نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آیا دولت امریکا مسعود رجوی رهبر فرقه تروریستی مجاهدین خلق را مخفی کرده است؟

... در ابتدا این پرسش را برای شما هم مطرح کنیم که مسعود رجوی کجاست؟ آیا تحت حمایت دولت آمریکا در مکانی مخفی شده است؟ اخبار و شواهدی که اعضای جداشده از مجاهدین در چند سال اخیر مطرح کرده اند و همچنین کارشناسان نزدیک به دولتمردان آمریکایی نیز همین امر را بطور ضمنی تایید می کند. اگر چه مخفی کردن مسعود رجوی برای رام کردن بهتر این فرقه و پیشبرد خطوط می تواند ابزار موثری در دست دولتمردان آمریکایی باشد ولی در ذهن مردم مردم ایران این موضوع ، یعنی مخفی کردن مسعود رجوی و یا کمک برای مخفی ماندن وی ، خاطره خوبی را باقی نخواهد گذاشت. ..

مجاهدین امریکا

 تحریریه ایران قلم، بیست و چهارم اکتبر 2012

با احترام

ابتدا لازم به یادآوری است که انجمن ایران قلم متشکل از جداشدگان از سازمان مجاهدین است که بیشتر آنها بیش از بیست سال از عمر خودشان را در مناسبات این سازمان سپری کرده اند و دارای تجربیات و شناخت کافی از این سازمان و عملکرد فرقه گرایانه و اقدامات تروریستی این سازمان و رهبری آن دارند . لذا ما عقیده داریم که دولت شما با خارج ساختن این سازمان از لیست گروه های تروریستی دولت آمریکا دچار اشتباه فاحشی گردیده است و به شما عرض می کنیم که در آینده نه چندان دور دود این اشتباه شما به چشم همه از جمله شهروندان خودتان خواهد رفت که دلایل این اشتباه بزرگ را در ادامه نامه خدمتتان ارائه خواهیم کرد.
اما اگر اجازه بدهید در ابتدا این پرسش را برای شما هم مطرح کنیم که مسعود رجوی کجاست؟
آیا تحت حمایت دولت آمریکا در مکانی مخفی شده است؟
اخبار و شواهدی که اعضای جداشده از مجاهدین در چند سال اخیر مطرح کرده اند و همچنین کارشناسان نزدیک به دولتمردان آمریکایی نیز همین امر را بطور ضمنی تایید می کند.
اگر چه مخفی کردن مسعود رجوی برای رام کردن بهتر این فرقه و پیشبرد خطوط می تواند ابزار موثری در دست دولتمردان آمریکایی باشد ولی در ذهن مردم مردم ایران این موضوع ، یعنی مخفی کردن مسعود رجوی و یا کمک برای مخفی ماندن وی ، خاطره خوبی را باقی نخواهد گذاشت. هیچکدام از شخصیت ها و احزاب اپوزیسیون ایران نیز نه تنها سازمان مجاهدین و رهبری آن را دارای حداقل های اولیه برای یک سازمان دمکراتیک نمی دانند بلکه آن را یک فرقه بسته مذهبی و تمامیت خواه می دانند. در میان اعضای جداشده و قربانیان این فرقه تروریستی نیز هم اکنون شاکیان زیادی وجود دارند که باید مسعود رجوی در دادگاه های بین المللی پای میز محاکمه بنشیند، توصیه ما این است که شما باید به این امر توجه نمایید.
اما چرا ما اعتقاد داریم خروج فرقه ترویستی مجاهدین از لیست گروه های تروریستی یک خطای فاحش از سوی دولت آمریکا می باشد.

1 ـ سازمان مجاهدین خشونت را کنار نگذاشته و از فاز نظامی به فاز سیاسی برنگشته است. چون هنوز نه تنها در هیچ جایی بطور رسمی اعلام نکرده است که از گذشته خود پشیمان گشته و دیگر خشونت را کنار می گذارد بلکه هنوز همه ساله سالگرد ترور وخشونت را گرامی میدارد. هنوز در کشورهای اروپایی و بخصوص در کشور فرانسه که به مهد آزادی معروف هست افراد این سازمان به دستور مریم رجوی به جلسات و آکسیون های اعتراضی و روشنگرانه مخالفین سازمان که قانونی بوده و با اجازه پلیس انجام میگیرد با چوب و چماق حمله می کنند و افراد را مجروح می سازند .

2 ـ رجوی همچنین هنوز بخاطر خلع سلاح اجباری توسط ارتش شما و از دست دادن اشرف این پایگاه نظامی و استراتژیکی خودش ناراحت است و امیدوار است تا روزی بتواند آنها را بدست بیاورد و به اقدامات تروریستی خودش ادامه دهد.

3 ـ این سازمان به رهبری مسعود و مریم رجوی تا قبل از سقوط صدام حسین ، دیکتاتور سابق عراق ، شعار ضد امپریالیستی می داد و نیروها هر روز صبح به دستور شخص رجوی باید هنگام ورزش صبحگاهی سرودهای ضد آمریکایی نظیر: آمریکایی بیرون شو خونت روی زمینه ویا سرود نبرد با آمریکا را می خواندند و در زمان یازده سپتامبر وقتی که برجهای دوقلو توسط بن لادن فرو ریخت و هموطنان شما عزادار و گریان بودند ، قرارگاه باقرزاده تنها نقطه ای در جهان بود که درآن به دستور رجوی جشن و پایکوبی راه انداختند و شیرینی پخش کردند و رجوی در همان روز در نشست عمومی در حالی که با دیدن صحنه های دلخراش این انفجار ابراز خوشحالی می کرد می گفت: تازه این اسلام ارتجاعی بوده است وای به روزی که اسلام انقلابی یعنی سازمان دست به کار شود.

4 ـ افعی هیچگاه کبوتر نمی زاید ،مگر می شود که این سازمان با بودن این رهبری با افکار فرقه گرایانه اش یک شبه تغییر روش داده باشد؟ سازمانی که با هدف مبارزه با امپریالیسم یعنی آمریکا بنا نهاده شد و امپریالیسم را ببر کاغذی می پنداشت. ولی قبل از سقوط صدام به دستور شخص رجوی به یکباره دستور داده شد تمامی کتب و مقا لات و مجلات و مدارک کتبی ضد آمریکایی از مناسبات و کتابخانه مرکزی سازمان جمع آوری شده و سوزانده شود و بعد هم بعد ازسقوط صدام دستور داد که باید اکنون بخاطر مصالح سازمان بطور تاکتیکی مواضع ضد آمریکایی سازمان را به حرکت موازی با آمریکا تبدیل کنیم.

5 ـ جهت یاد آوری شما در زمان ریاست جمهوری اقای بیل کلینتون که این سازمان در لیست قرار گرفت رجوی یک سلاح کلت می بست به کمرش و می آمد در نشست عمومی و اعلام جنگ تمام عیار علیه آمریکا می کرد و خود را مشت آهنین می نامید. چون به پشتوانه صدام هم سلاح داشت و هم پایگاه نظامی اشرف و چندین پایگاه نظامی دیگر را در مناطق مرزی ایران وعراق داشت. ولی الان دیگرمجبور شده که حتی لباس فرم نظامی را هم از تنش در بیاورد ونفراتش در کمپ ترانزیت منتظر پذیرش توسط کشورهای پناهنده پذیر باشند این چنین به التماس و به دست و پای شما افتاده است تا بلکه بتواند بدین وسیله خودش را از باتلاقی که در عراق گرفتار شده است نجات بدهد.

6 ـ سازمانی که تاب تحمل کوچکترین انتقاد را ندارد و در مناسباتش برای سرکوب نیروهای معترض زندان دایر کرده و آنان را تنها به دلیل افکار مخالف رجوی زندانی و شکنجه و اعدام می کند، سازمانی که اعضای آن هیچ حقوقی نداشته و از دنیای بیرون قطع شده اند و دسترسی به هیچ وسیله ارتباطی ندارند ، سازمانی که در آن افراد از اولیه ترین حقوق انسانی یعنی تماس و ملاقات با خانواده محروم هستند و به دستور شخص رجوی خانواده هایی که خواهان ملاقات با عزیزان شان هستند مزدور خطاب شده و اجازه ملاقات به آنان داده نمی شود . آیا این سازمان با این رهبری می تواند به یک باره و یک شبه تغییر مسلک و تغییر روش داده باشد و به یک گروه سیاسی معقول مبدل گردد؟
آیا چنین پنداری که این سازمان با این کارنامه سیاهی که در گذشته داشته و تا بحال هم هیچگونه ابراز پشیمانی از آن نکرده است از گذشته خویش فاصله گرفته ساده اندیشی و خیالی خام و باطل نیست؟

7 ـ این سازمان بدلیل مشکلاتی که با آن مواجه هست نمی تواند سازمان مورد دلخواه و مطلوبی برای شما باشد و نمی توانید بعنوان برگ برنده روی آن حساب کنید بلکه از نظر ما نه تنها این اقدام شما شرط بندی روی اسب بازنده بلکه روی یک اسب مرده است . از جمله مشکلاتی که این سازمان در حال حاضر با آن مواجه هست که آنرا در لبه پرتگاه سقوط و نابودی قرار داده است عبارتند از :
ــ عدم مشروعیت اجتماعی بدلیل رفتن به عراق و شرکت در جنگ ایران و عراق علیه مردم ایران و به حمایت از صدام دیکتاتور که این اقدام سازمان نه تنها باعث شده که از هیچ پایگاه و حمایت مردم ایران برخوردار نباشند بلکه به شدت مورد خشم و انزجار و تنفر مردم ایران قرار دارند .
ــ عدم مشروعیت سیاسی دربین گروههای سیاسی داخل و خارج کشور بدلیل عملکرد فرقه گرایانه و سکت بودن و اقدامات تروریستی این گروه.
ــ سرسپردگی به کشور های دیگر مثل صدام و غیره که به همین دلیل نه تنها از حمایت مردم ایران برخوردار نیست بلکه مورد تنفر شدید آنان قرار دارد.
ــ به سر رسیدن دوران مبارزه مسلحانه و اقدامات تروریستی و خشونت طلبی که این سازمان و بطور خاص رهبری اش هنوز در این افکار سیر می کند.
ــ بالاخره عدم درک شرایط کنونی ایران به دلیل عقب ماندگی سازمان هم به لحاظ فکری و هم به لحاظ سیاسی و اجتماعی .

بنابراین دلایلی که بر شمردیم ما این اقدام شما را بدور از عقلانیت سیاسی می دانیم و مطمئن هستیم که این تصمیم شما با شناخت کافی از عملکرد این فرقه صورت نگرفته است و از نظر ما محکوم به شکست هست و هیچ کمکی به دمکراتیزه شدن این سازمان تروریستی که به رهبری رجوی بصورت فرقه ای اداره می گردد، نخواهد کرد .
لذا ما ضمن صمیمانه ترین احترامات به شما خواستار تجدید نظر در این تصمیم هستیم.

با احترام کانون ایران قلم

------------

91/08/04
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  نجات یافتگان،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: ایران قلم، سوال، مخفی کردن رجوی، جداشده، امریکا، نوید رهایی، اوباما،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی