نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

برگ دیگری از پرونده ترور منافقین از زبان خانواده‌های قربانیان ترور
 
مادر شهید کاظم طاهری گفت: پس از شلیک گلوله اعضای منافقین متواری شدند و متوجه شدم آن جنایتکاران تروریست با شلیک به دهان فرزندم او را به شهادت رسانده‌اند. گروهک تروریستی منافقین طی اعمال جنایتکارانه بسیاری از هم‌وطنان بی‌گناهمان را به کام مرگ کشانده است...

 
تروریست
مادر شهید کاظم طاهری، یکی از قربانیان ترور گفت:‌ پسرم یکی از اعضای انجمن اسلامی و همچنین عضو فعال بسیج بود که یک شب در میان در بسیج پست می‌داد.

وی با بیان این‌که یک هفته پیش از شهادت فرزندم دو تن از عناصر گروهک تروریستی منافقین برای شناسایی به محل آمده بودند، افزود:‌ دو تن از تروریست‌ها یک روز به نزدیکی‌ خانه‌ آمدند و از من پرسیدند که آیا این منزل فروشی است؟ و من با پاسخ منفی به آنها اقدام به بستن در به روی آنها کردم چرا که متوجه شدم آنها برای شناسایی آمده و از اعضای منافقین هستند.

مادر شهید طاهری تصریح کرد: پسرم کلاس سوم ریاضی بود و امتحانات ثلث اول را سپری می‌کرد که شب ترورش به من یادآور شد که فردا امتحان ندارم و آن شب برخلاف شب‌های دیگر زود خوابید.

وی در ادامه افزود: همان شب 5 نفر از اعضای منافقین به خانه همسایه‌ حمله کردند و با گذاشتن چاقو زیرگلوی مرد همسایه خانواده وی را تهدید کرده و پسرم هم که صدای فریاد را می‌شنود از خواب بیدار شده و به خانه همسایه رفته و درگیری باعث شده اعضای گروهک تروریست منافقین به خانه ما حمله کنند.

مادر شهید طاهری با بیان این‌که یکی از اعضای منافقین به من نیز حمله کرد، اظهار داشت:  یکی از اعضای منافقین به من نیز حمله کرد و من در تقلای گرفتن اسلحه از فرد مسلح بودم که ناگهان صدای گلوله در فضا پیچید.

وی افزود:‌ پس از شلیک گلوله اعضای منافقین متواری شدند و متوجه شدم آن جنایتکاران تروریست با شلیک به دهان فرزندم او را به شهادت رسانده‌اند.

مادر شهید طاهری ادامه داد: حال عجیبی داشتم، فرزندم آغشته به خون در جلو چشمانم جان داده بود، پس از مدتی به پیکرش نگاه کردم و متوجه شدم تروریست‌های منافق قبل از شلیک گلوله با زدن ضربه‌ای محکم به  مغز سر فرزندم که سبب تو رفتگی آن قسمت شده بود و همچنین ضربه‌های چاقو به بازوهایش که زخم بسیار عمقی داشت او را مجروح کرده بودند.

وی در پایان یادآور شد: پس از حمله تروریست‌ها و شهادت فرزندم هر 5 نفر آنها فرار کرده اما با یاری خداوند حدود 2 سال بعد دستگیر و اعدام شدند.

......................
91/08/16طبقه بندی: افشاگری،  عملیات تروریستی،  ایران ستیزی،  قربانیان خشونت و ترور، 
برچسب ها: منافقین، ترور، قربانیان ترور، شهید کاظم طاهری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی