نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

از لیبرستون چه خبر ؟
"با توجه به فشارهای همه جانبه روحی روانی اعمال شده از سوی سران نفاق به اعضای اسیر در اردوگاه ترانزیت و همچنین تشدید بحران درون سازمانی و تشکیلاتی در این کمپ ، در حال حاضر نفرات دچار افت روحیه شده و تعداد زیادی از افراد مصمم به خروج از کمپ و جدائی از فرقه رجوی هستند، لیکن با اعمال زور و اجبار آنان را در اردوگاه محبوس و مانع دسترسی این افراد به افسران کمیساریا به منظور اعلام آمادگی ، برای خروج از سازمان میشوند"...

كمپ ترانزیت
بدستور سرکرده نفاق شرایط را در اشرف و کمپ ترانزیت طوری برنامه ریزی نموده اند که اعضای سازمان به اخبار محلی نیز دسترسی ندارند...

با توجه به فشارهای همه جانبه روحی روانی اعمال شده از سوی سران نفاق به اعضای اسیر در اردوگاه ترانزیت و همچنین تشدید بحران درون سازمانی و تشکیلاتی در این کمپ، در حال حاضر نفرات دچار افت روحیه شده و تعداد زیادی از افراد مصمم به خروج از کمپ و جدائی از فرقه رجوی هستند...

بر اساس گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی " ندای حقیقت " از بغداد یکنفر از اعضای جداشده فرقه رجوی در تازه ترین اظهارات خود شرایط روحی و روانی حاکم بر کمپ ترانزیت و برخی اقدامات سران و مسئولان سازمان منافقین را تشریح نمود .عضو پیشین سازمان منافقین که موفق گردید پس از بیست سال حضور در این فرقه ضاله و تروریست از آن رهائی یابد در مورد شرایط کمپ ترانزیت اعلام نمود:

"با توجه به فشارهای همه جانبه روحی روانی اعمال شده از سوی سران نفاق به اعضای اسیر در اردوگاه ترانزیت و همچنین تشدید بحران درون سازمانی و تشکیلاتی در این کمپ ، در حال حاضر نفرات دچار افت روحیه شده و تعداد زیادی از افراد مصمم به خروج از کمپ و جدائی از فرقه رجوی هستند، لیکن با اعمال زور و اجبار آنان را در اردوگاه محبوس و مانع دسترسی این افراد به افسران کمیساریا به منظور اعلام آمادگی ، برای خروج از سازمان میشوند".

وی افزود:" بدستور سرکرده نفاق شرایط را در اشرف و کمپ ترانزیت طوری برنامه ریزی نموده اند که اعضای سازمان به اخبار محلی نیز دسترسی ندارند. تا قبل از خروج از سازمان و کمپ ترانزیت و ملاقات با افسران کمیساریا هیچ ارتباطی با خارج از محل استقرارمان نداشتم . سران خبیث نفاق همه افراد را در بی خبری محض نگه داشته اند بگونه ای که هیچکس از دنیای بیرون اطلاعی ندارد. این در حالی است که در شرایط فعلی،  فضای محدود سازی نفرات در کمپ ترانزیت نسبت به اردوگاه اشرف بیشتر شده است و سازمان اجازه نمیدهد اخبار نفرات جداشده اخیر از سازمان به داخل منتقل شود" .

مشارالیه با تأکید بر تنبیه شدید روحی ،فیزیکی و جسمی افراد دراین فرقه تروریستی اظهار داشت :"نفراتی که به زعم سرکرده نفاق با سازمان زاویه دارند و باصطلاح حلقه ضعیف در سازمان محسوب می شوند و یا قصد جدائی از فرقه رجوی را دارند، بشدت از سوی مسئولین گروهک مورد اذیت و آزار ،شکنجه روحی روانی و برخی محدودیتها قرار می گیرند.

در این ارتباط، یکی از همین نفرات در کمپ ترانزیت که قصد خروج از سازمان را داشت بلافاصله پس از اعلام  این مطلب بشدت مورد هجمه، آزار و اذیت بغض و کینه مسئولین خود قرار گرفت تا جائی که برای مهار و کنترل امنیتی وی تصمیم به زندانی نمودن این فرد در یک کانتینر و جدا کردن نامبرده از سایر نفرات سازمان گرفته و حتی مانع حضورش در سالن غذاخوری کمپ شدند .نفرات زیادی مانند این فرد درسازمان وجود دارند که خواهان خروج و جدائی از سازمان هستند لیکن بدلیل وجود فضای ترس و وحشت در کمپ ترانزیت و واهمه از برخوردهای تند ،نمی توانند این موضوع را مطرح کنند.

در همین راستا سران نفاق برای کنترل بیشتر افراد، تردد آنان بصورت انفرادی در کمپ را ممنوع اعلام کرده اند و تمامی اعضا برای انجام امور شخصی و حتی مراجعه به بیمارستان ( که تمامی امکانات و تجهیزات آنرا دولت عراق تامین نموده و مرتباً دارو و سایر تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران را فراهم می کند) بایستی بهمراه مسئول خود نسبت به انجام امورات شان اقدام نمایند .

وی در ادامه در مورد تحلیل سران نفاق در مورد خروج از اشرف و انتقال نفرات به کمپ ترانزیت اظهار داشت :"پس از انتقال گروه هفتم از اردوگاه اشرف به کمپ ترانزیت ،عصر همان روز رهبران سازمان با عجله تصمیم به برگزاری جلسه عمومی در سالن غذاخوری کمپ لیبرتی برای تمامی نفرات گرفتند. در این جلسه(که نفراتی از شورای رهبری و سایر مسئولان سازمان مانند: مژگان پارسائی،معصومه ملک محمدی،صدیقه حسینی ،زهره اخیانی و فهیمیه اروانی حضور داشتند) مژگان پارسائی خروج ذلت بار سازمان از اردوگاه اشرف و تخلیه آنرا پیروزی جابجائی عنوان نمود و اظهار داشت: بخاطر این پیروزی موفقیت آمیز!!! باید جشن گرفت" .

این فرد رها شده از چنگال فرقه رجوی در خصوص فرآیند تکمیل فرم بازپناهندگی بمنظور انتقال نفرات به خارج از عراق عنوان نمود: "برای رفتن به جلسه مصاحبه کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل،سران فرقه رجوی به افراد اجازه نمی دهد هیچ وسیله شخصی با خود همراه داشته باشند .سران سازمان شب قبل از این مصاحبه چندین ساعت اعضا را توجیه می کنند تا افسران کمیساریا را در مورد جواب دادن به سئوالات آنان فریب دهند .اساساً سرکرده نفاق به امید اخذ پناهندگی جمعی از سوی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل و با هدف انتقال کامل تشکیلات به خارج از عراق ، در تلاش است در روند مصاحبه فردی اعضا با کمیساریا اخلال ایجاد کرده یا این فرآیند را به هر شکل ممکن متوقف کند . همچنین بدستور سرکرده نفاق به ما ابلاغ شد در جلسه مصاحبه، مصرانه ازافسران کمیساریا بخواهیم با توجه به شرایط موجود، کمپ ترانزیت به اردوگاه پناهندگان تغییر وضعیت دهد".

عضو سابق فرقه رجوی در مورد کتمان جنایات سران سازمان منافقین در کشتار مردم مظلوم عراق از دید سازمان های حقوق بشر و سایر ارگانهای بین المللی گفت :" در یکی از این جلسات توجیهی به من و چند نفر دیگر که قرار بود برای مصاحبه به دفتر کمیساریا اعزام شویم گفتند: در صورتیکه افسران کمیساریا در مورد عملیات مروارید(که در آن بدستور سرکرده نفاق و به فرماندهی مریم رجوی مردم کُرد عراق توسط عناصر سازمان منافقین بطرز وحشیانه ای قتل عام شدند) از شما سئوال کردند در پاسخ به آنان بگوئید:" این یک عملیات دفاعی بوده است و ما(سازمان منافقین) به جائی حمله نکردیم و فقط قصد دفاع از خود را داشتیم."
..............................................

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

91/08/20
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  لیبرت نیوز،  افشاگری، 
برچسب ها: لیبرتی بغداد، كمپ ترانزیت بغداد، چه خبر تروریست، جداشده، منافقین بغداد،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی