نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... به نظر میرسد که حاصل و نتیجه اقامت بیست و هشت ساله مجاهدین خلق در اشرف و تعیین و پیشبرد مبارزه مسلحانه بعنوان تاکتیک و هم استراتژی بجز همین اموال چیز دیگری نباشد. شعار اصلی مبارزه مسلحانه بحدی مایه ننگ است که سازمان به عدم انجام هر گونه مبارزه مسلحانه از سال 2000 به بعد استناد و افتخار می کند. شعار و وعده های فتح تهران و حتی حفظ اشرف توخالی از آب در آمده و به گل نشسته است...

اشرف

اشرف بعد از رجوی

.

بهزاد علیشاهی، وبلاگ حسن زبل، هفتم نوامبر 2012

سازمان مجاهدین خلق با همه توان مالی باد آورده خود بصورت هیستریک به دنبال فروش اموال موجود در اشرف است، آنها حاضرند حتی این اموال را به یک دهم قیمت هم که شده بفروش برسانند ؛البته انتقال این اموال هم یکی از گزینه هایی است که روی آن کار میکنند انتقال برای استفاده یا انهدام در لیبرتی و یا حتی انتقال به محل نامعلوم اما خارج از اشرف و بلااستفاده ماندن وسایل .

اما چرا ؟

مجاهدین قبل از تحویلگیری اشرف البته در عراق مستقر بودند و به سازمان نظامی و امنیتی صدام خدمت میکردند و خدمات جاسوسی خود را در اختیار آنان قرار میدادند واشرف یکی از صدها جایزه خوش خدمتی این فرقه از سوی صدام به آنان بود که بعدها بصورت نماد و سمبل استقرار مجاهدین خلق در خاک عراق در آمد .امروز بیست و هشت سال ازتحویلگیری اشرف میگذرد .

به نظر میرسد که حاصل و نتیجه اقامت بیست و هشت ساله مجاهدین خلق در اشرف و تعیین و پیشبرد مبارزه مسلحانه بعنوان تاکتیک و هم استراتژی بجز همین اموال چیز دیگری نباشد.

نشست ها ی رهبری فرقه و ایضا بسیاری از تحلیل ها و شعارها و سرودهای ساخته شده در این سالها امروز شامل ممنوعیت پخش شده است و بجز مسئله دار کردن نیروها حاصلی ندارد .

شعار اصلی مبارزه مسلحانه بحدی مایه ننگ است که سازمان به عدم انجام هر گونه مبارزه مسلحانه از سال 2000 به بعد استناد و افتخار میکند .

شعار ووعده های فتح تهران و حتی حفظ اشرف توخالی از آب در آمده و به گل نشسته است

بسیاری از اسناد و تجارب این سالها تبدیل به سند جرم و محکومیت شده است ،بطوریکه سازمان مجبور به انهدام آنها گردیده است .

ریاست جمهوری و انقلاب درونی مریم رجوی که قرار بود در ایران وجهان تداوم پیدا کرده و محقق شود ،امروزه عملا دست و پا گیر سازمان شده است ،

نیروهای انقلابی پرهیجان که بقول مسعود رجوی قرار بود شعر و شعار و هیجان و احساسات جای شعور و تعقل آنها را بگیرد و از آنها شعله های سرکش بسازد ، امروزه تبدیل به خاکستر سردی شده اند که نه حوصله شعر و شعار را دارند و نه امکان فهم و تعقل .

عدم ارتباط با مردم در این سالهای اشرف نشینی از آنها موجوداتی بیگانه با فرهنگ و خواست و زبان مردم ساخته است و البته همکاری با دشمن آنها را از دید مردم ایران تبدیل به سمبل جاسوسی و ستون پنجمی کرده است .

عدم حضور در کشورهای اروپایی و تکیه صرف به سرنگونی و کسب قدرت از طریق عراق و اشرف و صدام آنها را با سایر اپوزسیون هم دشمن کرده است .

بی دلیل نیست که میگویم شاید تنها دستآورد مجاهدین خلق از سالهای طولانی اقامت در عراق و خدمت به صدام همین اموال منقول و غیر منتقولی است که در اشرف گرد هم آمده است . البته مجاهدین کم و بیش در سایر پادگانهای اهدایی صدام نیز اموالی داشتند که توسط ارتش آمریکا به غنیمت گرفته شد و هیچگاه مجاهدین خلق در مورد آنها ادعایی مطرح نکردند ، برعکس سعی کردند با پذیرایی و اهدای کادو به سربازان تصاحب کننده، خوش هم بگذرد،

مجاهدین خلق علاوه بر خروج از لیست که بعد از فرونشستن شادی کاذب اولیه الان معلوم شده که دستاورد قابل عرضی حتی به لحاظ داخلی هم نداشته ، به یک جشن و پیروزی کاذب دیگر برای بستن پرونده اشرف و ختم به خیر شدن آن نیاز دارند تا همه شعر و شعارهای اشرف محورشان را بفراموشی بسپارند ، این شادی و پیروزی حقوقی تنها میتواند تصاحب ، انتقال یا فروش اموال اشرف باشد. اموالی که مصرف پولشویی هم دارند و با آن میتوانند پرونده عدم استقلال خود در عراق را لاپوشانی کنند و …….

اما براستی صاحب اصلی این اموال کیست ؟

برخی از این اموال با پولهایی که از شهروندان کشورهای اروپایی و آمریکایی اخاذی شده است تهیه شده است .

برخی بصورت خاص اهدایی شخص صدام و حزب بعث منحله عراق بوده.

برخی که از قضا بخش بزرگتر آن محسوب میشود در نتیجه سرقت اموال وزارت خانه ها بعد از سقوط صدام و قبل از کنترل کامل آمریکایی ها بر عراق بدست آمده است ، ژنراتورهای بزرگ ، ماشین آلات مهندسی و کشاورزی و کامیون و یدک کش و صدها ماشین دیگر بعد از سقوط صدام از وزارت خانه های راه و کشاورزی توسط مجاهدین به اشرف انتقال داده شد،منجمله تمام ماشین آلات یک پروژه ناتمام سد سازی در بعقوبه که همگی طی چند هفته به اشرف انتقال داده شدند ، بسیاری از این اموال وزارت خانه ها و ادارات دولتی نیز که توسط مردم عراق به یغما رفته بود نیز توسط مجاهدین با مهمات سلاح های سبک معاوضه شد .

تشکیلات عظیم و گسترده و پرتجربه جعل سند هم بلافاصله دست به کار شد و با تغییر شماره شاسی و موتور و بدنه ماشین آلات برای آنها کاغذ خرید و سند تهیه کرد.

البته که لودر و تراکتور و بیل مکانیکی و جراثقال ربطی به سیاست و استراتژی مجاهدین برای سرنگونی جمهوری اسلامی ندارد و در این راستا به آنها کمکی نخواهد کرد .

پول حاصل از فروش این اموال هم درد عدم مشروعیت مجاهدین را برطرف نخواهد کرد و بزودی با دعوت چند سخنران به اتمام خواهد رسید .

پس میشود نتیجه گرفت که در هر صورت این جارو جنجالهای اخیر مجاهدین برای تصاحب اموال مانند همان شعارهای حفظ اشرف و خالی نکردن آن محکوم به شکست است.

--------------
91/08/18
طبقه بندی: اشرف نیوز،  افشاگری،  آقای بهزاد علیشاهی، 
برچسب ها: مالکیت، اشرف، رجوی، عراق، حق مالکیت، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی