نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 24 آبان 1391

درباره " سازمان مجاهدین خلق ایران" که امروزه نه سازمان است نه مجاهد و البته دشمن ایران و خلقش .  ماندن در عراق دراصل نگهداشتن اعضای اسیر است و این ماندن البته نام و پوسته ارتش آزادیبخش را هم حفظ می کند هرچند که از درون بوی پوسیدگی آزار دهنده باشد , ماندن در عراق بقای استراتژی خشونت طلبانه مجاهدین خلق هم هست حتی اگر این بقا تحت نام پناهنده و یا زندانی تداوم یابد...

عراق اشرف

بهزاد علیشاهی، وبلاگ حسن زبل، سیزدهم نوامبر 2012

اغلب ازسوی مجاهدین خلق عنوان میشود که دولت عراق بیطرفانه , کینه توزانه و غیرمنصفانه در مورد استقرار مجاهدین خلق در عراق عمل کرده ومیکند , اما در واقع تاکنون دولت عراق سلامت و حفاظت و امنیت آنها را تامین کرده است .

دولت عراق میتوانست مانند ارتش آمریکا که مجاهدین را بخشی از نیروی صدام حسین تلقی و بمباران کرد , اینچنین عمل کند. میتوانست سران مجاهدین خلق را به دادگاه کشانده و بخاطر عاملیت و آمریت در جنایت علیه شهروندان عراقی محاکمه و مجازات کند

میتوانست محافظت کمتری از آنها در مقابل خشم هزاران عراقی که خواهان باز پس گیری اموال و زمینهایشان بودند انجام دهد .

میتوانست مجاهدینی که عامل حمله به پلیس عراق بودند و با ایجاد درگیری موجب کشته شدن تعدادی از اعضای خودشان شدند را دستگیر و مجازات کند .

و البته دولت عراق هزاران راه قانونی و ممکن دیگر هم در اختیار داشت که ترجیح داد مسئله مجاهدین یعنی مسئله حضور یک نیروی تروریستی بازمانده از دیکتاتوری قبلی در خاک عراق با سعه صدر و آرامش بیشتری تحت نظر مجامع بین المللی حل شود.

امروز مجاهدین که در مناسبات داخلی خود نسبت به دولت عراق به پراکندن نفرت , خشونت و شر مشغولند , خواهان نامیده شدن کمپ موقت لیبرتی به عنوان کمپ پناهندگی هستند .

لازم به یاد آوری است که در نشست های انقلاب ایدئولوژیک با حضور مسعود رجوی در زمان صدام , اصطلاح کمپ پناهندگی بعنوان یک تحقیر و توهین و تهمت برای کسانی بکار برده میشد که نسبت به دستورات تشکیلاتی ایدئولوژی واکنش کمتری نشان داده ومسئله دار تلقی میشدند , تفاوت یک کمپ پناهندگی و یک قرارگاه ارتش آزادیبخش از نظر مسعود رجوی تفاوت رکود و سکوت و لجن و مرداب با ترقی و فریاد و جاری شدن و خروش بود.

اما حالا چه شده که مجاهدین خلق خواهان نامیده شدن محل اقامتشان بعنوان کمپ پناهندگی هستند ؟

ماندن در عراق چندان برای مجاهدین خلق و رهبری آن دلچسب و انگیزاننده است که حاضرند بابت آن هر قیمتی را بپردازند و اگر دولت عراق را معامله گر خوبی تشخیص میدادند حاضر به پرداخت رشوه های هنگفت هم بودند و بالاتر از آن به نقل از شخص مسعود رجوی حاضر بودند برای این معامله دامن هم بپوشند .

ماندن در عراق دراصل نگهداشتن اعضای اسیر است در عراق ( در یک محل که امکان بقای نظم فرقه ای وجود دارد ) و این ماندن البته نام و پوسته ارتش آزادیبخش را هم حفظ میکند هرچند که از درون بوی پوسیدگی آزار دهنده باشد , ماندن در عراق بقای استراتژی خشونت طلبانه مجاهدین خلق هم هست حتی اگر این بقا تحت نام پناهنده ویا زندانی تداوم یابد.

تااینجا منافع ماندن را البته یک از هزار برشمردم ولی باید به مضار رفتن از عراق هم اشاره کرد تا بخوبی روشن شود که چرا مجاهدین خواهان نامیده شدن لیبرتی بعنوان کمپ پناهندگی هستند .

پراکنده شدن اعضای عموما ناراضی در کشورهای اروپایی و آمریکا و کانادا خود یک فاجعه برای مجاهدین است , کسانی که تاکنون آنها را با فریب و نیرنگ از وسایل ارتباط جمعی و رسانه و خانواده دور نگه داشته تا فرقه رجوی را تشکیل دهند .

تن دادن دولت عراق به این خواست هم البته دردی از مجاهدین خلق دوا نخواهد کرد چنانکه خروج آنها از لیست هم مشکلی را حل نکرد و از قضا مشکلات بیشتری ایجاد کرد .

یک کمپ پناهندگی به شدت تحت کنترل و اختیار دولت تابعه خواهد بود برگزاری کلاس و حق تردد و اجازه ندادن به ایجاد یک باند و تشکل ومصادره یا محاسبه اموال , بازرسی های فردی و کار اجباری و تعیین محل اقامت و استراحت افراد و حتی مشخص کردن نوع غذا واجازه پراکنده کردن افراد در کمپ های مختلف و ........همه قوانینی است که بصورت رسمی در تمام کمپ های پناهندگی در جهان بیش و کم اجرا میشوندو طبعا دولت عراق هم درصورت نامیده شدن این کمپ بعنوان کمپ پناهندگی به اجرای آنها محق خواهد بود .

متاسفانه هنوز رهبری این سازمان منحط و ارتجاعی به خود اجازه میدهد که به جای همه اعضای در بند خود تصمیم بگیرد و حرف بزند.سازمانی که رئیس جمهور توهمی اش خواهان برگزاری رفراندم در ایران است چطور است که برگزاری رفراندم را با اعضای خودش در عراق محک بزند , رفراندمی با حضور ناظران بین المللی تا مشخص شود چند نفر و چه درصدی از این اعضا خواهان انحلال فرقه خود و بازگشت به زندگی عادی و اجتماعی هستند , و آنوقت مسعود و مریم رجوی با پذیرش نتیجه این رفراندم دست از تخیلات و توهمات سالیانه خود برداشته و پاسخگوی سالیان سال جنایت و رذالت و وطن فروشی و خیانت باشند.

--------------

91/08/24

 
طبقه بندی: نجات یافتگان،  آقای بهزاد علیشاهی، 
برچسب ها: فرقه رجوی، عراق مجاهدین، بهزاد علیشاهی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی