نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

علی‌رغم تبلیغات منفی سازمان مجاهدین برای روحیه دادن به اعضای اسیر خود در کمپ ترانزیت، موج فرار اعضای سازمان و جدائی نفرات از این فرقه تروریستی رو به افزایش است. به گونه‌ای که چندی پیش، یکی دیگر از اعضای سازمان مجاهدین به نام مهدی فخارزاده خود را تسلیم نیروهای عراقی مستقر در کمپ ترانزیت نمود و با این اقدام عملاً از فرقه رجوی جدا شد. مهدی فخارزاده که مدت بیست سال سابقه حضور در فرقه تروریستی رجوی را داشته است در مراجعه خود به یونامی اعلام کرد، قصد ندارد دیگر در سازمان مجاهدین باقی بماند.

فرار از فرقه رجوی

یکی دیگر از اعضای گروه تروریستی مجاهدین پس از بیست سال از این سازمان تروریستی جدا شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ندای حقیقت از بغداد، علی‌رغم تبلیغات منفی سازمان مجاهدین برای روحیه دادن به اعضای اسیر خود در کمپ ترانزیت، موج فرار اعضای سازمان و جدائی نفرات از این فرقه تروریستی رو به افزایش است.

به گونه‌ای که چندی پیش، یکی دیگر از اعضای سازمان مجاهدین به نام مهدی فخارزاده خود را تسلیم نیروهای عراقی مستقر در کمپ ترانزیت نمود و با این اقدام عملاً از فرقه رجوی جدا شد.

مهدی فخارزاده که مدت بیست سال سابقه حضور در فرقه تروریستی رجوی را داشته است در مراجعه خود به یونامی اعلام کرد، قصد ندارد دیگر در سازمان مجاهدین باقی بماند.

بر این اساس وی پس از طی مراحل قانونی از سوی یونامی و کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل تحویل مقامات عراقی شده است.

این در حالی است که سران مجاهدین برای جلوگیری از فرار و جدائی اعضاء از فرقه رجوی و قبل از اعزام نفرات خود به کمیساریا (به منظور تکمیل فرم بازپناهندگی) برای آنان جلسات توجیهی سه تا چهار ساعته گذاشته و سپس آنان را راهی دفتر کمیساریا می‌کنند.

ظرف یک هفته اخیر این دومین نفری است که کمپ ترانزیت سازمان تروریستی مجاهدین را ترک کرده است. هفته پیش هوشنگ میرزا قربانی با خروج از کمپ لیبرتی پس از 2 دهه حضور در سازمان مجاهدین خود را از فرقه تروریستی رجوی آزاد کرد.

با ادامه یافتن جو یاس و نا امیدی ناشی از عدم پذیرش مجاهدین از سوی کشورهای غربی، نارضایتی عمومی و موج جدایی اعضا از سازمان مجاهدین شدت یافته است.

.............................

منبع: خبرگزاری فارس
یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۱
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  لیبرت نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  فرار از فرقه رجوی، 
برچسب ها: مهدی فخارزاده، فرار، فرقه رجوی، جدایی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی