نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 یكی از مقامات سابق وزارت خارجه آمریكا حذف گروهک منافقین از فهرست تروریستی آمریكا را تصمیمی سیاسی خواند و آرزو كرد كاش این گروهک پس از شكست در ایران در دهه ۶۰ نابود می شد.  «وین وایت» معاون اداره اطلاعات و تحقیقات خاورمیانه در وزارت خارجه آمریكا سازمان منافقین را گروهی تروریستی خواند كه حذف آنها از فهرست تروریستی آمریكا صرفاً یك اقدام سیاسی و به منظور اعمال فشار بر ایران بوده است...

 
تروریست امریكایی
خبرگزاری فارس:

یكی از مقامات سابق وزارت خارجه آمریكا حذف گروهک منافقین از فهرست تروریستی آمریكا را تصمیمی سیاسی خواند و آرزو كرد كاش این گروهک پس از شكست در ایران در دهه ۶۰ نابود می شد.

«وین وایت» معاون اداره اطلاعات و تحقیقات خاورمیانه در وزارت خارجه آمریكا سازمان منافقین را گروهی تروریستی خواند كه حذف آنها از فهرست تروریستی آمریكا صرفاً یك اقدام سیاسی و به منظور اعمال فشار بر ایران بوده است.

وی در سال 1997 كه نام گروهک منافقین در فهرست به اصطلاح سیاه آمریكا قرار گرفت، در وزارت خارجه این كشور به عنوان معاون اداره اطلاعات و تحقیقات خاورمیانه فعالیت می كرد، ضمن اشاره به فعالیت های فرقه گونه و نقض حقوق­ بشر در گروهك منافقین بیان كرد: این گروه باید در فهرست (تروریستی آمریكا) باشد و نباید حذف می شد.

وی كه در حال حاضر به عنوان پژوهشگر در موسسه مطالعاتی خاورمیانه در دانشگاه كلمبیا مشغول به كار است، از گروهک منافقین به عنوان افرادی به شدت آزاردهنده یاد كرد كه عموماً افرادی هم كه از آنها حمایت می­كنند انسان های ساده­لوحی هستند.

وایت در پاسخ به این كه آیا این افراد تهدیدی برای امنیت ملی آمریكا محسوب می­شوند، خاطرنشان كرد: این گروه امكانات (كافی) برای اقدام علیه آمریكا را دارد، اما از آنجایی كه بسیاری از آمریكایی­های نادان عمده حامیان این گروه محسوب می شوند، بعید می دانم كه آنها نمك بخورند و نمكدان بشكنند.

وی در انتها افزود: ای كاش آنها در همان دهه 60 كه در ایران شكست خوردند، می مردند و یادی هم از آنها در خاطره ها باقی نمی ماند. 
....................................
91/08/21طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  لیست تروریستی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: امریكا تروریست، لیست تروریستی، وین وایت، دانشگاه كلمبیا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی