نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 1 آذر 1391
(مجاهدین می گویند امریکا میخواهد با تروریسم حکومت ایران را سرنگون کند؟!)
... به گزارش خبرگزاری فرانسه، (روز شنبه 17 نوامبر مریم رجوی در پاریس گفت؛ خروج مجاهدین خلق از لیست تروریستی ایالات متحده تعادل قوا را در ایران تغییر داده و راه را برای بالا گرفتن جنبشی که قادر است ملاها را سرنگون کند باز کرده است.) آری رئیس جمهور مادام العمر مسعود رجوی مدعی است که خروج فرقه مجاهدین از لیست تروریستی ایالات متحده آمریکا، تعادل قوا را در ایران برهم زده است. رئیس جمهور برگزیده پادگان اورسورواز و شریک جرم اصلی مسعود رجوی در استثمار جنسی اسرای زن فرقه و همکار دیو اشرف در به برده کشی انسانها، دچار توهم گشته و مشغول هذیان گویی است. اخبار رسیده از میهن حاکی از آن بوده که هیچ تغییری در تعادل قوای حاکم بر ایران رخ نداده و شدت تنفر ایرانیان از فرقه مزدور رجوی نیز هیچ روند نزولی پیدا نکرده است ...
تروریست نالان
.


کانون صلح و آزادی دنا، وین، اتریش، بیست و یکم نوامبر 2012


به گزارش خبرگزاری فرانسه، (روز شنبه 17 نوامبر مریم رجوی در پاریس گفت خروج مجاهدین خلق از لیست تروریستی ایالات متحده تعادل قوا را در ایران تغییر داده و راه را برای بالا گرفتن جنبشی که قادر است ملاها را سرنگون کند باز کرده است.)

آری رئیس جمهور مادام العمر مسعود رجوی مدعی ست که خروج فرقه مجاهدین از لیست تروریستی ایالات متحده آمریکا، تعادل قوا را در ایران برهم زده است. رئیس جمهور برگزیده پادگان اورسورواز و شریک جرم اصلی مسعود رجوی در استثمار جنسی اسرای زن فرقه و همکار دیو اشرف در به برده کشی انسانها، دچار توهم گشته و مشغول هذیان گویی است.

اخبار رسیده از میهن حاکی از آن بوده که هیچ تغییری در تعادل قوای حاکم بر ایران رخ نداده و شدت تنفر ایرانیان از فرقه مزدور رجوی نیز هیچ روند نزولی پیدا نکرده است.

نام فرقه رجوی عجین با مزدوری ،خیانت به میهن، همکاری با دشمنان این مرز و بوم، ترور، خشونت و عدم پایبندی به اصول و مبانی مردمسالاری و آزادی بوده و در آینده ایران مردمسالار جایی نخواهد داشت. شناخت فرقه رجوی از تحولات روز ایران و خواسته های واقعی ایرانی ها در حد بسیار پایینی بوده و به دلیل عدم برخورداری این فرقه از جایگاه مردمی، تحلیلگران این فرقه قادر به تجزیه و تحلیل درست رویدادها و روند حرکت تحولات ایران نیستند.

قطعاً به همین دلیل بوده که رئیس جمهور مادالعمر دربار رجوی دچار هزیان گویی شده و از شدت تب در عالم رؤیاهای پریشان خویش خواب و خیال تاج و تخت در تهران را میبیند.

خوب است که خانم قجر عضدانلو به جای بذله گویی و صرف مخارج بسیار سنگین برای برپایی نشست بین المللی ورشکستگان سیاسی در پاریس، کمی از این هزینه ها را صرف اوضاع و احوال اسرای لیبرتی کند.

کانون صلح و آزادی دنا به اصول آزادی و مردمسالاری پایبند بوده و هرگونه نسخه پیچی از پیش برای آینده ایران را رد میکند، از دیدگاه کانون صلح و آزادی دنا فرقه مجاهدین ضد خلق به دلیل عدم پایبندی به تمامی ارزشهای انسانی باید منحل گشته و کادر رهبری آن در یک دادگاه بیطرف به دلیل جنایات مرتکب شده به خصوص در سه دهه اخیر باید محاکمه گردند.

کانون صلح و آزادی دنا
20.11.2012
وین، اتریش

----------طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  نجات یافتگان،  سران فرقه رجوی،  لیست تروریستی، 
برچسب ها: مریم تروریست، امریكا منافقین، ایران، تروریسم،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی