نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 10 آذر 1391

در پی شکست مفتضحانه رژیم صهیونیستی از مقاومت اسلامی مردم غزه، تعدادی از منافقین با تجمع جلوی سفارت جمهوری اسلامی ایران به حمایت از رژیم اشغالگر قدس پرداختند.به گزارش خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی ایران، تعرض‌کنندگان که تعداد آنها حدود 20 نفر بود در شرایطی به ساختمان سفارت ایران در برلین تعرض کردند که شعارهای آنها مبنی بر اینکه «غزه با موشک‌های ساخت ایران پیروز شد» به خوبی نشان می‌داد که از سوی محافل صهیونیستی برای این اقدام حمایت و پشتیبانی شده بودند...

اسراییل منافقین

دیده‌بان: تعرض به ساختمان نمایندگی سیاسی ایران در آلمان درحالی عصر امروز انجام شد که پلیس آلمان نیز برغم اینکه در تماس‌های مکرر در جریان این اقدام گرفته بود، همکاری خوبی بعمل نیاورده و با تأخیر در صحنه حاضر شد.

سفارت ایران در آلمان

تعرض‌کنندگان با وجود تعداد کم، کاملاً مجهز و با استفاده از تجیهزات کامل دست به این اقدام زده بودند به طوری که با استفاده از وسایلی همچون نردبان تاشو و سیم‌چین‌های قوی در کوتاه‌ترین زمان موفق به عبور از نرده‌های بلند و سیم‌خاردار محافظ آن شده و وارد محوطه سفارت شدند.

ایرنا می‌افزاید: نکته قابل توجه دیگر اینکه تعدادی خبرنگار و روزنامه‌نگار نیز به هنگام تعرض معاندین به سفارت ایران، در محل حضور داشتند که نشان‌دهنده برنامه‌ریزی قبلی و پشتیبانی از یک ناحیه خاص در رابطه با این حمله بوده است.

با ورود با تأخیر نیروهای پلیس به ساختمان سفارت، تعدادی از تعرض‌کنندگان موفق به فرار شدند اما به گفته منابع پلیس، 12 نفر از متعرضین دستگیر شده‌اند.

همچنین یک منبع آگاه در گفتگو با واحد مرکزی خبر در برلین با بیان این مطلب افزود: حمله منافقین به سفارت کاملاً برنامه‌ریزی‌شده و با اطلاع پلیس انجام شد بطوری که پلیس آلمان هشدار سفارت در این زمینه را نادیده گرفت و حتی در زمان حمله در ساعت 15 به وقت محلی‌،‌ یک خودرو پلیس در نزدیکی سفارت نظاره‌گر این تجاوز منافقین بود و هیچ واکنشی از خود نشان داد.

به دنبال این اقدام، سفیر جمهوری اسلامی ایران با حضور در وزارت امور خارجه آلمان مراتب اعتراض خود را نسبت به تعرض وحشیانه و کم‌‌کاری پلیس این کشور در تأمین امنیت ساختمان سفارت برغم اطلاع قبلی اعلام کرد.

به گفته یک مقام آگاه، "گیدو وستروله"، وزیر امور خارجه آلمان ساعتی قبل در تماس تلفنی با علی‌اکبر صالحی وزیر امور خارجه ایران، مراتب تأسف خود را از بابت اقدام این گروه متعرض اعلام و تأکید کرده که در سریع‌ترین زمان ممکن موضوع را پیگیری خواهد کرد.

تاریخ انتشار: پنجشنبه, 09 آذر 1391

...................................................................

نوید رهایی / 10 آذر 91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  اسراییل، مجاهدین،  اروپا ، فرقه مجاهدین، 
برچسب ها: منافقین، تروریست، اسرائیل، سازمان مجاهدین خلق، رژیم صهیونیستی، تروریسم، غزه، جمهوری اسلامی ایران، فلسطین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی