نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

دعوت از مجاهدین خلق برای روبرو شدن با منتقدین و قربانیان

...نهایت تلاش ما این است تا دوستان جداشده و افراد رنجدیده ای که قربانی فرقه رجوی بوده و خواهان گفتگو باشند، در این برنامه ها شرکت داشته باشند.در انتشار و بازپخش برنامه های اجرا شده کوشا و پیگیر باشید.در همین جا به اطلاع می رسانیم؛ فرماندهان و اعضای سازمان مجاهدین خلق در صورت تمایل به مناظره و بحث و گفتگو راجع به مسائلی که افراد جداشده و قربانیان فرقه رجوی اظهار می دارند،اعلام آمادگی نمایند تا در برنامه زنده شرکت داده شوند ...

فراخوان انجمن آریا برای شرکت در برنامه تلویزیونی Mardom.Tv

آریا ایران، پاریس، بیست و پنجم نوامبر 2012

به اطلاع میرسانیم برنامه های زنده تلویزیونی آریا که از هفته گذشته شروع شده،با مدیریت و اجرای آقای پارسا سربی در کانال ماهواره ای تلویزیون Mardom.Tv همچنان ادامه داشته و افراد جداشده از سازمان مجاهدین خلق برای شرکت در این برنامه ها با آقای جهانگیر شادانلو در تماس باشند.

برنامه روز چهارشنبه ۲۸ نوامبر ۲۰۱۲ برابر با ۸ آذر ماه ۱۳۹۱ از پیش اعلام شده و دو تن از اعضای سابق شورای رهبری مجاهدین خلق همراه با آقای جهانگیر شادانلو در این برنامه شرکت خواهند د اشت.برنامه هر هفته در پیشخوان و صفحه اول سایت آریا ایران به اطلاع عموم خواهد رسید.

آقایان محمد کرمی، بهزاد علیشاهی، محمد رزاقی، محمد حسین سبحانی، مسعود خدابنده، قربانعلی حسین نژاد ، خانم ها مریم سنجابی و آن سینگلتون که از قبل اعلام آمادگی نموده اند در انتظار باشند تا در برنامه های آتی شرکت نمایند.

از دیگر دوستان و رفقای جداشده نیز درخواست می نماییم اگر آمادگی شرکت در برنامه تلویزیونی را دارند با صفحه فیس بوک آقای جهانگیر شادانلو یا با ایمیل aria_shadi@yahoo.fr در ارتباط باشند.

نهایت تلاش ما این است تا دوستان جداشده و افراد رنجدیده ای که قربانی فرقه رجوی بوده و خواهان گفتگو باشند، در این برنامه ها شرکت داشته باشند.در انتشار و بازپخش برنامه های اجرا شده کوشا و پیگیر باشید.

در همینجا به اطلاع میرسانیم؛ فرماندهان و اعضای سازمان مجاهدین خلق در صورت تمایل به مناظره و بحث و گفتگو راجع به مسائلی که افراد جداشده و قربانیان فرقه رجوی اظهار می دارند،اعلام آمادگی نمایند تا در برنامه زنده شرکت داده شوند.

برنامه روز چهارشنبه ۲۸ نوامبر ۲۰۱۲ برابر با ۸ آذر ماه ۱۳۹۱

روز چهارشنبه ۲۸ نوامبر ۲۰۱۲ برابر با ۸ آذر ماه ۱۳۹۱،اعضای سابق شورای رهبری مجاهدین؛خانم بتول سلطانی،خانم …… همراه با آقای جهانگیر شادانلو در تلویزیون Mardom.Tv برنامه زنده اجرا خواهند نمود.این برنامه با مدیریت و اجرای آقای پارسا سربی ساعت ۱۲۰۰ به وقت نیویورک،۱۸۰۰ به وقت فرانسه و ۲۰۳۰ به وقت ایران پخش خواهد گردید. تلفن تماس با برنامه: ۶۳۰۴-۶۲۷-۸۱۸-۰۰۱ / ۶۱۵۰-۹۵۷-۷۰۳-۰۰۱ – آدرس پخش مستقیم از اینترنت:
http://www.mardomtv.com/


۲۴ نوامبر ۲۰۱۲

انجمن آریا

-----------

91/09/06
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  نجات یافتگان،  مصاحبه، 
برچسب ها: فراخوان آریا، تلویزیون مردم، آریا پاریس، جداشده، منافقین مجاهدین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی