نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 16 آبان 1391

... بچه هایی که الان درعراق هستند در کمپ لیبرتی هیچ پناهی ندارند و چشم به راه ما هستند باید به آنها کمک بکنیم تا آنها را از آن اسارتگاه نجات بدهیم و صدایشان را به گوش جهانیان برسانیم صدایی که تنها از دهان ما بیرون می آید و به گوش مردم میرسد به گوش مجامع حقوق بشری و مجامع جهانی میرسد. این مسئله ماست که مجاهدین را افشاء بکنیم.کمک به اسرای لیبرتی در دلش افشای مجاهدین هست. هرچه بیشتر جداشده ها متشکل تربشن هرچه بیشتر انجمن های جداشده جدید تاسیس بشوند خاری به چشم رجویست و اگر با افشاگری های جداشدگان حتی یکنفر به ماهیت مجاهدین پی برده و ار آنها دوری بگیرد یک زندگی نجات پیداکرده است...

کانون صلح  و آزادی  دنا

کانون آوا، پنجم نوامبر 2012

روز یکشنبه 4 نوامبر 2012 برابر با 14 آبان 1391 جلسه افتتاحیه کانون صلح و آزادی دنا با شرکت گروهی از فعالین برجسته حقوق بشر در شهر وین پایتخت اتریش برگزارشد.

 

جلسه افتتاحیه کانون صلح و آزادی دنا با شرکت گروهی از فعالین برجسته حقوق بشر در شهر وین پایتخت اتریش برگزارشد

روز یکشنبه 4 نوامبر 2012 برابر با 14 آبان 1391 جلسه افتتاحیه کانون صلح و آزادی دنا با شرکت گروهی از فعالین برجسته حقوق بشر در شهر وین پایتخت اتریش برگزارشد. در ابتدا آقای علی اکبر راستگو از کانون آوا به شرکت کنندگان خوش آمد گفت:

خدمت همه دوستان و رفقا اینجا تشریف آورده اید سلام عرض میکنم خوش آمدید

همه شما از برگزاری این جلسه اطلاع دارید که میخواهد انجمن صلح و دوستی دنابه انجمن های موجود اضافه بشود.

همه شما که اینجا تشریف دارید از چهره های برجسته فعالین حقوق بشرهستید که با کلی زحمت و مشقت از سازمان مجاهدین انموقع ازاشرف جدا شدید و مسیر طولانی را گذراندید تا خودتون رو به اینجا برسونید ودر اینجا خوشبختانه توانستید مشکلات را حل کرده و الان می توانید تجارب خودتان را به آنهایی که بعدا می آیند انتقال بدهید.

بچه هایی که الان درعراق هستند در کمپ لیبرتی هیچ پناهی ندارند و چشم به راه ما هستند باید به انها کمک بکنیم تا آنها را از آن اسارتگاه نجات بدهیم و صدایشان را به گوش جهانیان برسانیم صدایی که تنها از دهان ما بیرون می آید و به گوش مردم میرسد به گوش مجامع حقوق بشری و مجامع جهانی میرسد.

این مسئله ماست که مجاهدین را افشاء بکنیم.کمک به اسرای لیبرتی در دلش افشای مجاهدین هست. هرچه بیشتر جداشده ها متشکل تربشن هرچه بیشتر انجمن های جداشده جدید تاسیس بشوند خاری به چشم رجویست و اگر با افشاگری های جداشدگان حتی یکنفر به ماهیت مجاهدین پی برده و ار آنها دوری بگیرد یک زندگی نجات پیداکرده است.

دوست ما محسن عباسلو معرف حضور همه می باشد. محسن از زمانیکه پایش به اروپا ومشخصا اتریش رسیده تمام هم وغمش کمک به تازه رسیده ها وروشنگری علیه مجاهدین بوده است. در همین رابطه بارها از طرف چماقداران رجوی مورد تهدید قرارگرفت، کتک خورد ولی استوار و پابرجا ماند تا الان که تصمیم به ایجاد انجمنی در اتریش گرفته تا به فعالیت های حقوق بشریش لباس رسمی بپوشاند و نقطه امیدی باشد برای انسانهای فراموش شده در لیبرتی.

مشروح این جلسه بزودی به استحضار همه خواهدرسید

...................................

در همین رابطه :

 

کانون صلح و آزادی دنا

... کانون صلح و آزادی دنا به نفی خشونت،ترور،جنگ و بنیادگرایی خواهد پرداخت.خشونت گرایی پایه‌های فرهنگی یک جامعه را لرزان و ویران خواهد نمود،از اینرو این کانون ،کانونی تحقیقی و پژوهشی بوده و به ریشه‌های شکلگیری خشونت و بنیادگرایی خواهد پرداخت و با آگاهی دهی به اقشار جامعه و افشای خشونت طلبان سعی خواهد شد که انسان‌ها را از گرفتار شدن در چنگال بنیادگرایی و خشونت برحذر داشته و به قربانیان خشونت و جنگ مشاوره داده که به زندگی قانونمند و هدفمندی بازگردند. ترویج زندگی آرام، ایده‌آل و درچارچوب قوانین کشور جمهوری اتریش ،اتحادیه اروپا و منشور حقوق بشر سازمان ملل متحد از اهداف کانون صلح و آزادی دنا خواهد بود. بالابردن قدرت تحمل اجتماعی، نقد و نقدپذیری ...

 

تحریریه کانون صلح و آزادی دنا، ششم نوامبر 2012

درکشور اتریش ایرانی های زیادی زندگی میکنند،اقلیت ایرانی مقیم کشور اتریش اقلیتی خوشنام بوده و نقش مثبتی را در این کشور زیبا و فرهنگ دوست اروپایی ایفا مینمایند، بعد از جنگ جهانی دوم دولت اتریش سیاستی بیطرفانه را در عرصه بین الملل اتخاذ نموده و سهم بسزایی را در برقراری صلح و ثبات جهانی برعهده دارد.

در هر خانواده اتریشی رنگ و بوی هنر،موسیقی ،تئاتر و سایر عرصه های فرهنگی را میتوان دید. در زمینه توجه به امور فرهنگی، به‌خصوص در عرصه موسیقی این کشور زبانزد عام و خاص میباشد.

ایرانی‌ها دهها سال است که با جامعه اتریش در ارتباط بوده و خیلی از مردمان این سرزمین زیبا به کشور عزیزمان ایران سفر کرده و جاذبه های طبیعی ، فرهنگی و تاریخی کشورمان را میشناسند.

چند سالی است که عرصه تبلیغات مثبت و منفی سیاسی شوربختانه بر فضای تعامل ایرانی‌ها و اتریشی ها نیز سایه انداخته و مبادلات فرهنگی دو سرزمین را تحت تأثیر منفی قرار داده ، از این رو تصمیم گرفته شد که با تأسیس کانون صلح و آزادی دنا،تلاشی دوباره در جهت شناساندن فرهنگ و روحیه صلح دوست مردمان کشورمان ایران زمین به جامعه اتریش انجام گردد.همچنین سعی خواهد شد که از فرهنگ زیبای اتریش نیز آموخته و در راستای پربارتر نمودن فرهنگ سرزمینمان بتوان استفاده کرد.

دنا نماد سربلندی ایران زمین است،نماد استواری،شکیبایی و زیبایی.گرچه سربلند ،سرافراز و خروشان بوده اما نشانه زایش زنده گی است. از قامت بلند دنا رودخانه های بیشماری سرچشمه گرفته که به جان اقلیمی بزرگ و مردمانی بیشمار زنده گی همیشگی داده و میدهد. با این سمبل، کانون صلح و آزادی دنا تلاش خواهد نمود که پیام آور صلح، دوستی و آزادی باشد.

کانون صلح و آزادی دنا به نفی خشونت،ترور،جنگ و بنیادگرایی خواهد پرداخت.خشونت گرایی پایه‌های فرهنگی یک جامعه را لرزان و ویران خواهد نمود،از اینرو این کانون ،کانونی تحقیقی و پژوهشی بوده و به ریشه‌های شکلگیری خشونت و بنیادگرایی خواهد پرداخت و با آگاهی دهی به اقشار جامعه و افشای خشونت طلبان سعی خواهد شد که انسان‌ها را از گرفتار شدن در چنگال بنیادگرایی و خشونت برحذر داشته و به قربانیان خشونت و جنگ مشاوره داده که به زندگی قانونمند و هدفمندی بازگردند.

ترویج زندگی آرام، ایده‌آل و درچارچوب قوانین کشور جمهوری اتریش ،اتحادیه اروپا و منشور حقوق بشر سازمان ملل متحد از اهداف کانون صلح و آزادی دنا خواهد بود.

بالابردن قدرت تحمل اجتماعی، نقد و نقدپذیری از ریشه‌های اساسی یک جامعه آرام و صلح طلب میباشد، کانون صلح و آزادی دنا در این راستا تلاشی وافر خواهد نمود. دنا تازه در ابتدای راه بوده اما به آینده‌ای روشن و آرام امیدوار. برای ارتقا کیفی و کمی فعالیت سایت کانون صلح و آزادی دنا به همکاری در چارچوب قوانین کشور جمهوری اتریش با همه فرهنگ دوستان ،صلح دوستان و منقدان خشونت و بنیادگرایی نیاز خواهد بود.

همکاری با کانون صلح و آزادی دنا برای همگان در صورت پایبندی به قوانین کشور جمهوری اتریش و اتحادیه اروپا امکان‌پذیر میباشد. این کانون مستقل بوده و به هیچ دولت ، حزب ،گروه و نهادی وابسته نیست.

مطالب به نمایش گذاشته شده نوشتاری،صوتی وتصویری در سایت کانون صلح و آزادی دنا بازگو کننده نظر شخصی افراد بوده و مسئولیت آن برعهده نویسنده و یا تهیه کننده آن مطلب میباشد،به کسانی که با کانون دنا همکاری خواهند نمود هیچ دستمزد و مزایایی تعلق نخواهد گرفت،همکاری با کانون صلح و آزادی دنا کاملاً رایگان و داوطلبانه خواهد بود.

با آروزی برقراری صلح و آرامش در سراسر گیتی
تحریریه کانون صلح و آزادی دنا

..................................

نوید رهایی

91/08/16
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  نجات یافتگان،  آقای محسن عباسلو،  آقایان سبحانی - سجودی،  اطلاعیه، 
برچسب ها: افتتاحیه، کانون صلح و آزادی دنا، اتریش، جداشده، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی