نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

شهرام محسنی صبح امروز در لیبرتی خود را به آتش کشید

خودسوزی

... مقامات می گویند که این فرد، آقای شهرام محسنی، سپیده دم امروز (یکشنبه 15 آبان 91) در اعتراض به فشارهاعراقی ی فرقه رجوی خود را به آتش کشید ولی با وجود سوختگی شدید در ناحیه پشت و پا ها به بیمارستان منتقل شده و امکان نجات وی وجود دارد. مقامات میگویند که بسیاری از اعضای مجاهدین خلق از بیماری های شدیدی روحی رنج می برند. این بیماری ها نتیجه فشارهای طولانی مدت روحی و روانی است که طی سه دهه گذشته بر این افراد تحمیل شده است...

همزمان با اعلام زمانبدی اخراج مجاهدین خلق (فرقه رجوی) از عراق، شهرام محسنی صبح امروز در لیبرتی خود را به آتش کشید

طبق اخبارمقامات مسئول حفاظت از کمپ لیبرتی در بغداد، عضو ناراضی گروه تروریستی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) صبح امروز خود را در کمپ لیبرتی به آتش کشید.

مقامات میگویند که این فرد، آقای شهرام محسنی، سپیده دم امروز (یکشنبه) در اعتراض به فشارهای فرقه رجوی خود را به آتش کشید ولی با وجود سوختگی شدید در ناحیه پشت و پا ها به بیمارستان منتقل شده و امکان نجات وی وجود دارد.

مقامات میگویند که بسیاری از اعضای مجاهدین خلق از بیماری های شدیدی روحی رنج می برند. این بیماری ها نتیجه فشارهای طولانی مدت روحی و روانی است که طی سه دهه گذشته بر این افراد تحمیل شده است.

از طرف دیگر آقای فالح الفیاض مشاور امنیت ملی در دولت عراق گفت که تمامی اعضای سازمان مجاهدین خلق در آینده ای نزدیک به محل های تعیین شده اخراج خواهند شد. وی گفت که این اخراج با هماهنگی سازمان ملل و طی هفته های آینده صورت خواهد گرفت.

آقای فالح الفیاض تاکید نمود که موضع آمریکایی ها در حمایت از این گروه و خارج کردن آنها از لیستشان تاثیر بر مواضع عراق ندارد و کشور عراق این گروه را همچنان سازمانی تروریست و جنایتکار میداند.

الفیاض گفت که مجاهدین خلق مورد نفرت مردم عراق هستند چرا که در قیام سال 1991 تحت فرمان صدام حسین در سرکوب اکراد در شمال عراق بصورت گسترده ای شرکت کردند.

----------
نوید رهایی

16/08/91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  لیبرت نیوز،  نقض حقوق اعضاء،  خودسوزی و خودکشی ، 
برچسب ها: شهرام محسنی، خودسوزی، فرقه رجوی، گمژ لیبرتی، نوید رهایی، عراق بغداد، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی