نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 17 آبان 1391

از حقوق قربانیان مجاهدین خلق، فرقه رجوی حمایت کنیم

... ظاهرا وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا اخیرا به این نتیجه رسیده است که سازمان مجاهدین خلق دیگر یک گروه تروریستی نیست. دلیل این امر هم اینگونه بیان شده است که گویا این سازمان طی ده سال اخیر هیچ اقدام تروریستی انجام نداده و کلا توسل به خشونت برای پیشبرد اهداف سیاسی را کنار گذاشته است. سؤال اینست که از نظر دولت و سیستم قضائی ایالات متحده گذشت چه مدت وقت لازم است تا جنایات یک فرقه مخرب تروریستی شامل مرور زمان شود و گروه مربوطه تبرئه گردد؟...


بنیاد خانواده سحر

 

بنیاد خانواده سحر، بغداد، ششم نوامبر 2012

ظاهرا وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا اخیرا به این نتیجه رسیده است که سازمان مجاهدین خلق دیگر یک گروه تروریستی نیست. دلیل این امر هم اینگونه بیان شده است که گویا این سازمان طی ده سال اخیر هیچ اقدام تروریستی انجام نداده و کلا توسل به خشونت برای پیشبرد اهداف سیاسی را کنار گذاشته است. سؤال اینست که از نظر دولت و سیستم قضائی ایالات متحده گذشت چه مدت وقت لازم است تا جنایات یک فرقه مخرب تروریستی شامل مرور زمان شود و گروه مربوطه تبرئه گردد؟ یقینا اگر شرایط بین المللی به گونه دیگری بود و دولت آمریکا منافع سیاسی خاصی را دنبال نمیکرد قضیه کاملا متفاوت بود. قطعا آمریکا چنین برخوردی را با سازمان تروریستی القاعده نخواهد داشت و تا ابد آنان را تروریست خواهد دانست.

اما واقعیت اینست که بر خلاف ادعای وزارت امور خارجه آمریکا، به تأکید صریح و مکرر مسعود رجوی رهبر عقیدتی سازمان مجاهدین خلق، ترور جزو جدائی ناپذیر ایدئولوژی و اندیشه سازمان مجاهدین خلق است و هرگز در هیچ زمانی حتی در حرف هم از این اندیشه فاصله نگرفته است. تا آنجا که به مردم ایران برمیگردد آنان این گروه را تروریست و خائن به ملت میدانند و برایشان فرقی نمیکند که آمریکا در این خصوص چه نظری دارد. خارج شدن نام فرقه رجوی از لیست گروه های خارجی تروریستی هیچ اعتباری برای سازمان مجاهدین خلق در برابر افکار عمومی بهمراه نخواهد داشت و برعکس این اقدام از اعتبار این لیست و از اعتبار دولت آمریکا و وزارت امور خارجه این کشور می کاهد و آنرا در حد یک ترفند تبلیغاتی نازل می نماید.

برکسی پوشیده نیست که فرقه رجوی در داخل ایران دست به وسیع ترین اقدامات تروریستی زده و جان بسیاری از انسان های بی گناه را گرفته است. همچنین این فرقه در همکاری با دشمن متجاوز به ایران به مرزبانان و مدافعان خاک میهن تهاجم برده و مرتکب آشکارترین نوع خیانت شناخته شده در جهان شده است که در همه جای دنیا مجازات اعدام را برای کسی که در حین جنگ با دشمن همکاری نماید بهمراه دارد. علاوه بر این گروه مربوطه در سرکوب مردم عراق با صدام حسین همکاری تنگاتنگ داشته و مهمتر از همه اینکه پایه ای ترین حقوق انسانی اعضای خود را نقض نموده و آنان را سوژه کنترل ذهن مخرب فرقه ای قرار داده است.
قربانیان این سازمان شامل مردم ایران، مردم عراق، و اعضای خود سازمان میشوند. خانواده های این قربانیان دارای یک خواسته مشترک هستند و آن اینکه دادخواهی در خصوص رهبر بلامنازع آن مسعود رجوی که مسئول مستقیم این جنایات است در یک دادگاه بین المللی اجرا گردد.

اگر چه وزارت امور خارجه آمریکا در گزارش خود به سفید سازی سوابق فرقه رجوی پرداخته اما در همین گزارش اذعان دارد که این گروه حقوق اولیه اعضای خود را نقض میکند. درست است که لیست گروه های تروریستی آمریکا صرفا بر اساس منافع و مصالح مقطعی آمریکا تنظیم و تهیه میگردد اما لازم به ذکر است که تلاش برای کسب وجهه برای منفورترین گروه در تاریخ ایران و منطقه و سعی در حفظ آن و ممانعت از فروپایشی محتومش هیچ کمکی به ترمیم چهره تخریب شده آمریکا در نزد ملت ایران که همیشه شاهد رفتارهای خصمانه دولت های ایالات متحده در طول تاریخ بوده اند نمیکند.

(پاراگراف آخر مطلب فوق روی سایت کاخ سفید به عنوان طومار جهت امضا گذاشته شده است – لطفا به لینک زیر مراجعه کرده و نسبت به امضای آن اقدام نمائید):

https://petitions.whitehouse.gov/petition/will-mek-victims-be-forgotten/
jR2RRqPC?utm_source=wh.gov&utm_medium=shorturl&utm_campaign=shorturl

---------------
91/08/17
طبقه بندی: قربانیان خشونت و ترور ،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: بنیاد سحر، خانواده، قربانیان ترور،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی