نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

«فالح الفیاض»، مشاور امنیت ملی عراق اعلام کرد که خروج عناصر فرقه تروریستی مجاهدین از عراق، نزدیک شده است. مشاور امنیت ملی عراق با تاکید بر تروریستی بودن گروه مجاهدین اعلام کرد که کشورش به زودی برای همیشه از شر این گروهک راحت می‌ شود...


عراق
 
وی در هنگام بازدید از اردوگاه اشرف تاکید کرد: طی هفته‌های آینده شاهد خروج نهایی عناصر این سازمان به مکانهای جایگزینی که با هماهنگی سازمان ملل تعیین شده‌اند، خواهیم بود.

فیاض تصریح کرد: سازمان مجاهدین خلق (گروه تروریستی مجاهدین) جنایات زیادی در حق ملت عراق مرتکب شده‌اند و در سرکوب انتفاضه شعبانیه در سال 1991 میلادی و سایر انقلاب‌های مردمی شمال عراق شرکت داشته‌اند.

وی تاکید کرد که برغم اقدام آمریکا مبنی بر حدف نام مجاهدین از فهرست سازمان‌های تروریستی، بغداد این گروه را همچنان جنایتکار و تروریستی می‌داند.

این درحالی است که بسیاری از سازمان‌های فعال حقوق بشر بر ضرورت محاکمه سرکرده‌های این گروه تروریستی به دلیل جنایات آنها علیه ملت عراق و تصرف اراضی کشاورزی ساکنان استان «دیالی» تاکید دارند.

چندی پیش، واشنگتن برای نشان دادن قدردانی‌اش از خدمات مجاهدین، نام این گروه تروریستی را از فهرست سازمان‌های تروریستی حذف کرد تا از یک سو، زمینه را برای اسکان عناصر آن در کشورهای اروپایی فراهم آورد و از دیگر سو، بار دیگر از این برگه سوخته برای اعمال فشار بر تهران و سازماندهی مجدد آن برای انجام ماموریت‌های جدید در خاورمیانه بهره برد.

در حال حاضر اکثریت مجاهدین کمپ اشرف را ترک کرده‌اند و به پایگاه «لیبرتی» در نزدیکی فرودگاه بغداد منتقل شده‌اند و قرار است به زودی برای همیشه از عراق اخراج شوند.

هم اکنون تنها تعدادی از اعضای این فرقه تروریستی برای انجام امورات مربوط به پاکسازی و نظافت کمپ اشرف و تحویل آن به نیروهای عراقی در این اردوگاه مشغول به کار هستند.

........................
91/08/14
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: مشاور امنیت ملی، عراق، اخراج تروریست، فالح الفیاض، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی