نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 15 آبان 1391

دکتر «راد درایور» روز گذشته نامه‌ای به «شلدون وایت هوس» نماینده دموکرات ایالت رودآیلند و یکی از حامیان رژیم اشغال‌گر اسرائیل در مجلس نمایندگان آمریکا نوشت و در آن به جنایات دولت آمریکا و اسرائیل بر علیه ملت ایران پرداخت. این نامه که در وب سایت خبری-تحلیلی سالم نیوز منتشر شد با این سوال آغاز شد: چرا وقتی بنیامین نتانیاهو یا پیروان فرمانبردارش یعنی باراک اوباما و میت رامنی از یک حمله احتمالی به ایران سخن می گویند، رسانه ها به ما یادآوری نمی کنند که کدام یک واقعاً به دیگری حمله کرده است؟...

دکتر «راد درایور»

آمریکا اخیراً این برچسب تروریستی را از این گروه برداشته است تا بتواند به طور قانونی با آن کار کند.

دکتر راد درایور یک‌شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۱ / ۱۹ ذیحجه ۱۴۳۳ / ۰۴ نوامبر ۲۰۱۲

 ...وی که از سال ۱۹۶۹ تا ۱۹۹۸ به عنوان استاد رشته ریاضیات در دانشگاه رودآینلد به تدریس پرداخته با اشاره به حمله نادر شاه افشار به هندوستان در سال ۱۷۸۳ میلادی اظهار داشت: آخرین باری که ایران به یک کشور دیگری حمله کرد تقریباً سه قرن پیش بود،‌ ولی در عوض آمریکا و اسرائیل از زمان جنگ‌ جهانی دوم دهها کشور را مورد حمله و بمباران خود قرار دادند و صدها هزار و یا شاید یک میلیون انسان را کشته‌اند که خود ایران هم غالباً مورد هدف قرار گرفته است.

آقای دکتر درایور در ادامه اشاره‌ای هم به کودتای ۲۸ مرداد و اقدامات سازمان سیا در براندازی دولت مصدق و روی کار آمدن محمدرضا پهلوی نمود.

وی افزود: در سال ۱۹۵۸ یک ناو آمریکایی به طور تصادفی(!) یک هواپیمای مسافربری ایران را مورد هدف قرار داد و تمام ۲۹۰ سرنشین آن را از جمله ۶۰ کودک کشت.

راد درایور در ادامه به حمایت آمریکا از صدام حسین در طی جنگ تحمیلی علیه ایران اشاره نمود و اسرائیل را هم عامل حملات و بمب‌گزاری متعددی در مصر، اردن، لبنان، سوریه، و فلسطین خواند.

او که سابقه حضور در مجلس نمایندگان آمریکا را هم دارد آمریکا و اسرائیل را پشت خرابکاری در تأسیسات هسته‌ای ایران و ترور مهندسین و دانشمندان هسته‌ای دانست و تصریح کرد: قسمت زیادی از این اقدامات توسط سازمان مجاهدین خلق (منافقین) انجام می‌گیرد که به عنوان یک گروه تروریستی توسط آمریکا شناخته شده بود.

وی افزود: آمریکا اخیراً این برچسب تروریستی را از این گروه برداشته است تا بتواند به طور قانونی با آن کار کند.

وی با بیان اینکه ایران خواستار ایجاد منطقه‌ای عاری از سلاح هسته‌ای در خاورمیانه می‌باشد و به عنوان یکی از اعضای منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای NPT تاکنون چندین مرتبه اجازه بازدید از تأسیسات هسته‌ای خود را داده است، خاطرنشان کرد: از سوی دیگر اسرائیل دارای یک برنامه هسته‌ای مخفی است، از امضای NPT سرباز می‌زند و اجازه بازدید بین‌المللی از تأسیسات هسته‌ای خود را هم نمی‌دهد.

راد درایور در آخر هم این سوال را مطرح ساخت: چرا رسانه‌های آمریکا بر تمام این واقعیتها سکوت کرده‌اند؟

.................................

91/08/15
طبقه بندی: افشاگری،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین،  مجاهدین از نگاه دیگران،  لیست تروریستی، 
برچسب ها: دکتر «راد درایور»، نامه، آمریکا، شلدون وایت هوس، نماینده دموکرات، ایالت رودآیلند،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی