نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین در مصاحبه­ای با یک روزنامه­‌نگار آمریکایی انتقاداتی که روبه سوی این سازمان است را تهمت­‌هایی خواند که دستگاه اطلاعاتی ایران به آنان وارد ساخته است. برگر در ابتدای این مقاله نوشته‌است: «مسعود رجوی رهبر سازمان منافقین که از سال ۲۰۰۳ در خفا به سر می‌برد در اوایل انقلاب دچار خطای محاسباتی شد» وی همچنین به بمب­‌گذاری منافقین در دفتر حزب جمهوری اسلامی و دفتر نخست وزیری در سال ۶۱ که منجر به شهادت رسیدن بیش از ۷۰ تن از مقامات عالی­رتبه کشور، از جمله رئیس دیوان عالی کشور آیت الله محمد حسینی بهشتی، رئیس جمهور محمدعلی رجایی و نخست وزیر محمدجواد باهنر شد اشاره نمود ...

تروریست ضد خلق

صدام تروریست های ضد خلق ، دچار آلزایمر شده اند و سه دهه ترور و خیانت و جاسوسی و بیگانه پرستی را تهمت رژیم و شایعه دشمن می نامند. لابد مزدوری  صدام و داشتن اشرف و دهها پایگاه تروریستی دیگر هم تهمت است!... 

هابیلیان به نقل از بوستون گلوب، بیست و هفتم نوامبر 2012


مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین در مصاحبه­ای با یک روزنامه­‌نگار آمریکایی انتقاداتی که روبه سوی این سازمان است را تهمت­‌هایی خواند که دستگاه اطلاعاتی ایران به آنان وارد ساخته است.

به گزارش سرویس بین­‌الملل هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، «آلن برگر» در دیداری که با مریم رجوی داشته، سرکرده گروهک منافقین تقریباً تمام انتقاداتی که متوجه این سازمان است از قبیل فعالیت به­ عنوان ابزاری برای صدام حسین، همکاری با اسرائیل در خرابکاری در برنامه هسته­ای ایران و یا وجود یک ساختار خودکامه و تمامیت­خواه در این فرقه را اتهاماتی دانست که دستگاه اطلاعاتی ایران به آنان وارد ساخته است!

این نویسنده آمریکایی که در سال ۱۹۸۲ میلادی به عضویت هیئت تحریریه روزنامه «بوستون گلوب» درآمد در شماره دیروز این روزنامه نوشت که این مصاحبه را در «اورسورواز» مقر سازمان منافقین در نزدیکی پاریس انجام داده است.

وی تصریح کرد که مریم رجوی در طول مصاحبه هر جا که از حکومت دینی ایران سخن می­گفت، کلامش مملو از تمسخر و نفرت بود.

برگر در ابتدای این مقاله نوشته‌است: «مسعود رجوی رهبر سازمان منافقین که از سال ۲۰۰۳ در خفا به سر می‌برد در اوایل انقلاب دچار خطای محاسباتی شد، زمانیکه فکر کرد جنبش وی می­تواند با مبارزه­‌ی مسلحانه­ پیروان آیت­‌الله خمینی را شکست دهد.»

وی همچنین به بمب­‌گذاری منافقین در دفتر حزب جمهوری اسلامی و دفتر نخست وزیری در سال ۶۱ که منجر به شهادت رسیدن بیش از ۷۰ تن از مقامات عالی­رتبه کشور، از جمله رئیس دیوان عالی کشور آیت الله محمد حسینی بهشتی، رئیس جمهور محمدعلی رجایی و نخست وزیر محمدجواد باهنر شد اشاره نمود.

شایان ذکر است، خیانتی که سازمان منافقین در همدستی با صدام حسین بر­علیه ملت ایران در طول ۸ سال دفاع مقدس و همچنین سرکوب خونین قیام کردها و شیعیان عراق در اواخر دهه ۶۰ و اوایل دهه ۷۰ داشت بر هیچ فردی پوشیده نیست و اسناد فراوانی هم از دیدارهای سران این گروهک با مسئولین اطلاعاتی عراق موجود است که مؤید همین موضوع است.

در رابطه با ساختار فرقه­ گونه گروهک منافقین هم علاوه­ بر اعترافات اعضای جداشده آن می­توان به گزارش FBI در سال ۲۰۰۴ میلادی، گزارش دیده‌­بان حقوق بشر در سال ۲۰۰۵ و موسسه تحقیقاتی RAND در سال ۲۰۰۹ اشاره نمود که پس از تحقیقات گسترده، هر یک رفتارهای فرقه­‌گونه این گروهک را به تفصیل بیان کرده­‌اند.

.........................

نوید رهایی

8 آذر 91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  خیانت ،  سران فرقه رجوی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: دروغ سال، دروغ رجوی، تهمت تروریستی، فریب جهانی، بوستون گلوب،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی