نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رجوی كه پس از فشارهای دولت عراق و جامعه جهانی مجبور به ترك اشرف و تخلیه آن گرفته است به شدت می ترسد كه حقایق در این قلعه مخوف كه بیش از سی سال است چند هزار نفر را در آنجا به بند كشیده بود، برملا شود. اطلاعیه كه از طرف شورای دست ساز رجوی كه در عین حال بی خاصیت ترین شورای جهان نیز به شمار می رود از این ترس و وحشت رجوی پرده برداشته است...

زوزه تروریست

آقایان صادقی، سبحانی، خوشحال و عزیزی

آقایان صادقی، سبحانی، خوشحال و عزیزی در گورستان کشته شدگان فرقه
منطقه آزاد شده کمپ عراق جدید، سابقا اشرف

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، چهارم نوامبر 2012

...در اطلاعیه فوق آمده است: «بنا به گزارشهای رسیده، نیروی تروریستی قدس و سفارت رژیم در بغداد به دستور خامنه ای و با یک بودجه کلان در صددند با تهیه یک فیلم حقایق درباره اشرف را وارونه جلوه دهند. آنها مذبوحانه تلاش می‌کنند با خشم و نفرت جهانی از جنایتهای رژیم و مأموران و مزدورانش در عراق علیه اشرف مقابله کنند.»

در این اطلاعیه قبل از شروع ذكر كرده است كه این اطلاعیه مربوط به پنجم مهرماه است در حالی كه روز گذشته یعنی سیزدهم آبانماه منتشر شده است. به این ترتیب رجوی می خواهد با این نكته بگوید كه ما قبل از آن هشدار داده بودیم. ثانیا ترس و وحشت ناشی از اینكه مبادا حقایق در درون اشرف برملا شود و جامعه جهانی خبردار شود كه در این سی سال در اشرف چه گذشته است، اورا سخت به وحشت انداخته است.

یك خودبزرگ بینی ابلهانه نیز در این اطلاعیه دیده می شود. «نیروی تروریستی قدس» و «سفارت رژیم در بغداد» و «خامنه ای»، با «بودجه های كلان» همه اینهابسیج شده اند كه یك فیلم از اشرف بسازند. جالب این است كه رژیمی كه الان با آمریكا سرشاخ شده و هر روز تحولات جدیدی در رابطه با نزاعی كه با آمریكا و اسرائیل و تمامی كشورهای غربی شروع كرده منتشر می شود به علاوه مشكلاتی داخلی اقتصادی و اجتماعی رژیم، همه اینها را رژیم ول كرده و بسیج شده كه یك فیلم از اشرف بسازند.

این خود بزرگ بینی ا بلهانه فقط از جانوری مثل رجوی بر می آید. می گویند یكی از سران آلمان نازی پس از سقوط هیتلر در یكی از روستایی مخفی شده بود كه از مرگ نجات پیدا كند. این بیچاره هر صدای موتور و ماشین و حتی پرواز هواپیمایی را چنین تعبیر می كرد كه دارند دنبال او می گردند و می خواهند او را دستگیر كنند.

حالا حكایت رجوی است. بایستی به این فرمانده در هم شكسته و لشكر از دست داده پرسید تو اگر ریگی در كفش نداری چرا می ترسی كه بیایند فیلم بگیرند و منتشر كنند؟ تو اگر جنایتی مرتكب نشدی چرا می ترسی؟

ولی واقعیت این است كه رجوی جنایتكار سالهای طولانی در زیر قبای ولی نعمت خود صدام حسین جنایتهایی در اشرف مرتكب شده كه هرگز كسی از آن خبردار نشده است. سالیان بایستی بگذرد تا یكی یكی از جنایات برملا شود. رجوی با تهدید و یا تطمیع حتی جداشدگان را نیز تلاش می كند ساكت كند تا علیه او افشاگری نكنند. كمااینكه خیلی از جدا شدگان در حالیكه بشدت از رجوی متنفر بودند و هستند ولی پس از خروج لب به سخن نگشودند. زیرا پس از سالیان هنوز سایه سیاه تشكیلات را بالای سر خود می بینند و می ترسند كه رجوی تهدیدهای خود را عملی كند.

خانواده ها بدنبال قبر کشته شدگانشان در کمپ اشرف

خانواده ها بدنبال قبر کشته شدگانشان در کمپ اشرف به هر سو روان شده اند

شکنجه گر خود

آقایان سبحانی و قشقاوی در قبرستان کمپ اشرف بر سر قبر

 

آقایان سبحانی و قشقاوی در قبرستان کمپ اشرف بر سر قبر نادر رفیعی نژاد فاتحه خواندند

و از خداوند طلب بخشش نمودند

---------------

91/08/15
طبقه بندی: افشاگری،  نجات یافتگان،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: رجوی، اشرف، ترس رجوی، وحشت رجوی، افشاگری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی