید.

وی در ادامه افزود: گروهك تروریستی منافقین پس از مدت‌ها بی خبری با پیام دادن به خانواده  از آنها درخواست لباس و  خوراكی کرده كه پدرم با فراهم كردن به آدرس تعیین شده از سوی منافقین می رود.

امینی با بیان اینكه اسارت و بی خبری از عزیزی كه چشم به راه آن هستی بسیار زجرآور است، گفت: پدرم با بردن لوازم تعیین شده در مقری كه آنها مشخص كرده بودند به کردستان رفته  اما با فریب و نیرنگ از این مقر به آن مقر برده می شد كه نهایتا به مقر اصلی رسید.

 خواهر شهید امینی با بیان اینكه سرمای آن سال كردستان بسیار شدید بوده به طوری كه پدرش تا زانو در برف فرو می رفته، اظهار داشت: پس از رسیدن پدرم به محل مورد نظر، منافقین  لوازم را از او گرفته و بدون دادن هیچگونه خبری از برادرم ، وی را راهی می‌کنند و این در حالی بوده که برادرم مدت‌ها پیش به شهادت رسیده بود.

امینی درباره لحظه آخر شهادت برادرش می گوید:  برادرم  و دیگر اسرا را در صفی پشت سرهم ردیف کرده بودند به طوری که نباید به اطراف  نگاه می كردند و اگر کوچکترین حرکتی انجام می دادند آنها را به گلوله می بستند.

خواهر شهید امینی ادامه داد: برادرم و دیگر اسرا به مدت 7 روز غذایی نخورده،  و پس از مدتی با خوردن غذای نامناسب و آلوده سبب بیمار شده که حال برادرم از همه وخیم تر بود.

وی با بیان اینكه در زمان مسمومیت شهید امینی و دیگر اسرا آنها احتیاج به سرویس های بهداشتی داشتند اما منافقین امتناع می‌کردند، گفت: حال وخیم برادرم و دیگر اسرا و اعتراض آنها، منافقین را عصبانی می كند به طوری كه یكی از اعضای این گروهک تروریستی با فحاشی به خانواده ام، برادرم را به شدت عصبانی کرده که این امر سبب می‌شود وی به شدت با آن فرد منافق درگیر شده و دیگر اعضا با ناجوانمردی تمام  به سرو صورت او تیر اندازی می‌کنند و اورا به شهادت می رسانند.

خواهر شهید امینی در پایان یادآور شد: منافقین به قدری پلید و جنایتکار هستند که با ادامه تیر اندازی به برادرم سر او را از بدنش جدا کردند.

گفتنی است، پدر شهید امینی به دلیل مصائبی که بعد از ترور پسرش بر او گذشته بود پس از سکته ‌های مداوم از دنیا رفت در حالی که نتوانست فرزند عزیزش را ببیند.

باشگاه  خبرنگاران
91/08/04طبقه بندی: افشاگری،  ایران ستیزی،  قربانیان خشونت و ترور ،  گروه تروریستی،  لیست تروریستی، 
برچسب ها: منافقین، ترور، قربانیان ترور، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی