نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

خارج شدن از لیست بسیار دیر هنگام بود؛ از صبح جمع شدن از اشرف تا شام فروپاشی در لیبرتی

خود سوزی اعتراضی
تأکید فن بومل بر بسیار دیرشدن برای باندرجوی، بسیارمعنادار و بیانگر وخامت حال تشکیلات رجوی در عراق است که با خارج شدن از اردوگاه اشرف در آستانه فروپاشی کامل قرار گرفته است، فروپاشی که با خودسوزیهای هر روزه و دهها اتفاق دیگر بایستی روندتدریجی اما رو به گسترش آن را منتظر بود!...
ایران دیدبان

بر اساس گزارشات رسیده ، یک عضو گروه تروریستی مجاهدین روز یکشنبه خود را در کمپ لیبرتی، به آتش کشیده است.

مقامات میگویند که این فرد، آقای شهرام محسنی، سپیده دم روز یکشنبه در اعتراض به فشارهای فرقه رجوی خود را به آتش کشید.

مقامات عراقی میگویند که بسیاری از اعضای مجاهدین خلق از بیماری های شدیدی روحی رنج می­برند. این بیماری ها نتیجه فشارهای طولانی مدت روحی و روانی است که طی سه دهه گذشته بر این افراد تحمیل شده است.

این اقدام معنادار، هنگامی به درستی تفسیر خواهد شد که در کنار سایر اقدامات باندرجوی برای خروج از بحران لیبرتی مورد ارزیابی قرار گیرد که بخشی از آن در زیر می آید و به خوبی روشن کننده وضعیت فلاکت بار این گروه در آستانه فروپاشی کامل تشکیلاتش در عراق است.

بنا به ادعای رسانه های گروه تروریستی مجاهدین، اکنون 555 روز است که تلاش کرده اند تعدادی از افراد را در ژنو بچرخانند تا توجه سازمانهای بین المللی را به وضعیت خود جلب کنند، این در حالی است که اخیراً شعارهای این عده از توجه به وضع اشرف به درخواست برای اعلام لیبرتی  به عنوان کمپ پناهندگی تغییر پیدا کرده است.

دولت نوروزی نماینده این گروه در انگلستان با توجه به وضعی که گروه در آن گیرکرده است خطاب به حامیان مجاهدین می گوید:
«اجازه بدهید تشکرها و قدردانی عمیق خودم برای تمامی شما را ابراز کنم. که برای سالیان و در مواقع متعدد از جنبش ما و از حقوق ساکنان اشرف و لیبرتی حمایت کرده اید.  به خصوص اعضای پارلمان در آمریکا، در کنگره و سنا، و مقامات ارتش و همچنین در این جا در پارلمان هلند و در سنا، بسیاری از حامیان بزرگ که در زمان سختی در کنار ما ایستادند ما می توانیم با هم در نبردهای بعدی پیروز شویم. یکی از آنها این است که کمیساریا عالی پناهندگی کمپ لیبرتی که فی الواقع یک زندان است را به عنوان یک کمپ پناهندگی اعلام کند.»
اما پاتریک لوسی نماینده پارلمان ژنو که یکی از حامیان این گروه به شمار می رود در پاسخی مأیوس کننده خطاب به اعضای باندرجوی می گوید:
«شما انقلاب می کنید، ولی آنها نمی توانند بازتاب مقاومت شما را به داخل رهبران سازمان ملل متحد ببرند. آیا آنجا کسانی هستند که تلاش می کنند، از این که شما به عنوان پناهنده شناخته شوید، جلوگیری کنند.»

یا این که هری فن بومل، نماینده پارلمان هلند، وضعیت فعلی باندرجوی را چنین توصیف می کند:
«به تازگی با تصمیم وزیر خارجه آمریکا آنان از لیست خارج شدند. این یک تحول قابل فهم است ولی دیر است بسیار دیر است.

ما بارها توجه وزیر خارجه مان را به تحولات عراق در رابطه با ساکنان اشرف و لیبرتی جلب کرده ایم. حزب من به بازخواست از دولت ما در این رابطه ادامه خواهد داد و از دولت می خواهد تا فعالانه گامهای دیپلوماتیک با دولت عراق بردارد.»

تأکید فن بومل بر بسیار دیرشدن برای باندرجوی، بسیارمعنادار و بیانگر وخامت حال تشکیلات رجوی در عراق است که با خارج شدن از اردوگاه اشرف در آستانه فروپاشی کامل قرار گرفته است، فروپاشی که با خودسوزیهای هر روزه و دهها اتفاق دیگر بایستی روندتدریجی اما رو به گسترش آن را منتظر بود!

......................
۱۳۹۱/۸/۱۶طبقه بندی: لیبرت نیوز،  خودسوزی و خودکشی ، 
برچسب ها: لیست تروریستی، خودسوزی، تروریست، فن بومل،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی