نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... اقدام نخست وزیر عراق برای جلوگیری از دخالت‌‌های این هیأت نمایندگان آمریكایی ستودنی است و ما از آن استقبال میكنیم ... "حسین علی " عضو پارلمان عراق نیز ضـمن حمایت از اقدام شجاعانه‌ "نوری المالكی " ، تصریح كرد: دولت عراق نباید بهكشورهای خارجی اجازهدخالت در امور داخلی خود را بدهد، اقدام روز گذشتهنخست وزیر باعث خشنودی پارلمان و مردم عراق شد. وی افزود: نباید بهبهانهوجود روابط دیپلماتیك بهكشورهای خارجی از جملهآمریكا اجازهدخالت در امور داخلی را بدهیم. روز گذشتهنیز "علی الدباغ " سخنگوی دولت عراق در ادامهواكنشها بهاین مسئله، اعلام كرده بود كه دولت عراق به هیچ عنوان از هیأت نمایندگی آمریكا در بغداد استقبال نخواهد كرد و مقامات آمریكایی مورد استقبال مقامات عراق نیستند ...

فارس نیوز، بغداد، دوازدهم ژوئن 2011

خبرگزاری فارس: برخی از نمایندگان پارلمان عراق از اقدامدولت عراق كهمانع از بازدید هیأت نمایندگی كنگره آمریكا از اردوگاه گروهك تروریستی منافقین شدهبود، بهشدت استقبال و از آن حمایت كردند.

 

بهگزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد، اقدام روز گذشتهدولت عراق برای مقابلهبا هیأت نمایندگان آمریكایی و ایستادگی این دولت در مقابل دخالتهای مقامات آمریكایی، با استقبال گستردهنمایندگان پارلمان عراق مواجهشد.

 

"حسین علوی " رئیس فراكسیون العراقیهسفید در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: اقدام نخست وزیر عراق برای جلوگیری از دخالت‌‌های این هیأت نمایندگان آمریكایی ستودنی است و ما از آن استقبال میكنیم.

 

وی افزود: عراق نیازمند چنین اقداماتی برای مقابلهبا زیادهخواهیها و دخالت كشورهای بیگانهدر امور داخلی خود است و از این رو نمایندگان پارلمان بهطور كلی از آن حمایت خواهند كرد.

 

دولت عراق روز گذشتهمانع از بازدید هیأت نمایندگی كنگره آمریكا از اردوگاه گروهك تروریستی منافقین شد كه با هدف گفتوگو در خصوص سرنوشت اردوگاه اشرف به بغداد سفر كرده بودند.

 

"نوری المالكی " نخستوزیر عراق به هیأت نمایندگان آمریكا كه به بغداد رفتهاند، اعلام كرد كه آنها به هیچ عنوان حق بازدید از اردوگاه اشرف در این كشور را ندارند.

 

"حسین علی " عضو پارلمان عراق نیز ضـمن حمایت از اقدام شجاعانه‌ "نوری المالكی " ، تصریح كرد: دولت عراق نباید بهكشورهای خارجی اجازهدخالت در امور داخلی خود را بدهد، اقدام روز گذشتهنخست وزیر باعث خشنودی پارلمان و مردم عراق شد.

 

وی افزود: نباید بهبهانهوجود روابط دیپلماتیك بهكشورهای خارجی از جملهآمریكا اجازهدخالت در امور داخلی را بدهیم.

 

روز گذشتهنیز "علی الدباغ " سخنگوی دولت عراق در ادامهواكنشها بهاین مسئله، اعلام كرده بود كه دولت عراق به هیچ عنوان از هیأت نمایندگی آمریكا در بغداد استقبال نخواهد كرد و مقامات آمریكایی مورد استقبال مقامات عراق نیستند.

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  پارلمان عراق، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی