نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 24 خرداد 1390

... با تفاخری مضحک به رخ بکشد و با عقده ای که ریشه در ناکامی های سلسله وار فرقه دارد دم از مطرح بودن در عرصه بین المللی بزند و بعد با ژست های مصنوعی که بارها تمرینشان کرده با مظلوم نمایی و خرج کردن از کیسه عذابی که اسیران بلاتکلیف در زندان اشرف می کشند و خون هایی که ریخته شد و سازمان مسئول اول و آخرش بوده ، باز هم هشدار فاجعه انسانی بدهد و خواستار برپاماندن قلعه پوسیده اشرف شود. او بیشرمانه در پیام قیلی اش گفته بود که "هر گونه جابجایی اجباری منجر به قتل عام ساکنین اشرف خواهد شد" و مسئولیت این " کشتار " را به عهده جامعه بین المللی انداخته بود. اما این هرزه سیاسی که به همراه شوهر فراریش کمر به ریختن خون اسیران بی گناه در بند بسته است باید بداند که ...

                         

این روزها که وضعیت زندان اشرف هر لحظه رو به وخامت دارد و زمان روز به روز به زیان اهداف پلیذ رهبران خائن مجاهدین سپری می شود و در حالی که در جای جای اشرف صد پاره شده بوی الرحمن این فرقه ارتجاعی حس می شود، جالب است که دستگاه تبلیغاتی سازمان در این وانفسایی که تمامتشکیلا اخلخاری فقه زیر فشارهای خردکننده همه جانبه استف فراخوان به شرکت در خیمه شب بازی 17 ژوئن می دهد. آ« هم با چه با شعاری؟ سال سرنوشت!؟؟

 

شاید برای کسی که با وقاحت سیاسی و اخلاقی رجوی ناآشناست طبیعی باشد که یک گروهی که ادعای مبارزه دارد ، پیروزی را در چشم انداز ببینند اما کافیست نیم نگاهی به شعارها و موضع گیری های گذشته سازمان بیندازیم تا گوشه ای از دجالگری رجوی این خائن خودفروخته روشن تر شود.

 

حتی نیاز نیست خیلی به عقب برگردیم در طی همین چند سال گذشته هر سال برای رجوی سال پیروزی ، سال سرنوشت و سال تعیین تکلیف بوده و هر بار دلقک وار وعده دیدار سال بعد در تهران را داده است و باز سال بعد نشخوار خزعبلاتی سال قبل و این البته حنایی است که دیگر حتی نزد نیروهای خالص و مخلص خودفروخته به فرقه که تعدادشان بسیار اندک است نیز رنگی ندارد و این بار هم فراخوانی دیگر تا تریبونی باشد که مریم قجر چند بیانیه و حمایت نمایندگان ساده لوحی که با حمایت لابی های صهیونیستی سازمان جمع شده را با تفاخری مضحک به رخ بکشد و با عقده ای که ریشه در ناکامی های سلسله وار فرقه دارد دم از مطرح بودن در عرصه بین المللی بزند و بعد با ژست های مصنوعی که بارها تمرینشان کرده با مظلوم نمایی و خرج کردن از کیسه عذابی که اسیران بلاتکلیف در زندان اشرف می کشند و خون هایی که ریخته شد و سازمان مسئول اول و آخرش بوده ، باز هم هشدار فاجعه انسانی بدهد و خواستار برپاماندن قلعه پوسیده اشرف شود.

 

او بیشرمانه در پیام قیلی اش گفته بود که "هر گونه جابجایی اجباری منجر به قتل عام ساکنین اشرف خواهد شد" و مسئولیت این " کشتار " را به عهده جامعه بین المللی انداخته بود. اما این هرزه سیاسی که به همراه شوهر فراریش کمر به ریختن خون اسیران بی گناه در بند بسته ایت باید بداند که این تلاش های مذبوحانه سازمان را از بن بست لاعلاجی که گریبانگیرش شده خلاص نخواهد کرد و سرنوشت محتومی که در چشم انداز نزدیک است همانا فروپاشی کل دستگاه و نابودی این اندیشه فرقه گرایانه ارتجاعی است.

 

اما آنچه دردناک است باز هم وضعیت اعضا ناراضی اسیر در اشرف است. فشارهای تشکیلاتی مضاعفی که در این شرایط روی اعضاست و خود برای غیر قابل تحمل کردن شرایط سختشان کافی است از یک طرف و نگرانی از اقدامات سران فرقه و به کشتن دادن تعداد دیگری از آنان از طرف دیگر وضعیت را حساس تر می کند. هر چند فرارهای روزافزون ماه های اخیر خود دلگرم کننده است اما واقعیت تلخ این است که بسیاری دیگر از این اعضای اسیر در زندان اشرف از آنجا که تصویر مبهمی از آینده خود و سرنوشتشان بعد از خروج از اشرف دارند ، هر چند با تمام وجود تحمل کردن شرایط فعلی برایشان دشوار است اما هنوز توان تصمیم گیری قطعی برای فرار را پیدا نکرده اند لذا راهکارهای مناسبی که امکان خروج راحت تر را برای ناراضیان فراهم می کند می بایست پشتیبانی و تقویت شوند از جمله :

 

ـ تلاش برای جداسازی فرماندهان و مهره های سرکوبگر تشکیلات از اعضا

 

ـ فراهم آوردن شرایط مصاحبه انفرادی اعضا با سازمان های حقوق بشری جهت کمک به اخذ شناهندگی از کشورهای اروپایی.

 

ـ و در نهایت مهمترین مسئله یعنی برچیدن بساط اشرف و تشکیلات مافیایی رجوی.

 

روح الله تاجبخش، ایران قلم، سیزدهم ژوئن 2011
طبقه بندی: افشاگری،  آقای روح ا... تاجبخش، 
برچسب ها: روح ا.. تاجبخش، اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی