نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 13 آبان 1391

... امروز عدم مشروعیت بین ایرانیان در خارج از کشور مجاهدین را وادار کرده که باز هم دست به فریب و نیرنگ بزنند. آنها در کشورهای هلند و آلمان و فرانسه ونروژ برای ایرانیان کارت ارسال میکنند و دعوت میکنند که در جلسات و برنامه های جنبی آنان و گردهمآیی ها شرکت کنند . البته خودشان میدانند که هنوز نام مجاهدین خلق دفع کننده و یاد آور خاطرات تلخ ستون پنجمی دشمن و ایرانی ستیزی است و لاجرم از اسامی مستعار جنبش همبستگی ایرانیان وجنبش زنان و...استفاده میکنند. آنها در فرانسه و انگلیس اقدام به راه اندازی مدرسه وکلاس برای آموزش زبان فارسی کرده اند...

آقای بهزاد علیشاهی

 

آموزش زبان فارسی با لهجه ی تروریستی توسط استاد تروریست های اوورسور واز

بهزاد علیشاهی، وبلاگ حسن زبل، دوم نوامبر 2012

مجاهدین بعد از خروج از لیست سیاه ترور برای جبران سی و چند ساله گذشته خود و رسیدن به یک تعادل نسبی با تکیه به پول و اموال باد آورده خود دست به اقدامات و توطئه هایی زده اند که نیاز مبرم به روشنگری و اطلاع رسانی دارد.

تاکنون بارها و بارها این توطئه ها و فریب های فصلی مجاهدین در مقاطع مختلف جان و مال و هستی بسیاری از ایرانیان را از بین برده و از هم پاشیده است ، با یاد آوری نمونه ای به توضیح فریب جدید مجاهدین خلق میپردازم .

فارسی با لهجه تروریستی

از حدود سال 1991 سازمان مجاهدین که دچار رکود شده بود و عملا عدم ورود عضو جدید به عراق باعث مسئله دار شدن افراد قدیمی و دور کور در مسئولیت ها شده بود و امکان رشد و ارتقا سطح مسئولیت برای هیچکس وجود نداشت ، سازمان برای جذب نیرو به شیوه های غیر متعارف و غیر معمول دست زد ، یکی از این شیوه های کثیف این بودکه جوانان ایرانی را به اسم استخدام در یک شرکت که پول خوبی هم میدهد به ترکیه میکشاند و از آنجا به اسم گذراندن دوره آموزشی به عراق میاورد به آنها گفته میشد که تا ماهی سه هزار دلار حقوق خواهند گرفت ، تز مسعود رجوی این بودکه ورود این افراد حتی اگر بلافاصله بعد از ورود مسئله دار شوند تمرین و آزمایشی است برای کادرهای قدیمی (سرگرم کردن ) و میگفت که ما نیرو را و ایرانی را تا یک قدمی شما آورده ایم حالا نگه داشتن و جذبش برای جنگ با شماست اگر عرضه دارید و مسئولیت پذیرید بفرمائید ،‌به آنها هم گفته میشد که ما خبر نداریم در ترکیه به شما چه گفته اند ، اما اینجا ارتش آزادیبخش است و شما در معرض اطلاعات سری قرار گرفته اید و نمیتوانید به این سادگی خارج شوید.

شاید ذکر همین یک نمونه بعنوان مشتی از خروار کافی باشد تا منطق سوإستفاده رذیلانه و بیشرمانه از هرچیز و هرکس برای رسیدن به هدف و حل مشکلات مقطعی را درک کنیم .جنایت هایی که سازمان مجاهدین تاکنون برای هیچکدام هیچ پاسخی ارائه نداده است .

امروز عدم مشروعیت بین ایرانیان در خارج از کشورو بقول مسئولان مجاهدین و مریم رجوی در فرانسه ” نشکستن لیست تروریستی در اذهان ایرانیان “ مجاهدین را وادار کرده که بازهم دست به فریب و نیرنگ بزنند .

آنها در کشورهای هلند و آلمان وفرانسه ونروژ برای ایرانیان کارت ارسال میکنند و دعوت میکنند که در جلسات و برنامه های جنبی آنان و گردهمآیی ها شرکت کنند . البته خودشان میدانند که هنوزنام مجاهدین خلق دفع کننده و یاد آور خاطرات تلخ ستون پنجمی دشمن و ایرانی ستیزی است و لاجرم از اسامی مستعار جنبش همبستگی ایرانیان وجنبش زنان و ….استفاده میکنند.

آنها در فرانسه و انگلیس اقدام به راه اندازی مدرسه وکلاس برای آموزش زبان فارسی کرده اند .

البته آنها فکر میکنند با این کار تیرشان را به ده هدف زیرخواهند زد :

- ترمیم و بازسازی و رنگ و لعاب دادن به چهره سازمان که از نظر بسیاری از ایرانیان منفور است .

- جمع کردن ایمیل و آدرس ایرانیان برای امضای بیانه های قلابی

- نشان دادن آمار ایرانیانی که در این جلسات وکلاسها شرکت میکنند به طرف حسابهای خارجی بعنوان نیروی فعال سازمان

- جذب نیرو و کشاندن آنها به تظاهرات و گردهمآیی

- ارتباط با شهرداری ها و مقامات محلی و امکان استخدام آنها

- تماس با سازمانهای خیریه و جمع آوری پول و کمک مالی از این طریق

- اقدام به پولشویی و سفید کردن پولهایشان

- ایجاد یک امکان برای تربیت و آموزشهای فرقه ای وتشکیلاتی

- تبلیغات و رسانه ای کردن و مطرح شدن با تهیه عکس و فیلم و گزارش

- و بلاخره ایجاد کار و مسئولیت برای کادرهای قدیمی و فعال نگه داشتن آنها و ممانعت از جدایی و استفاده داخلی بعنوان گرایش ایرانیان به سازمن و تحمیق کادرها از این طریق

آیا مجاهدین خلق با این تیر میتوانند این اهداف را نشانه بروند ؟

ایرانیان خارج کشور باید با سابقه و نحوه کار مجاهدین خلق در اداره مدرسه خود در عراق آشنا شوند ، این حق آنهاست که بدانند سازمان چطور با آموزشهای فرقه ای از کودکان، افرادی مطیع و فاقد شخصیت فردی و استقلال تربیت میکردند که خود را نیازمند یک رهبرمیدیدند و بعد به آنها مسعود رجوی را نشان میدادند.

سرود وشعر برای مسعود و مریم رجوی و دعا برای آنان و ابراز جان نثاری و فدا در مقابل عکس آنها بخش عمده ای از برنامه روزانه مدرسه در اشرف بود ، مدرسه ای که با انقلاب ایدئولوژیک تعطیل شد و همان کودکان یا بعنوان سرباز به کارگرفته شدند و یا برای سوإستفاده به خارج و به خانه های هواداران فرستاده شده و بعد از سالها سوإستفاده بخشی از آنان مجددا به عنوان سرباز به عراق برگردانده شدند. نمونه های متعدد خودسوزی و خودکشی چه در عراق و چه در اروپا توسط این آموزش دیده های مجاهدین بخوبی نشان دهنده وضعیت آموزشی آنان است .

بخش عمده دیگر آموزشها ،عشق به رهبری در مقابل عشق و علاقه به پدر و مادر بود و بسیاری از ارزشهای جوامع انسانی در این آموزشها ضد ارزش نشاند داده میشد.

طنز تلخ تاریخ در رابطه با سازمان مجاهدین خلق این است که بعد از سالیان سال فعالیت ضد ایرانی و ضد ملی ، بعد از سالها وطن فروشی وبعد از سالها کشتار فرزندان وطن و حافظان این خاک و در حالی که هنوز حاضر نیستند از خلیج فارس نام ببرند ویا از پیروزیهای قهرمانان ورزشی این وطن کلامی به زبان بیاورند ، میخواهند فارسی آموزش دهند .

البته که باید فارسی را یادگرفت و یاد داد و گرامی و پاس داشت ، اما فارسی با منطق وطن دوستی و با منطق ایرانی .وگرنه پشیزی نمی ارزد .

از زبان عطار باید به مجاهدین خلق گفت :

زبس که جامه مردم کشیدی

ز‌آخر با توکردند آنچه دیدی

توخلقی سالها افکنده در چاه

به آخر اوفتادی خود در این راه

زبس که خلق را بازی بدادی

به آخر خویش در بازی نهادی

زبس که در جهان بر جان خلقان

تو بارغم نهادی خود بدین سان

به آخر زیر باری لنگ و مجروح

زتو یک قالبی مانده است بی روح

در آخر از همه دوستان و ایرانیان عزیزی که با سابقه اداره مدرسه ونحوه آموزش و فریب های مجاهدین خلق آشنا هستند و نمونه هایی را سراغ دارند خواهشمندم جهت روشنگری و خنثی کردن این توطئه اخیر آنان، مکتوب و منتشر نمایند .

-----------

91/08/13
طبقه بندی: افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای بهزاد علیشاهی،  فتنه و فریب،  فرقه گرایی، 
برچسب ها: جاهدین تروریست، فریب، آموزش فارسی، مجاهد آمریکایی، مجاهد اروپایی، جاسوس تروریست، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی