نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 9 آبان 1391

 تکمله ای برهراس بقایای رجوی ازپیگرد قانونی؛ تلاش برای به بندکشیدن نیروها در لیبرتی
رهبری گروه تروریستی مجاهدین خطاب به گردانندگان کمپ اعلام کرده است که «حتی اگر یک نفر از بریده ها پایش به بیرون از لیبرتی برسد تمام زحمات و اقدامات سیاسی سازمان در خارج را بی اثر می­کند.» بر اساس اطلاعات به دست آمده رهبری گروه تروریستی مجاهدین به دنبال آن است که مصاحبه فردی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل با نیروهای محصور در کمپ لیبرتی را به هر شکل ممکن متوقف کند و برهم زند...

کمپ ترانزیت بغداد

ایران دیدبان

رهبری گروه تروریستی مجاهدین خطاب به گردانندگان کمپ اعلام کرده است که «حتی اگر یک نفر از بریده ها پایش به بیرون از لیبرتی برسد تمام زحمات و اقدامات سیاسی سازمان در خارج را بی اثر می­کند.»

بقایای رجوی برای مهار جداشدن نیروها دو اقدام را هم زمان در دستور کار قرار داده اند:

-         اول این که نیروها را به شدت توجیه کرده که هرگونه پاسخ به مصاحبه ها را با درخواست برای اعلام لیبرتی به عنوان کمپ پناهندگی پاسخ گویند. در مقابل به آنها وعده داده اند که اگر از مصاحبه و پاسخ به سوالهای فردی خودداری کنند، کمیساریا مجبور خواهد شد آنها را به صورت دسته جمعی و در آینده ای نزدیک به اروپا منتقل کند، بنابراین تنها راه خلاص شدن و دست یافتن به پناهندگی ماندن آنان در کمپ و تشکیلات مجاهدین است.

-         دوم این که دوباره لابی خود را برای درخواست تبدیل شدن لیبرتی به عنوان کمپ پناهندگی فعال کرده است تا از طریق فشارهای سیاسی بر روی کمیساریا و چانه زنی با طرفهای آمریکایی به این خواسته دست پیدا کند. فعال شدن حامیان گروه تروریستی مجاهدین و لابی این گروه در روزهای اخیر در راستای این هدف است.

به زعم رهبری گروه تروریستی مجاهدین اعلام لیبرتی به عنوان کمپ پناهندگی زمینه حضور درازمدت آنها را فراهم می کند و آنان مجال خواهند داشت که مسئولان کمیساریا را برای دنبال کردن پرونده انتقال به خارج از عراق بی انگیزه کنند و این قضیه مشمول مرور زمان گردد.

در صورت عملی شدن چنین فرضی، به نیروها که خود به امید دست یافتن به پناهندگی زودهنگام و دسته جمعی ابزار پیشبرد این ترفند شده اند، گفته خواهد شد که موانع سیاسی برای پناهندگی وجود دارد و کمیساریا کارخودش را انجام نمی دهد.

مسأله قابل تأمل در این میان حساسیت ویژه باندرجوی در باره جداشدگان و کسانی است که در این مقطع موفق به خروج از کمپ می شوند و این که آنان را برهم زننده اقدامات سیاسی گروه در خارج و به ویژ آمریکا تلقی می کند، زنگ هشداری است که نشان می دهد که گردانندگان مجاهدین تنها به ترفندهای فوق بسنده نخواهند کرد، بلکه با ادامه روندجداشدن نیروها فشارها را برروی معترضین و کسانی که خواهان خروج هستند افزایش خواهد داد و از سوی دیگر تلاش خواهد کرد تا به هر شکل ممکن و با انواع و اقسام بهانه تراشی ها، اختیارات کمیساریا را محدود نماید و از دخالت قانونی آنها در تعیین سرنوشت افراد جلوگیری نماید.

لذا در این شرایط هریک از کسانی که موفق به خروج از تشکیلات جهنمی این فرقه می شوند بایستی بیش از گذشته دست به روشنگری زده و صدای خود را به گوش جهانیان برسانند و مانع از توطئه خبیثانه بقایای رجوی علیه ساکنان محصور در کمپ لیبرتی شوند.


......................
۱۳۹۱/۸/۹
طبقه بندی: لیبرت نیوز،  افشاگری،  نقض حقوق اعضاء،  فرقه گرایی، 
برچسب ها: رجوی، اعضای فرقه، لیبرتی، زندانی، کارشکنی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی