نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

من مهتاب (فاطمه ) حاتم فرزند علی اکبر حاتم دانش آموز اول دبیرستان و 16 سال دارم . عمویم علی اصغر حاتم 23 سال است که در قرارگاه اشرف به دست مریم رجوی بی حیا و مسعود رجوی پست و عوضی است.از وقتی که من پا به این دنیا گذاشتم عمویم نبود و الان که 16 سال دارم حتی یه بارهم نشده که عمویم را ببینم و در آغوش بگیرم . من به همراه پدر و مادرم در روز سه شنبه 19/11/89 به عراق رفتیم و در شهرآزادی که محل اردوگاه خانواده ها میباشد مستقر شدیم و هر روز صبح با اشتیاق می رفتیم که شاید عمویم و دیگرخانواده ها فرزندانشان را ببینند. اما آن چیزی که ما فکرمیکردیم مانند یک رویا و خواب بود که حقیقت نداشت و حقیقت چیز تلخی برایمان بود که اصلا فکر آنرا نیز نمی کردیم...

 

            

به نام آنکه قلم به دستم داد تا بنویسم

...اما آن چیزی که ما فکرمیکردیم مانند یک رویا و خواب بود که حقیقت نداشت و حقیقت چیز تلخی برایمان بود که اصلا فکر آنرا نیز نمی کردیم.

چرا که هر روز صبح و بعدازظهر با امید میرفتیم و نا امید باز می گشتیم و هر روز با بلندگو صدایشان می کردیم و جز فحش و توهین چیز دیگری از سران آنها نمی دیدیم و ما خانواده ها را مزدور! اطلاعات میدانستند و هیچ آگاهی از پیرامون بیرون خود جز اطلاعات غلط که به آنها تزریق میشد ، نداشتند.

ما با کلی بدبختی و سختی راه، با کلی امید و آرزو به دنبال آنها رفتیم تا آ نها را به آغوش خانواده برگردانیم اما حتی یک دیدار چند دقیقه ای هم با آنها نداشتیم و من میخواهم بگویم که چرا دولتمردان ایرانی و عراقی بیشتر تلاش نمی کنند تا برای ما ملاقات بگیرند آخر عمویم و خیلی های دیگر هنگام جنگ به اسارت آنان درآمدند و در شرایط سخت اغفال شدند و با مغزشویی آنجا ماندگار شدند و حالا میخواهند به کشورشان بازگردند ولی سران خائن سازمان مانع میشوند. ما شاهد بودیم که امریکاییها از آنان حمایت میکنند و مانع ملاقات ما با عزیزانمان میشوند درحالیکه عراق مال دولت و ملت عراق است و بایستی امریکاییها و مجاهدین از عراق اخراج شوند وآنوقت است که پای عمویم به دنیای آزاد میرسد واز شر آنها رها میشود.

دو هفته تمام با تحمل شداید زیاد در آن دشت و کویر بی آب و نان هر روز میرفتیم گریه و زاری میکردیم و هرچقدر بچه ها را صدا میکردیم جوابی نمی شنیدیم چونکه آنها را زندانی کردند و اجازه داشتن ارتباط با ما را ندارند.

چند سال غصه ندیدن عمویم را در دل داشته باشم !؟. بابا من هم آدمم دوست دارم عمو داشته باشم . این حق من نیست که برای یکبار هم که شده عمویم را ببینم ؟ خسته شدم از چند تا عکس تکراری از 25 سال پیش . چرا درک نمی کنید من میخواهم عمویم را ببینم . عمویم با پدرم دوقلو هستند. کجای اسلام نوشته که دو تا برادر دوقلو را از هم جدا کنید. آ نها به هم وابسته اند.

پدرم سالهاست که ناراحتی اعصاب گرفته است من هم بعد از بازگشت به ایران بدون آ نکه با عمویم ملاقاتی داشته باشم ناراحتی اعصاب و روان گرفتم و دائم با دکتر در ارتباط هستم و تحت نظر قرارگرفتم . آخر کجا دیده اید که یک دختر 16 ساله پایش به دکتراعصاب باز شده باشد؟

آی دولتمردان عراق و ایران و ای مدافعین حقوق بشر دست به کار شوید و با تلاش بیشتر زمینه انجام ملاقاتمان با عزیزانمان را فراهم کنید. عوضش را از خدا بخواهید.

درپایان باز تکرارمی کنم من خواهان دیدارعمویم هستم . حق من است که عمویم را در آغوش بگیرم و من مطمئن هستم اگر عمویم پیش ما بر گردد ناراحتی اعصاب پدرم نیز به پایان میرسد.

واقعا این ظلمی که بر خانواده ها از جانب رجوی شده است تمامی دارد یا ندارد !؟

خدایا تو خودت شاهد باش و کاری کن رنجهای ما تمامی داشته باشد و خانه و کاشانه ما با بازگشت عزیز از دست رفته مان روشن و منور گردد.
طبقه بندی: نامه خانواده ها ، 
برچسب ها: نامه، نقض حقوق خانواده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی