نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

گروهک تروریستی منافقین به دلیل این که خدمت به سازمان جاسوسی آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی را یکی از افتخارات خود به شمار می‌آورد قطعا خود را عنصر مطلوبی برای خدمت به وهابیون عربستان می‌داند...

تروریست

هاشمی‌نژاد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:


همراهی احمد شهید از سوی عوامل فتنه/اختصاص سالانه 30میلیون دلار به منافقین از سوی وهابیون

دبیر کل کانون هابیلیان گفت: در دیدار با احمد شهید آن چه که وی بعد از ارائه موارد مختلفی از جنایات گروهک‌های تروریستی در ایران اظهار داشت این بود که ماموریت من تنها مربوط به اعلام وضعیت حقوق بشر در ایران بعد از انتخابات سال 88 بوده و اینجانب ماموریت دارم که به این مسئله بپردازم و گزارش‌های خود را بر همین اساس ارائه کنم.
محمد جواد هاشمی‌نژاد در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت اعضای گروهک تروریستی منافقین در کمپ لیبرتی گفت: باقی ماندن عناصر گروهک تروریستی منافقین در کمپ لیبرتی با آن چه که از سازمان ملل در خصوص خروج کامل این افراد انتظار می رفت و از چارچوب‌های اصلی و واقعی موضوع پناهندگی فاصله زیادی دارد .

سازمان ملل سریعتر مسئله پناهندگی منافقین را حل کند

وی ادامه داد: به نظر می‌آید باز هم سرکردگان گروهک تروریستی منافقین چنبره خود را بر روی اعضای این گروهک تروریستی باز کرده‌اند که قطعا به شیوه متفاوتی اعمال خواهد شد.

هاشمی‌نژاد تصریح کرد: امیدواریم سازمان ملل و دولت عراق بتوانند مسئله پناهندگی منافقین را حل و افراد را به صورت انفرادی به دیگر کشورها منتقل کنند .

دبیر کل کانون هابیلیان ادامه داد: تمام سعی و تلاش گروهک منافقین و حامی صهیونیستی‌اش این است که کمپ لیبرتی را به اردوگاه پناهندگی تبدیل کنند چرا که می‌خواهند این گروهک تروریستی هم چون گذشته به فعالیت تشکیلاتی و تروریستی خود در عراق ادامه دهد.

اختصاص حدود 30میلیون دلار به منافقین به صورت سالانه از سوی وهابیون سعودی

هاشمی‌نژاد با اشاره به حمایت عربستان و وهابیون این کشور از گروهک تروریستی منافقین اظهار داشت: گروهک تروریستی منافقین بعد از حضور در کشور عراق و در غلتیدن در آغوش دیکتاتور سابق این کشور حرف آخر را در خیانت به ملت ایران زده است .

وی ادامه داد: این که گروهک تروریستی منافقین بخواهد با ایجاد تفرقه میان شیعه و سنی در سایه حمایت وهابیون عربستان اهداف خود را عملی کند اتفاق جدیدی نیست چرا که در کشور عراق نیز به این مسئله دامن می زد و سعی داشت گروه‌های مختلف را مقابل یکدیگر قرار دهد و در حال حاضر تلاش می‌کند به آتش افروزی‌ها در منطقه دامن زند .

دبیر کل کانون هابیلیان افزود: گروهک تروریستی منافقین به دلیل این که خدمت به سازمان جاسوسی آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی را یکی از افتخارات خود به شمار می‌آورد قطعا خود را عنصر مطلوبی برای خدمت به وهابیون عربستان می‌داند .

هاشمی‌نژاد تصریح کرد: بنابر اظهارات اعضای گروهک تروریستی منافقین بخشی از بودجه این گروهک تروریستی از عربستان تامین و حدود 30 میلیون دلار به صورت سالانه از سوی وهابیون سعودی به گروهک تروریستی منافقین اختصاص داده می‌شود.

وی ادامه داد: این که منافقین بخواهند حرکت جدیدی پیرامون مسئله شیعه و سنی انجام دهند هیچ‌گونه جنبه رسمی نداشته و اگر در رسانه‌های وابسته به این گروهک تروریستی اخباری اعلام می شود تنها برای ایجاد تشنج در منطقه و در راستای تبعیت از صهیونیست‌ها صورت می‌گیرد.

ارتباط احمد شهید با برخی عوامل خاص اغتشاشات سال 88

هاشمی نژاد در ادامه با اشاره به گزارش اخیر احمدشهید در خصوص وضعیت حقوق بشر در ایران گفت: هدف گزارش احمدشهید از ابتدا مشخص بوده و روندی یک طرفه را دنبال می‌کند .

وی ادامه داد: طی دیدار و گفتگوهایی که با احمدشهید داشتیم اطلاعات و توضیحات کاملی در خصوص جنایات گروهک تروریستی منافقین به وی داده شد که در گزارش خود به آن‌ها اشاره کرد.

هاشمی‌نژاد افزود: در گزارشی که احمدشهید در سال گذشته به سازمان ملل اشاره کرد به 17000 قربانی ترور ایران اشاره و کشورمان را قربانی تروریسم معرفی کرد که گروهک تروریستی منافقین در آن سال گزارش احمدشهید را منتشر نکرد اما اکنون چه اتفاقی افتاده که حامی همه جانبه این فرد شده‌اند.

دبیر کل کانون هابیلیان ادامه داد: در دیدار با احمد شهید آن چه که وی بعد از ارائه موارد مختلفی از جنایات گروهک‌های تروریستی در ایران اظهار داشت این بود که ماموریت من تنها مربوط به اعلام وضعیت حقوق بشر در ایران بعد از انتخابات سال 88 بوده و این جانب تنها ماموریت دارم که به این مسئله بپردازم و گزارش‌های خود را بر همین اساس ارائه کنم.

وی افزود: این اظهارات نشانگر این است که احمدشهید به صورت جامع به مسئله حقوق بشر توجه ندارد و در چارچوبی که برای وی تعریف شده فعالیت می‌کند.

هاشمی‌نژاد تصریح کرد: گزارش‌هایی که احمدشهید ارائه می‌دهد بیانگر این است که وی براساس ارتباطات یک سویه با برخی عوامل خاص که در اغتشاشات سال 88 دست داشته‌اند فعالیت می‌کند.

وی در پایان یادآور شد: کشورمان باید متوجه جهت گیری خاص این گزارش‌ها و عوامل خارجی که با انگیزه‌های مختلف به دنبال استفاده از احمد شهید هستند باشد.

....................................

نوید رهایی

91/09/10 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  کشورهای عربی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: منافقین، حامی تروریست، عربستان، احمد شهید، تروریست صعودی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی